Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 47 1 2 36 37 38 39 40 46 47
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
15,275 współczynnik Legii, Maribor jest przed nimi, więc jakieś cuda na kiju muszą się zdarzyć żeby rozstawienie było

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

dla mnie moga i 6 meczow przegrac po 10-0, bedzie kasa na porzadne transfery co zaowocowac moze lm co roku

laugh laugh laugh jasne i tak powiedzą ze nie wyłżą XX baniek za zawodnika bo tyle maja a wolą kupić 4 emerytów

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ja wam proponuje przełączyć na polsat sport, szkoda że już końcówka.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

Ostatnio zanotowali remis po karnym w 94 minucie na takim jebitnym śniegu, pamiętam bo miałem że strzelą gola grali z kimś z Ukrainy, a po bramce cieszyli się jakby zdobyli LM

Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
Dynamo Zagrzeb po wygraną boks boks boks

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

Moim zdaniem z palcem w dupie 4 pkt i walka o 3 miejsce w grupie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

dla mnie moga i 6 meczow przegrac po 10-0, bedzie kasa na porzadne transfery co zaowocowac moze lm co roku

Uważaj laugh
Nowe transfery ale kasy laugh
Leśny bonzo już zrobi transfera grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh
Rozpierdalają mnie takie teksty.

Pewnie, lepiej nigdy tam nie awansujmy bo przecież wstyd może być.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

Ostatnio zanotowali remis po karnym w 94 minucie na takim jebitnym śniegu, pamiętam bo miałem że strzelą gola grali z kimś z Ukrainy, a po bramce cieszyli się jakby zdobyli LM


Celtic gra mul rzeczy przy betonie ale kolejna runda to juz troche wiecej - chyba ,ze trafi sie takie Malmo czy Apoel czy Slovan Bratislava smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by akagi
Tak - raf - kibiców mamy na LM. smile

tak naprawde to ponad 50% polskich klubow ma kibicow na LM bo kto tak chodzi na mecze smirk popcorniarze z barcy smirk

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh


Ja ja lubię takie wpisy fachowców.

Już się martwi, a raczej cieszy na zapas.


Cień Jasnej Góry. grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by raf
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh

Moim zdaniem z palcem w dupie 4 pkt i walka o 3 miejsce w grupie.
Zbyt optymistycznie. Piłkarsko Legia jest słaba, tak jak napisał bitek, zabierasz wam Radovicia (moim zdaniem i Dudę) i możecie mieć problem z Piastem.

Poziom sportowy z 2011/2012 a dziś to przepaść w Legii. Zjedzą was tam wszyscy, nie ma co się oszukiwać.

Dołączył: May 2004
Posty: 161
-
member
member
- Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 161
Dnipro po gola!! COME ON!!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Apoel?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Patricu$
Celtic gra mul rzeczy przy betonie ale kolejna runda to juz troche wiecej - chyba ,ze trafi sie takie Malmo czy Apoel czy Slovan Bratislava smile

Takie malmo dzisiaj powiozło niezłą spartę z którą legia by się zasapała ... APOEL też mało wygodny rywal pod względem kondycyjnym ... na dzien dzisiejszy po 3 rundzie to to Bate wygląda najsłabiej

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Krystian bate jest przeslabe, definitywnie sportowo najlepsze co aktualnie moze sie legii trafic

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by bitnap
Krystian bate jest przeslabe, definitywnie sportowo najlepsze co aktualnie moze sie legii trafic

dzieki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Fechu za przypomnienie wiadomych faktów aplauz

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by akagi
Originally Posted by ssaczu
Naprawde chcecie widziec Legie w grupie LM?

Bo to sie moze skonczyc takim wpierdolem jak nie dawno Zagrzeb dostal 0pkt i bilans kilkanascie bramek w plecy do bodaj 0 strzelonych laugh


Ja ja lubię takie wpisy fachowców.

Już się martwi, a raczej cieszy na zapas.


Cień Jasnej Góry. grin

lewatywa laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
zresztą, jeszcze jedna runda, nie prorokujcie za wiele

nawet jak padnie na to wymarzone BATE, to będą męczarnie, pamiętajcie, że Legii nikt się nie boi, serio - nikt

Strona 38 z 47 1 2 36 37 38 39 40 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1