Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
noo tak tylko legionisci sie mobilizuja na mecz o awans do LM KASA PROMOCJA!a niby ukraincy odpuszczaja bo wola sobie kopac tylko u siebie? PANOWIE TO LM nie ma miesjca na kalkulacje czy odpuszczanie skoro wypromowac sie maja gwiazdy z lazienkowskiej jak Hugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to ukrainscy brazylijczycy chca juz do emerytury na ukrainie grac?zjedzmy na ziemie legia polegnie niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja vide mecz z groclinem

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
"mozna powiedziec (z perspektywy czasu) ze legia grala jak wytrawna druzyna. no bo po co sie meczyc jak awans w kieszeni, sytuacje byly ale brakowalo umiejetnosci (?). "

tak wlasnie napisalem, o to co ty masz pretensje..

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Najbardziej mnie ciekawi, ze dzis kupa Polakow gra na Szachtar i przeciwko Chievo. Ciekawe co by bylo gdyby Legia grala z Chievo. Nie obnizajmy swiadomie poziomu polskiej pilki.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
kupa Polakow gra na Szchtar bo wiedza jaka jest sila Legii ot co,jesli Legia by grala z Chievo na wyjezdzie rowniez byl gral przeciwko Legii,zreszta nie widze zadnych przeciwskazan aby nie grac na krezusow z Doniecka,mysle ze obok CSKA to jeda z najpewniejszych dzis par na zarobek,ale powtarzam mimo to trzymam kciuki za Legie w koncu kasa to nie wszystko jest jeszcze piwsko jak mawiali starozytni Czechoslowacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
co do tego cska bym się kłócił, nie może mnie nic przekonać do tego meczu, mysle ze beda sie meczyc dzisiaj:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
gdyby to byl mecz ligowy to tez bym mial obiekcje czy grac CSKA taki jakis dziwny klimat tam panuje ze luba niespodzianki ale dzis LM wiec jestem spokojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie

Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
Quote
moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie
Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
ja gram za 40e zadna suma oszalamiajaca a teraz cos o Legii:
Zamknięty ostatni trening piłkarzy w Warszawie, wyłączone telefony zawodników - te wszystkie zabiegi miały służyć maksymalnej koncentracji mistrzów Polski przed meczem w Doniecku. Ale czy tylko temu? &#8211; czytamy w &#8222;SuperExpressie&#8221;.
Coraz więcej wskazuje na to, że trener Dariusz Wdowczyk przyszykował na spotkanie z Szachtarem taktyczną niespodziankę.

- Analizowaliśmy nie tylko ten mecz, także kilka innych, w tym przegrany przez Szachtara 0:2 z Dynamem Kijów w Superpucharze Ukrainy - uspokaja Wdowczyk, który przekonuje, że rywal Legii na drodze do Ligi Mistrzów nie jest zespołem doskonałym.
Czytaj dalej
REKLAMA
Wydaje się jednak, że legioniści będą postępować na wschodzie Ukrainy w myśl zasady: ostrożności nigdy za wiele. Tym bardziej że w ekipie Szachtara jest się kogo obawiać. Matuzalem ma za sobą występy we włoskiej Serie A, jego rodak Elano właśnie po raz trzeci został powołany do reprezentacji Brazylii, Anatolij Timoszczuk i Darjo Srna błyszczeli na mistrzostwach świata.

- Nie jedziemy do Doniecka tylko się bronić - zastrzega jednak Wdowczyk, ale pytany o ewentualne zmiany w ustawieniu, nabiera wody w usta.

Podobnie zachowywał się przed najtrudniejszymi spotkaniami w ubiegłym sezonie. A potem na murawę stadionów krakowskiej Wisły i kieleckiej Korony legioniści wybiegali tylko z jednym napastnikiem. Czy taki jest pomysł Wdowczyka na pokonanie mistrzów Ukrainy?

- No comments - ucina szkoleniowiec Legii. - Zobaczycie przed meczem.

