|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Czego szkoda ?? Tego pierwszego i jedynego strzału w swiatło bramki w 82 min ? Experto, nie żartuj. Mamy śmiesznego mistrza i z tym trzeba się pogodzić. Szachtar potrafił wymienić kilkanaście podań na połowie Legii i robił to na stojąco, prawie bez wysiłku. A Wdowczyk zapowiadał ofensywną grę. Włodarczykiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> A nie? A jak inaczej nazwać sytuacje, kiedy napastnik znajduje się kilka metrów przed bramką i ma przed sobą tylko bramkarza? chociaż faktem jest, że jeżeli tym napastnikiem jest Włodarczyk, to już nie jest setka, a sytuacja podobna, gdy inny napadzior decyduje się na strzał z 40 metrów słabszą nogą. Stopień zagrożenia podobny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Nie chcę i nie mam zamiaru obstawiać rewanżu w żadną ze stron.
Jestem Polakim i kibicuję Mistrzowi Polski!
Do boju Legiunio !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
O jakie setki ci chodzi ? Chyba nie o setki legi bo ja takowych niezauwazyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli uwazasz ze sytuacja Włodarczyka i wślizg Tymoszczuka to setka to gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> A nie? A jak inaczej nazwać sytuacje, kiedy napastnik znajduje się kilka metrów przed bramką i ma przed sobą tylko bramkarza? Dla mnie setka to sytuacja w której zawodnik minimum oddaje strzał na bramke. On nieoddał bo go uprzedził obronca. Jezeli cos zle napisałem to przepraszam to sie wiecej niepowtórzy ::D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Bzyku, Włodarczyk to napastnik ? Ciekawe, ciekawe ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
klotnia modow nie dobrze to wrozy temu forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a tak na powaznie
jak znowu przyapadkiem legia awansuje to znowu bedziecie truli a po co ze beda same baty zbierac , jakby wygrali lige mistrzow to byscie powiedzieli ze fartem bo sedzia sie pomyli albo zaliczyl nie prawidlowo zdobyta bramke
ludzie ogarnijcie sie bo to juz zaczyna sie robic antyposlki stosunek kto chce to neich zmienia narodowosc i dziekuje a nie jada po wszytskim co poslkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
ludzie ogarnijcie sie bo to juz zaczyna sie robic antyposlki stosunek kto chce to neich zmienia narodowosc i dziekuje a nie jada po wszytskim co poslkie Człowieku, zastanów się co piszesz. Jaki stosunek antypolski??? Poprostu większość z nas widzi jaka słaba jest polska piłka. A co, mamy chwalić naszych kopaczy??? Za co??? Może niektórzy używają zbyt prześmiewczych czy szyderczych słów, ale ludzie już nie mają siły patrzeć na to nasze dziadostwo piłkarskie. Kumasz trochę o co mi chodzi czy nie??? I nie podważaj więcej czyjegoś patriotyzmu. I jeszcze na marginesie. Zmienić można tylko obywatelstwo, a narodowość zostaje do końca życia. Pozdrawiam. andreosw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
dobra nie lubei sie klocic wiec skonczy na tym
fakt faktem 1-0
nic na tym meczu nei zarobilem nic nie stracilem.
tyle
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Ja też nie chcę się kłucić kardynal20, tylko przeczytałem już któryś post z kolei o antypolskości i dlatego odpisałem.
OK. Kończymy na tym. Narazie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Szachtiar zagrał słaby mecz, o ile pierwsza połowa byla jeszcze w miare dobra i zabrakło wykończenia,to drugą już zagrali fatalnie i niepotrzebnie oddali inicjatywe, co o mały Włodarczyk nie skończyło się golem,jednak sędzia czuwał na wynikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak wygrana zasłużona,byli lepsi,stworzyli sporo sytuacji,ale nic nie wbili z gry.
Legia pokazała to czego się można było spodziwać,brak koncepcji,bezmyślnosć,proste błędy,nieumiejętność posiadania piłki i myślenia w grze,tradycyjnie jak polskie kluby przyjechali po najniższy wymiar kary i sie udało. Wdowczyk nie wdowczyk,zaden trener nie nauczy naszych grajków,jak się gra na średnim poziomie Europy.
Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Narodowość do końca życia, ale niektóre osoby z Polaków stają się Europejczykami i co z takim ścierwem pociąć? Bardziej Europejczyk niż Polak, mimo iż Polak... ścierwo i tyle... i potem nie dziwota... róbcie co chcecie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Narodowość do końca życia, ale niektóre osoby z Polaków stają się Europejczykami i co z takim ścierwem pociąć? Bardziej Europejczyk niż Polak, mimo iż Polak... ścierwo i tyle... i potem nie dziwota... róbcie co chcecie... Mam nadzieję, że nie piszesz tego o mnie, bo takich słów pod swoim adresem już bym nie zniósł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu. Szachtar (-1,5 ) 1 6/10 Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie.... JRR jak widac juz w pierwszym meczu zapowiadales latwe zwyciestwo a skonczylo sie na skromnym 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja wiem jedno...
