Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 53 1 2 3 4 52 53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Aro
poczekaj będziesz śpiewał jak awansują do kolejnej rundy, jak awansują oczywiście grin
Rok temu były puchary i tylko 1 bramka strzelona w ostatnich meczu grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Marczajka
Caxa dzisiaj 3 raz baty, no chyba że sędziowie będą mieli inne dyspozycje na ten mecz

nie bylbym taki przekonany

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by fechnerinho
Trzeba korzystać bo to może być ostatni moment na cwaniakowanie. grin

Jak już zaczniemy się obsuwać w tabeli to czeka mnie zapewne szydera ze strony kolegów z QC wink
na stówę nie zaczniecie się osuwać po meczu z Nami. Piłkarze będą mieć fajną podróż do domu z punktami w kieszeni. Niestety nic dobrego Koronie nie wróżę. Zero przesłanek na punkty. Chyba że cud
I wtedy często jest zaskoczenie smile

Ale oczywiście będę mocno ściskał kciuki aby było jak piszesz wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
co z 2 francuskiej Znawcy ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?

mam Arles i Auxerre na taśmie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?
Musisz czekać na człowieka, który bez zająknięcia potrafi podać z głowy wyjściowy skład Chateauroux. Ale czy będzie chciał się podzielić wiedzą? Może tak, a może nie. :)

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?

mam Arles i Auxerre na taśmie
przeciwko Havrankom shocked jak Biczyk przeczyta, będzie zgorszony tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?
Musisz czekać na człowieka, który bez zająknięcia potrafi podać z głowy wyjściowy skład Chateauroux. Ale czy będzie chciał się podzielić wiedzą? Może tak, a może nie. :)

problem w tym, że można się nie doczekać, bo Prem już na forum nie zagląda za często

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by vindom
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?
Musisz czekać na człowieka, który bez zająknięcia potrafi podać z głowy wyjściowy skład Chateauroux. Ale czy będzie chciał się podzielić wiedzą? Może tak, a może nie. :)

problem w tym, że można się nie doczekać, bo Prem już na forum nie zagląda za często

grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by vindom
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?
Musisz czekać na człowieka, który bez zająknięcia potrafi podać z głowy wyjściowy skład Chateauroux. Ale czy będzie chciał się podzielić wiedzą? Może tak, a może nie. :)
problem w tym, że można się nie doczekać, bo Prem już na forum nie zagląda za często
W rzeczy samej vindomie.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575


laugh

powinniśmy wygrać, tyle okazji

ale tak serio to im współczuję bo tyle okazji to oni chyba nawet z żadną drużyną nie mieli w ostatnich latach jeżeli chodzi o mecz o stawkę

może to magia gejzerów laugh

teodor i kownacki wrócą na rewanż ?

jeżeli tak to niech gdzieś to puszczą w tv bo to będzie masakiera, awansować powinni na bank tylko szkoda że te pkt z rankingu uciekają, ale im chyba na rękę przegrywać z lepszymi niż z gorszymi więc może dlatego to robią laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Uve87
co z 2 francuskiej Znawcy ?
Musisz czekać na człowieka, który bez zająknięcia potrafi podać z głowy wyjściowy skład Chateauroux. Ale czy będzie chciał się podzielić wiedzą? Może tak, a może nie. :)
LeHavre zawsze i wszędzie mówi Ci to stary Warszawski Havranek dzielny giermek najlepszego francuza wśród bramkarzy Vindoma laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
No tak, jak widać powyżej Biczyk za nic ma zasadę, że dżentelmeni nie piją przed 12.00.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nie powiem
nie wytrzeźwiałem od wczoraj
i nie zapowiada się obym zastopował przed poniedizałekiem
żadne grube granie tylko taśma
a tam tylko golik havranków smile
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDk0MjEzNTMxNDcwMDpe8djxWZRIe4VnmIM%3D&preview=hide_code&live=0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nr

Selekcje

Zdarzenie

Data zdarzenia

Zasady Wygrana/miejsce

Kursy

Wynik

1 Legia Warszawa -1.0 Legia Warszawa v Górnik Zabrze
(Dodatkowy handicap azjatycki) 02/08/2014 Brak 2.100 Odbędzie się
2 Standard Liege KV Kortrijk v Standard Liege
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 2.20 Odbędzie się
3 Zulte-Waregem Lokeren v Zulte-Waregem
(Wynik końcowy) 03/08/2014 Brak 3.30 Odbędzie się
4 Viktoria Plzen Viktoria Plzen v FK Baumit Jablonec
(Wynik końcowy) 03/08/2014 Brak 1.70 Odbędzie się
5 HJK Helsinki MyPa v HJK Helsinki
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 1.90 Odbędzie się
6 Basel FC Thun v Basel
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 2.00 Odbędzie się
7 Grasshoppers Grasshoppers v FC Sion
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 1.72 Odbędzie się
8 Monako Valencia v Monako
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 2.37 Odbędzie się
9 Malmo FF Falkenbergs FF v Malmo FF
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 1.85 Odbędzie się
10 Kalmar FF Kalmar FF v Brommapojkarna
(Wynik końcowy) 03/08/2014 Brak 1.53 Odbędzie się
11 Elfsborg Elfsborg v Atvidabergs FF
(Wynik końcowy) 03/08/2014 Brak 1.36 Odbędzie się
12 Helsingborg Djurgarden v Helsingborg
(Wynik końcowy) 04/08/2014 Brak 3.25 Odbędzie się
13 Gamba Osaka Gamba Osaka v Yokohama F-Marinos
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 2.37 Odbędzie się
14 Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe
(Wynik końcowy) 02/08/2014 Brak 1.61 Odbędzie się

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
nie powiem
nie wytrzeźwiałem od wczoraj

i nie zapowiada się obym zastopował przed poniedizałekiem
żadne grube granie tylko taśma
a tam tylko golik havranków smile
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDk0MjEzNTMxNDcwMDpe8djxWZRIe4VnmIM%3D&preview=hide_code&live=0
laugh piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ciekawe co teraz Wdowiec wymyśli. Zwoliński dostał szansę, którą wykorzystał bardzo dobrze. Teraz doszedl Robaczek, a taktyka opiera się na grze jednym napastnikiem...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
Z bardzo wiarygodnych zródeł doszły mnie słuchy, że jutro wyjdziemy dwoma napastnikami od początku meczu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tomcio_007
Z bardzo wiarygodnych zródeł doszły mnie słuchy, że jutro wyjdziemy dwoma napastnikami od początku meczu
I tak by było najbardziej fair przede wszystkim ze względu na Zwolińskiego. Czy zatrybi gra z 2 napastnikami to druga sprawa.

Strona 2 z 53 1 2 3 4 52 53

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1