Sami piłkarze również nie chcą spekulować na temat wyjściowego składu. Chętniej mówią o rywalach.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
Quote
moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie
Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...

nie chciałem powtarzać po kims tego samego, co do tych stawek, to nie wazne kto za ile gra, wazne kto jest na plusie miesiecznie, wiec moze wypowiedz sie na ten temat, a potem strugaj gwiazde;)

noł ofens:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
moze niech typerzy ktorzy graja na Legie za kilka 100 dla rozwiania watpliwosci tez wrzuca swoje kupony lub stawiki abysmy wiedzili jaki blad zrobilismy grajac na cieniasow z Doniecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Quote
Quote
moim zdaniem nie, drużyna jest bez formy, Jo, Love i reszta. moim zdaniem jesli wygraja to 1:0, 2:1, a w domu ruzomberok ich powiezie:)

zeby nie bylo offtopa dwa razyu pod rzad to moim zdaniem legia tego nie wygra, przeceniacie legie
Coz za analiza brawo


OT nazwiska potrafisz napisac uzywajac SHift to dlaczego nazw druzyn tak nie piszesz ?

Chcialbym zobaczyc za ile gracie ten Szachtar dzisiaj ... kazdy taki pewny a ciekawe jaka stawka rzuci ...
ja zagralem Szachtar -1.5 po kursie 2.3 za 1.200 zl. happy?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
bazyl - nie wpisuj takich rzeczy, bo zaraz beda krzyki, ze klamiesz, bo niektorzy najwyzsza stawke widzieli 50zl, a singlli nigdy nie grali;)

noł ofens,

ja dzisiaj wolę szachtar na dublu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
niech se krzycza. nie jestem czlowiekiem ktory klamie, nie robie sobie z geby cholewy. spytal to mu powiedzialem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
niech se krzycza. nie jestem czlowiekiem ktory klamie, nie robie sobie z geby cholewy. spytal to mu powiedzialem.

ja ci wierzę, bo takie stawki na singlach nie sa kosmiczne;)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
witam

No ja próbowałem znależć jakieś kwestie przemawiające za dobrym rezultatem dla Legionistów,no i niestety nic konstruktywnego nie znalazłem,wiadomo motywacja,promocja,kasa...Jeśli chodzi o atuty piłkarskie to raczej nic ciekawego, Szachtar bogaty klub,niezły trener,niezły skład...nic nowego nie powiem jeśli oświadcze,że moim zdaniem na Legie to powinno wystarczyć.Ukraińcy to nie jakiś super potentat europejskiej piłki,ale dość solidna drużyna grająca naprawdę nieźle u siebie.Więcej rozpisywać się nie ma co,wszystko już zostało powiedziane wcześniej,zatem reasumując moim zdaniem Szachtar można dziś śmiało grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
choć oczywiście Legii życzę jak najlepiej.

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
bazyl /b] looz , powodzenia zycze
Sorki za smietnik ale widze 6 podstron do temtu i co drugi post "
Legia nie ma szans" "Szachtar to promocja , gram ich grubo" i inne pierdoly to sie tylko spytalem ...


[b]bazyl
trzeba bylo lepiej kase ojcowi dyrektorowi wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Rozumiem Wasze podejscie, patrzycie jakas Legia z Polski, a przeciez polacy to jedni z najwiekszych niedacznikow na swiecie, ale ich warto grac przeciw gdy sa faworytami, w tym meczu nie sa faworytami, szachtar powinien wygrac, na 100 meczow bym obstawil z 65 zwyciestw szachtara, ale jaka gwarancja ze dzis nie bedzie ten jeden z 35 meczow? Aby sie ciekawei ogladalo dam handi +1,5 na legie i +1, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodam ze ta ekipa nie powinna miec znanej mentalnosci 'nieudacznikow' poniewaz graja w niej obcokrajowcy.

Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Quote
Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Chyba sodówka odbija....... wyluzuj trochę z tym wywyższaniem się..... jak do tej pory nikt nic Bazylowi nie powiedzial, ale Ty musialeś wtrącić swoje trzy grosze.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 181
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 181
Quote
[quote]
Odnosnie stawek na ten mecz to niektore dzieci neostrady pewnie beda chcialy bazyla zlinczowac ze stawia taka kase na mecz, a w koncu dzieci neostrady by mogly oplacic za taka kase z gory neostrade na poltora roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A ty pewnie jestes dzieckiem specjalnej troski.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1