|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ta pepiki dopiero sezon zaczęły ,szwedy w połowie ... te pierwsze mecze ELM o kant dupy rozbić tyle mówią kim jest ta Levadia ? 7-0 to żaden wyznacznik ..LEgia też wygrała 0-5 na wyjeździe i mówi to coś ?
Jakoś nie widzę izzi win Sparty ,a ze malmo strzeli to niemal dla mnie peffka dnia @1.83 Dziękuje iziiii bet 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Lafata już robi swoje 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693 |
Sparta- Obie strzelą  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ale piła Sparta ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ta pepiki dopiero sezon zaczęły ,szwedy w połowie ... te pierwsze mecze ELM o kant dupy rozbić tyle mówią kim jest ta Levadia ? 7-0 to żaden wyznacznik ..LEgia też wygrała 0-5 na wyjeździe i mówi to coś ?
Jakoś nie widzę izzi win Sparty ,a ze malmo strzeli to niemal dla mnie peffka dnia @1.83 Dziękuje iziiii bet 0-1  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
costa zjebal powinno byc 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real. Nie nie piszę jak by jutro zawitał bayer czy real ... ale mam świadomość tego co legia gra od 2-3 sezonu ..... zero ,a w pucharach to kupa w majtach i ot cała legia mistrz polski . Sorry ale wstyd na to patrzeć a jeszcze większy wstyd słuchać pomeczowych wypowiedzi zawodników i trenerów . fakt jest jeden ...legia nie ma skłądu na puchary nie zrobili żadnych wzmocnień od 2 sezonów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real. Nie nie piszę jak by jutro zawitał bayer czy real ... ale mam świadomość tego co legia gra od 2-3 sezonu ..... zero ,a w pucharach to kupa w majtach i ot cała legia mistrz polski . Sorry ale wstyd na to patrzeć a jeszcze większy wstyd słuchać pomeczowych wypowiedzi zawodników i trenerów . fakt jest jeden ...legia nie ma skłądu na puchary nie zrobili żadnych wzmocnień od 2 sezonów . Mocno sie zdziwię jak Celtic jutro wygra w Warszawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ja jebie ale się tłuką...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
kurwa ja pierdole co za pojebany dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
pograne: Hoffenheim 1 gol Sparta Malmo o2,5 HT Estroli Pacos o0,5 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Malmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real. Nie nie piszę jak by jutro zawitał bayer czy real ... ale mam świadomość tego co legia gra od 2-3 sezonu ..... zero ,a w pucharach to kupa w majtach i ot cała legia mistrz polski . Sorry ale wstyd na to patrzeć a jeszcze większy wstyd słuchać pomeczowych wypowiedzi zawodników i trenerów . fakt jest jeden ...legia nie ma skłądu na puchary nie zrobili żadnych wzmocnień od 2 sezonów . Mocno sie zdziwię jak Celtic jutro wygra w Warszawie. mocno to sie zdziwie jak Legia cokolwiek ugra w tym dwumeczu, sa ciency jak siki weza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a to się porobiło, ale kolega raiders wszystko z góry przewidział
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Moj Typ Na Dzisiaj: Sparta - Molde over 2,5 @ 2,05  już możesz do kasy isć  Sorry Pany Malmo, cos mi sie w glowie ubzduralo przez Legie... Izi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|