Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 120 1 2 39 40 41 42 43 119 120
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
bo to ciota

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
i po meczu laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
koncertowo spierdolił.

Mógł chociaż tego seta ugrać jak już ułamał Raonica

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
teraz Twoj pupil

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ginepri fajnie wygląda ostatnio. Fallą zamiatał jak chciał. Z Isnerem równy bój, gdzie miał 2 meczowe.

Ale na Tomka to raczej za mało, chociaż cholera wie jak Czech teraz wygląda. Ale na takie turnieje zwykle spina dupę.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
drugi tez sie zesral

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wow mp

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
przynajmniej jeden pokazal jaja

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
na złego konia postawiłem.

Steve Johnson...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
moze dudi

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dudi ostatnio siał spusztoszenie backhandem...

przeciwko Ryśkowi to kiepsko widzę.

2-0 dla Gasqueta będzie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
na plisko normalnie byloby 15 ale nie wiedza, co syrena wymysli

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
jest szansa ze pograją dzisiaj coś u Adolfów?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Witam o 11 wpadł mi w oko mecz ITF kobiety Bad Saulgalu.

Anhelina Kalinna - Justine Ozga typ 2 kurs 3,75 bet 3 6 5

Czemu ten typ, a mianowicie Justine wtargneła do tego turnieju poprzez kwale pokonując tam zawodniczki co najmniej pokroju Anheliny, dziś młoda Anhelina od 1 czerwca nie grała na clayu, pozniej w czerwcu 2 turnieju na trawie w tym młody Wimbledon girls 18.Liczę na to że Justine gra jako zawodniczka Niemiec a turniej w Niemczech pokona dziś młodą Ukrainkę.W Maju Justine zagrała nawet w finale w Zielonej Górze ale w nim poległa nawierzchnia clay.

W zeszłym tygodniu Justine startowała w kwalach do turnieju Sobota-Rokietnica w 1 rundzie gładko pokonała naszą 6:0 6:0 a w drugiej uległa Mendesoveej ale po walce jak mówi wynik 7:6 6:3 a Pernila dużo lepsza niż młoda Anhelinna.

I tak jak mówię w kwalach do tego turnieju pokonała 2 rywalki poziomu Anheliny jak nie lepsze, dodatkowy plus że to turniej w Niemczech.Liczę tu na Justine i jej ogranie w ostatnich dniach, bo na pewno nie zmęczenie i brak ogrania Angheliny na clayu i w ostatnich dniach.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by moc_Pierdu
Witam o 11 wpadł mi w oko mecz ITF kobiety Bad Saulgalu.

Anhelina Kalinna - Justine Ozga typ 2 kurs 3,75 bet 3 6 5

Czemu ten typ, a mianowicie Justine wtargneła do tego turnieju poprzez kwale pokonując tam zawodniczki co najmniej pokroju Anheliny, dziś młoda Anhelina od 1 czerwca nie grała na clayu, pozniej w czerwcu 2 turnieju na trawie w tym młody Wimbledon girls 18.Liczę na to że Justine gra jako zawodniczka Niemiec a turniej w Niemczech pokona dziś młodą Ukrainkę.W Maju Justine zagrała nawet w finale w Zielonej Górze ale w nim poległa nawierzchnia clay.

W zeszłym tygodniu Justine startowała w kwalach do turnieju Sobota-Rokietnica w 1 rundzie gładko pokonała naszą 6:0 6:0 a w drugiej uległa Mendesoveej ale po walce jak mówi wynik 7:6 6:3 a Pernila dużo lepsza niż młoda Anhelinna.

I tak jak mówię w kwalach do tego turnieju pokonała 2 rywalki poziomu Anheliny jak nie lepsze, dodatkowy plus że to turniej w Niemczech.Liczę tu na Justine i jej ogranie w ostatnich dniach, bo na pewno nie zmęczenie i brak ogrania Angheliny na clayu i w ostatnich dniach.
jesli typ bedzie warty gry pokaze sie na stronie tajper.pl smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Lepchenko kasa

Benek dupa blush

co na dzis hmm

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
w Cortinie, ktorys z tych wlochow co graja wygra, pytanie ktory

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Osaka zle

Ginepri zle

Fanucci boks


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by The Boss
w Cortinie, ktorys z tych wlochow co graja wygra, pytanie ktory

obaj boks grin

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
moga obaj smile

Strona 41 z 120 1 2 39 40 41 42 43 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1