Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#62918 04/08/2004 05:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Wielkie dzieki langak i palazzi za szybka odpowiedz. Wyslalem dzisiaj nawet maila do Inteligo jak to wypelnic heh, ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. No ale z tego co napisaliscie to chyba juz wszsytko jasne.
Tylko ta prowizja mnie zaszokowala :eek:
Langak - tobie tez tyle zabrali? Bo ja mam tam troche ponizej 50 euro, a ze ten buk to totalna beznadzieja to chce wyplacic juz to co tam mam, bo szkoda czasu i nerwow na granie u tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli inni rowniez potwierdza ze sa takie prowizje przy wyplatach z Wettpunkt to bede musial jeszcze (niestety) tam cos pograc, albo zamowic wyplate czekiem...[/qb]
Silent : z tego co mi wiadomo to prowizja jest tym wyższa im wyższą kwotę wypłacasz,także wybór należy do Ciebie.

Bonus: Unibet
#62919 04/08/2004 16:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Hmmm
Ja miałem u nich 107 euro, wypłaciłem wszystko a na konto po miesiącu dotarła kwota ok. 450 zł. Byłem zdziwiony bo spodziewałem sie duzo mniej. Czyli cała operacja kosztowała mnie około 10 euro.

#62920 04/08/2004 16:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Wyslalem dzisiaj nawet maila do Inteligo jak to wypelnic heh, ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. [/qb]
Ja tez kiedys do nich wysłałem maila jak mam wypełnic poszczególne pola. Odpisali po ponad miesiącu, ze IBAN to PL+nr konta i podali kod SWIFT, czyli te rzeczy o których wiedziałem. O pozostałych nie wspomnieli, sam musiałem sobie poradzic. Podsumowując, miesiąc czekania na oczywiste informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62921 04/08/2004 16:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb]Dostales tyle ile wyplacales na konto czy banki posredniczace cos zabraly ?[/qb]
Sorry Jazdun nie zauważyłem wcześniej Twojego pytania.
2 posty wyżej masz odpowiedz.

#62922 05/08/2004 15:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Wyslalem dzisiaj nawet maila do Inteligo jak to wypelnic heh, ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi. [/qb]
Ja tez kiedys do nich wysłałem maila jak mam wypełnic poszczególne pola. Odpisali po ponad miesiącu, ze IBAN to PL+nr konta i podali kod SWIFT, czyli te rzeczy o których wiedziałem. O pozostałych nie wspomnieli, sam musiałem sobie poradzic. Podsumowując, miesiąc czekania na oczywiste informacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A mi odpsali juz nastepnego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jeszeli chodzi o IBAN to napisali ze mam tam wpisac samo PL Tylko teraz to juz sam nie wiem czy bede wyplacal na konto czy moze cos jeszcze dogram zeby mnie prowizje nie zjadly...
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Wysyłają oderty na skrzynki e-mailowe bonusów powrotnych 100% do 100 euro dla starych klientów.
Przy rejestracji - bonusów dla Polski nie ma, nie wiem jeszcze czy przy ofercie e-mailowej też wink

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,877
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1