|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
15,275 współczynnik Legii, Maribor jest przed nimi, więc jakieś cuda na kiju muszą się zdarzyć żeby rozstawienie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  dla mnie moga i 6 meczow przegrac po 10-0, b edzie kasa na porzadne transfery co zaowocowac moze lm co roku  jasne i tak powiedzą ze nie wyłżą XX baniek za zawodnika bo tyle maja a wolą kupić 4 emerytów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ja wam proponuje przełączyć na polsat sport, szkoda że już końcówka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Ostatnio zanotowali remis po karnym w 94 minucie na takim jebitnym śniegu, pamiętam bo miałem że strzelą gola grali z kimś z Ukrainy, a po bramce cieszyli się jakby zdobyli LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Moim zdaniem z palcem w dupie 4 pkt i walka o 3 miejsce w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  dla mnie moga i 6 meczow przegrac po 10-0, bedzie kasa na porzadne transfery co zaowocowac moze lm co roku Uważaj  Nowe transfery ale kasy  Leśny bonzo już zrobi transfera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Rozpierdalają mnie takie teksty. Pewnie, lepiej nigdy tam nie awansujmy bo przecież wstyd może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Ostatnio zanotowali remis po karnym w 94 minucie na takim jebitnym śniegu, pamiętam bo miałem że strzelą gola grali z kimś z Ukrainy, a po bramce cieszyli się jakby zdobyli LM Celtic gra mul rzeczy przy betonie ale kolejna runda to juz troche wiecej - chyba ,ze trafi sie takie Malmo czy Apoel czy Slovan Bratislava 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Tak - raf - kibiców mamy na LM.  tak naprawde to ponad 50% polskich klubow ma kibicow na LM bo kto tak chodzi na mecze  popcorniarze z barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Ja ja lubię takie wpisy fachowców. Już się martwi, a raczej cieszy na zapas. Cień Jasnej Góry. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Moim zdaniem z palcem w dupie 4 pkt i walka o 3 miejsce w grupie. Zbyt optymistycznie. Piłkarsko Legia jest słaba, tak jak napisał bitek, zabierasz wam Radovicia (moim zdaniem i Dudę) i możecie mieć problem z Piastem. Poziom sportowy z 2011/2012 a dziś to przepaść w Legii. Zjedzą was tam wszyscy, nie ma co się oszukiwać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 161 |
Dnipro po gola!! COME ON!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Celtic gra mul rzeczy przy betonie ale kolejna runda to juz troche wiecej - chyba ,ze trafi sie takie Malmo czy Apoel czy Slovan Bratislava  Takie malmo dzisiaj powiozło niezłą spartę z którą legia by się zasapała ... APOEL też mało wygodny rywal pod względem kondycyjnym ... na dzien dzisiejszy po 3 rundzie to to Bate wygląda najsłabiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Krystian bate jest przeslabe, definitywnie sportowo najlepsze co aktualnie moze sie legii trafic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Krystian bate jest przeslabe, definitywnie sportowo najlepsze co aktualnie moze sie legii trafic dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fechu za przypomnienie wiadomych faktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM? Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych  Ja ja lubię takie wpisy fachowców. Już się martwi, a raczej cieszy na zapas. Cień Jasnej Góry.  lewatywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
zresztą, jeszcze jedna runda, nie prorokujcie za wiele
nawet jak padnie na to wymarzone BATE, to będą męczarnie, pamiętajcie, że Legii nikt się nie boi, serio - nikt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|