|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125 |
Duzo osob stawia przeciw LECHowi dzis a to blad ! DZIS LECH x2 i RUCH x
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
50 % planu wyrobili w niecałe 20 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo: FC Salzburg AUT Q3 46,185 Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451 APÓEL CYP Q3 37,650 Celtic FC SCO Q2 36,813 BATE Borysów BLR Q2 33,725 AC Sparta Praga CZE Q2 28,870 NK Dinamo CRO Q2 23,925 Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125 Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875 Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075 -------------------------------------------------- NK Maribor SVN Q2 16,200 LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275 FK Partizan SRB Q2 14,825 Debreceni VSC HUN Q2 10,325 ©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700 FK Aktobie KAZ Q2 8,150 FK Ventspils LVA Q2 7,750 Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575 HJK FIN Q2 7,435 Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260 Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn. Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore... Dobrze kombinuję, czy błądzę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo: FC Salzburg AUT Q3 46,185 Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451 APÓEL CYP Q3 37,650 Celtic FC SCO Q2 36,813 BATE Borysów BLR Q2 33,725 AC Sparta Praga CZE Q2 28,870 NK Dinamo CRO Q2 23,925 Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125 Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875 Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075 -------------------------------------------------- NK Maribor SVN Q2 16,200 LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275 FK Partizan SRB Q2 14,825 Debreceni VSC HUN Q2 10,325 ©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700 FK Aktobie KAZ Q2 8,150 FK Ventspils LVA Q2 7,750 Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575 HJK FIN Q2 7,435 Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260 Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn. Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore... Dobrze kombinuję, czy błądzę?  Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo: FC Salzburg AUT Q3 46,185 Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451 APÓEL CYP Q3 37,650 Celtic FC SCO Q2 36,813 BATE Borysów BLR Q2 33,725 AC Sparta Praga CZE Q2 28,870 NK Dinamo CRO Q2 23,925 Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125 Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875 Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075 -------------------------------------------------- NK Maribor SVN Q2 16,200 LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275 FK Partizan SRB Q2 14,825 Debreceni VSC HUN Q2 10,325 ©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700 FK Aktobie KAZ Q2 8,150 FK Ventspils LVA Q2 7,750 Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575 HJK FIN Q2 7,435 Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260 Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn. Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore... Dobrze kombinuję, czy błądzę?  Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka  a nie tylko jeden zespół?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja gdzieś w TV słyszałem że Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie, ale nie zagłębiałem się w szczegóły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo: FC Salzburg AUT Q3 46,185 Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451 APÓEL CYP Q3 37,650 Celtic FC SCO Q2 36,813 BATE Borysów BLR Q2 33,725 AC Sparta Praga CZE Q2 28,870 NK Dinamo CRO Q2 23,925 Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125 Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875 Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075 -------------------------------------------------- NK Maribor SVN Q2 16,200 LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275 FK Partizan SRB Q2 14,825 Debreceni VSC HUN Q2 10,325 ©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700 FK Aktobie KAZ Q2 8,150 FK Ventspils LVA Q2 7,750 Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575 HJK FIN Q2 7,435 Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260 Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn. Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore... Dobrze kombinuję, czy błądzę?  Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka  a nie tylko jeden zespół? Nie. Pięć par jest póżniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Bo według mnie to Legia nie musi wskoczyć w górną połówkę tej górnej połówki, tylko wystarczy jej wskoczyć nad kreskę.
Eliminując Celtic sama załatwia połowę sukcesu i potrzebuje wyeliminowania jeszcze tylko jednego zespołu znad kreski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Pięć drużyn będzie rozstawionych. Sparta, Apoel, Dinamo, Steua juz praktycznie awansowały. Do tego Maribir gra z Maccabi. I to juz daje pięć miejsc. A jeszcze jest Salzburg Bate czy Szeryf
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Trzeba poczekać na Biczyka, on jest Omnibusem, zazwyczaj zna odpowiedź na każde pytanie więc na pewno wyjaśni tą kwestię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Pięć drużyn będzie rozstawionych. Sparta, Apoel, Dinamo, Steua juz praktycznie awansowały. Do tego Maribir gra z Maccabi. I to juz daje pięć miejsc. A jeszcze jest Salzburg Bate czy Szeryf rzeczywiście, masz rację... Legia musiałaby mieć więc co najmniej piąty współczynnik z obecnych dwudziestu drużyn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
W Karagandach jaka strzelnica Astana drugi gol 1,83 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,558 Likes: 10 |
Coś Senseja nie ma. Pewnie liczy żubry w puszczy. Już nie miałem czasu przed robotą włączyć kompa. Gratulacje, nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń, wątpie że ktoś w ogóle brał pod uwagę taką możliwość. To co za tydzień spacerek? Legii wystarczy jedna strzelona bramka, tylko czy sędzia będzie w stanie gwizdnąć jakieś 3 karne , a nuż się uda  . Szkoda że nie było 3 karnego wczoraj , Vrdoljak mógłby iść w konkury z takim kolesiem o nazwisku Palermo, pamięta ktoś tego Pana  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|