w meczu w Warszawie... zagram zdecydowanie znowu na Szachtar...
niestety widać rożnicę klas...
będę się cieszył jak Legia coś ugra... ale równie dobrze dzisiaj mogło być 4-0 (fakt karny wymuszony ale taka jest piłka)
Legia - Szachtar typ: 2 kurs: ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Legia - Szachtar typ: 2 kurs: ? Na moje oko 1,75 Awans 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Cokolwiek by nie powiedzieć mecz Szachtar - Legia przypominał grę dwóch drużyn, z których jedna nieudolnie się broniła a druga jeszcze bardziej nieudolnie próbowała sforsować obronę. Nie ma co ukrywać Szachtar - Legia to po prostu jedna z najsłabszych par tej 3 rundy i ktokolwiek awansuje do fazy grupowej z tej pary to z taką grą dostanie lanie od każdego. Szachtar podobno ma znakomitych zawodników o wiele lepszych od piłkarzy mistrza Polski to raczej się nie popisali, bo zagrali słabo i dostosowali się poziomem do graczy Legiii, którzy również nic nie pokazali. Szachtar wcale nie jest takim mocnym zespołem jak można było przypuszczać przed meczem. Jakby Szachtar był klasową drużyną to nasza Legia powinna spokojnie przegrać 3:0. Najlepszy był sędzia belgijski Podyktował jedynastkę której nie było. Na MŚ wyciął podobny numer w meczu Francja - Hiszpania gdy podyktował rzut wolny dla Francji, kiedy to Francuz ewidentnie sfaulował Hiszpana co pokazały powtórki Pomyłka kosztowała Hiszpanów 2 bramkę i przegrany awans Ten sędzia nie robi błędów on robi wielbłądy i powinni go zdegradować. Legia zagrała tak słabo, że gorzej chyba już nie można zagrać lecz Legia miała farta jak mało który polski zespół. Sprawa awansu jest nadal otwarta i Legia może wywalczyć korzystny dla siebie rezultat, tylko nalezy sobie zadać pytanie po co my mamy tam awansować bo z taką gra jak dziś to będziemy chłopcem do bicia i tyle a o punktach do rankingu Uefa i tak możemy zapomnieć. Może dla tej premii pieniężnej za zakwilifikowanie się Legii 1,6 mln CHF piechotą nie chodzi, lecz tylko jak znowu pojawią się większe pieniążki to przy kasie zjawią się liczni w takiej sytuacji działacze klubowi,specjaliści od sportowego marketingu by pewnie sobie premię wypłacić za właściwe zarządzanie klubem i tylko gotówki zabraknie znowu na działalność klubu, wzmocnienia zespołu, szkolenie młodzieży, rozwój infrastruktury itp.oby tylko piłkarze otrzymali z tej kwoty drobne kieszonkowe jak to mówią sukces ma wielu ojców tylko porażka jest sierotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Na moje oko 1,75
Awans 1,5 proponuję lepszego optyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak mogą dac golą dwojke za 1,75 a awans za 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> aczkolwiek chcialbym zebys w 1 przypadku mial racje bo Legiunie wtedy sporo zaplacą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale spodziewam sie wyrownanych kursów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Dlatego spokojnie można grać na Ukraińców w pierwszym meczu,bo beda chcieli już rozstrzygnąc losy awansu. Szachtar (-1,5 ) 1 6/10 Powodzenia tomo z Legią,z taką gra,to jak się odsłonią na Łazienkowskiej, spłyna 0-3 jak kupa w klozecie.... JRR jak widac juz w pierwszym meczu zapowiadales latwe zwyciestwo a skonczylo sie na skromnym 1:0 oglądałeś mecz? ja grałem jedynke,bo jestem ostrożny do bólu,ale byłem przekonany ,ze Legia dostanie z 2-0,niestety Szachtior zagrał fatalnie w ataku i się upiekło Legii,ale w rewanżu już beda musieli ruszyć dupy pod bramke Ukrainców i wtedy zobaczysz niezłe handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nie zmienia to faktu,ze Szachtar zagral bardzo słabe zawody...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Legia - Szachtar typ: 2 kurs: ? Na moje oko 1,75 Awans 1,5 nie żartuj 1,75 to było na Real z Wisłą,tutaj napewno będzie kurs ponad 2 na Szachtara i bardzo fajnie,choć po tym co dziś widziałem, to Legia ma spore szanse w rewanżu,tylko muszą sobie napastników poszukać,i Włodar musi złapać kontuzje.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W sumie to po co chcecie Legie w CL? Fajnie sie chodzi na mecze przegrywane po 0-3 na Łazienkowskiej? bolo pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 71 |
No cóż kolejny raz Liga Mistrzów przeszła koło nosa. Jak dla mnie Legia nie pokazała dziś nic co mogło dac nadzieję na dobry wynik w rewanżu. Włodarczyk ma pseudo "Nędza" oj było to dzisiaj widac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|