|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
i po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
koncertowo spierdolił.
Mógł chociaż tego seta ugrać jak już ułamał Raonica
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ginepri fajnie wygląda ostatnio. Fallą zamiatał jak chciał. Z Isnerem równy bój, gdzie miał 2 meczowe.
Ale na Tomka to raczej za mało, chociaż cholera wie jak Czech teraz wygląda. Ale na takie turnieje zwykle spina dupę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
przynajmniej jeden pokazal jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na złego konia postawiłem.
Steve Johnson...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dudi ostatnio siał spusztoszenie backhandem...
przeciwko Ryśkowi to kiepsko widzę.
2-0 dla Gasqueta będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
na plisko normalnie byloby 15 ale nie wiedza, co syrena wymysli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
jest szansa ze pograją dzisiaj coś u Adolfów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Witam o 11 wpadł mi w oko mecz ITF kobiety Bad Saulgalu.
Anhelina Kalinna - Justine Ozga typ 2 kurs 3,75 bet 3 6 5
Czemu ten typ, a mianowicie Justine wtargneła do tego turnieju poprzez kwale pokonując tam zawodniczki co najmniej pokroju Anheliny, dziś młoda Anhelina od 1 czerwca nie grała na clayu, pozniej w czerwcu 2 turnieju na trawie w tym młody Wimbledon girls 18.Liczę na to że Justine gra jako zawodniczka Niemiec a turniej w Niemczech pokona dziś młodą Ukrainkę.W Maju Justine zagrała nawet w finale w Zielonej Górze ale w nim poległa nawierzchnia clay.
W zeszłym tygodniu Justine startowała w kwalach do turnieju Sobota-Rokietnica w 1 rundzie gładko pokonała naszą 6:0 6:0 a w drugiej uległa Mendesoveej ale po walce jak mówi wynik 7:6 6:3 a Pernila dużo lepsza niż młoda Anhelinna.
I tak jak mówię w kwalach do tego turnieju pokonała 2 rywalki poziomu Anheliny jak nie lepsze, dodatkowy plus że to turniej w Niemczech.Liczę tu na Justine i jej ogranie w ostatnich dniach, bo na pewno nie zmęczenie i brak ogrania Angheliny na clayu i w ostatnich dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Witam o 11 wpadł mi w oko mecz ITF kobiety Bad Saulgalu.
Anhelina Kalinna - Justine Ozga typ 2 kurs 3,75 bet 3 6 5
Czemu ten typ, a mianowicie Justine wtargneła do tego turnieju poprzez kwale pokonując tam zawodniczki co najmniej pokroju Anheliny, dziś młoda Anhelina od 1 czerwca nie grała na clayu, pozniej w czerwcu 2 turnieju na trawie w tym młody Wimbledon girls 18.Liczę na to że Justine gra jako zawodniczka Niemiec a turniej w Niemczech pokona dziś młodą Ukrainkę.W Maju Justine zagrała nawet w finale w Zielonej Górze ale w nim poległa nawierzchnia clay.
W zeszłym tygodniu Justine startowała w kwalach do turnieju Sobota-Rokietnica w 1 rundzie gładko pokonała naszą 6:0 6:0 a w drugiej uległa Mendesoveej ale po walce jak mówi wynik 7:6 6:3 a Pernila dużo lepsza niż młoda Anhelinna.
I tak jak mówię w kwalach do tego turnieju pokonała 2 rywalki poziomu Anheliny jak nie lepsze, dodatkowy plus że to turniej w Niemczech.Liczę tu na Justine i jej ogranie w ostatnich dniach, bo na pewno nie zmęczenie i brak ogrania Angheliny na clayu i w ostatnich dniach. jesli typ bedzie warty gry pokaze sie na stronie tajper.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Lepchenko  Benek dupa  co na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
w Cortinie, ktorys z tych wlochow co graja wygra, pytanie ktory
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
w Cortinie, ktorys z tych wlochow co graja wygra, pytanie ktory obaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
moga obaj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|