Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
dzień dobry piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Karagandy 1

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
Duzo osob stawia przeciw LECHowi dzis a to blad !
DZIS LECH x2 i RUCH x

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no to już BTS siedzi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
2222:1

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
50 % planu wyrobili w niecałe 20 minut crazy

Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo:

FC Salzburg AUT Q3 46,185
Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451
APÓEL CYP Q3 37,650
Celtic FC SCO Q2 36,813
BATE Borysów BLR Q2 33,725
AC Sparta Praga CZE Q2 28,870
NK Dinamo CRO Q2 23,925
Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125
Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875
Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075
--------------------------------------------------
NK Maribor SVN Q2 16,200
LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275
FK Partizan SRB Q2 14,825
Debreceni VSC HUN Q2 10,325
©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700
FK Aktobie KAZ Q2 8,150
FK Ventspils LVA Q2 7,750
Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575
HJK FIN Q2 7,435
Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260


Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn.
Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore...

Dobrze kombinuję, czy błądzę? smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Formic
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo:

FC Salzburg AUT Q3 46,185
Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451
APÓEL CYP Q3 37,650
Celtic FC SCO Q2 36,813
BATE Borysów BLR Q2 33,725
AC Sparta Praga CZE Q2 28,870
NK Dinamo CRO Q2 23,925
Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125
Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875
Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075
--------------------------------------------------
NK Maribor SVN Q2 16,200
LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275
FK Partizan SRB Q2 14,825
Debreceni VSC HUN Q2 10,325
©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700
FK Aktobie KAZ Q2 8,150
FK Ventspils LVA Q2 7,750
Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575
HJK FIN Q2 7,435
Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260


Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn.
Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore...

Dobrze kombinuję, czy błądzę? smile
Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Formic
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo:

FC Salzburg AUT Q3 46,185
Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451
APÓEL CYP Q3 37,650
Celtic FC SCO Q2 36,813
BATE Borysów BLR Q2 33,725
AC Sparta Praga CZE Q2 28,870
NK Dinamo CRO Q2 23,925
Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125
Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875
Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075
--------------------------------------------------
NK Maribor SVN Q2 16,200
LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275
FK Partizan SRB Q2 14,825
Debreceni VSC HUN Q2 10,325
©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700
FK Aktobie KAZ Q2 8,150
FK Ventspils LVA Q2 7,750
Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575
HJK FIN Q2 7,435
Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260


Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn.
Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore...

Dobrze kombinuję, czy błądzę? smile
Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka wink

a nie tylko jeden zespół?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja gdzieś w TV słyszałem że Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie, ale nie zagłębiałem się w szczegóły

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Formic
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Formic
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale według mnie to Legia ma bardzo duże szanse na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej, bo:

FC Salzburg AUT Q3 46,185
Steaua Bukareszt ROU Q2 39,451
APÓEL CYP Q3 37,650
Celtic FC SCO Q2 36,813
BATE Borysów BLR Q2 33,725
AC Sparta Praga CZE Q2 28,870
NK Dinamo CRO Q2 23,925
Łudogorec Razgrad BUL Q2 18,125
Maccabi Tel Awiw ISR Q2 17,875
Sheriff Tiraspol MDA Q2 17,075
--------------------------------------------------
NK Maribor SVN Q2 16,200
LEGIA WARSZAWA POL Q2 15,275
FK Partizan SRB Q2 14,825
Debreceni VSC HUN Q2 10,325
©K Slovan Bratysława SVK Q2 8,700
FK Aktobie KAZ Q2 8,150
FK Ventspils LVA Q2 7,750
Qarabağ Ağdam AZE Q2 7,575
HJK FIN Q2 7,435
Ålborg Boldspilklub DEN Q3 5,260


Wygląda więc na to, że wystarczy, że na przykład Partizan wyeliminuje Ludogorec Razgrad albo Debreceni wyeliminuje BATE albo Slovan Bratislawa wyeliminuje Sheriff Tiraspol i Legia będzie rozstawiona w IV rundzie eliminacyjnej, bo wskoczy w tę górną połówkę drużyn.
Po wczorajszych wynikach w powyższych parach, to szanse są naprawdę spore...

Dobrze kombinuję, czy błądzę? smile
Nie licząc Celticu musiałoby jeszcze pięć odpaść co są przed Legią. A to już fantastyka wink

a nie tylko jeden zespół?
Nie. Pięć par jest póżniej

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
karny

Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Bo według mnie to Legia nie musi wskoczyć w górną połówkę tej górnej połówki, tylko wystarczy jej wskoczyć nad kreskę.

Eliminując Celtic sama załatwia połowę sukcesu i potrzebuje wyeliminowania jeszcze tylko jednego zespołu znad kreski...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Pięć drużyn będzie rozstawionych. Sparta, Apoel, Dinamo, Steua juz praktycznie awansowały. Do tego Maribir gra z Maccabi. I to juz daje pięć miejsc. A jeszcze jest Salzburg Bate czy Szeryf

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kumasz Formic?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Trzeba poczekać na Biczyka, on jest Omnibusem, zazwyczaj zna odpowiedź na każde pytanie więc na pewno wyjaśni tą kwestię.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Originally Posted by TEO
Pięć drużyn będzie rozstawionych. Sparta, Apoel, Dinamo, Steua juz praktycznie awansowały. Do tego Maribir gra z Maccabi. I to juz daje pięć miejsc. A jeszcze jest Salzburg Bate czy Szeryf

rzeczywiście, masz rację...
Legia musiałaby mieć więc co najmniej piąty współczynnik z obecnych dwudziestu drużyn...

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
Karagundy 4-2

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
W Karagandach jaka strzelnica
Astana drugi gol 1,83 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Coś Senseja nie ma.
Pewnie liczy żubry w puszczy.
Już nie miałem czasu przed robotą włączyć kompa. Gratulacje, nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń, wątpie że ktoś w ogóle brał pod uwagę taką możliwość. To co za tydzień spacerek? Legii wystarczy jedna strzelona bramka, tylko czy sędzia będzie w stanie gwizdnąć jakieś 3 karne , a nuż się uda smile. Szkoda że nie było 3 karnego wczoraj , Vrdoljak mógłby iść w konkury z takim kolesiem o nazwisku Palermo, pamięta ktoś tego Pana laugh?

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1