|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Słabe, to jest zachowanie Celticu, ale widać taki to żałosny klub. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI  w zasadzie juz w srode superpuchar i kursy na bayern szok 2.20 z taka borussia to promo niesamowite
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a jesli z ostrowska to prawda, ze beres sie dopytywal, to koza do emerytury, za darmo, powinna pracowac na rzecz legii i nie jako kierownik druzyny tylko jezdzic w szatni na szmacie no chyba, ze zakladamy, ze legia i tak by trafila na salzburg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI  Najlepsza liga to już gra, a dzisiaj pewnie jeden z jej zwolenników wpisze post, że ma lidera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu  widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI  w zasadzie juz w srode superpuchar i kursy na bayern szok 2.20 z taka borussia to promo niesamowite No nie wiem nie wiem .. czy takie propo . kurs bdb ale BVB nie takie słabe spokojnie reus +mikitarian ,obama .... mają paczkę dobrą . Jeszcze jak ten immobille się wstrzeli to będą straszyć . na Super puchar to raczej jakiś overek mi się widzi :)i Lewy score . już od jakiegoś czasu się "odgraża " ze chce strzelić BVB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
a jesli z ostrowska to prawda, ze beres sie dopytywal, to koza do emerytury, za darmo, powinna pracowac na rzecz legii i nie jako kierownik druzyny tylko jezdzic w szatni na szmacie no chyba, ze zakladamy, ze legia i tak by trafila na salzburg  trafili by na BATE gdyby Legia awansowała jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu  widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru o nie, Francuzi są honorowi :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu  widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru Aha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
o nie, Francuzi są honorowi :-) Tak samo jak Czesi. Jak już Berlin padł, to wywołali w Pradze powstanie. Dla mieszkańców było ono bardzo uciążliwe, bo przez 3 dni w całej Pradze piwa nie sprzedawali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
o nie, Francuzi są honorowi :-) Tak samo jak Czesi. Jak już Berlin padł, to wywołali w Pradze powstanie. Dla mieszkańców było ono bardzo uciążliwe, bo przez 3 dni w całej Pradze piwa nie sprzedawali.  ktoś chyba za to bekną ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow. zarzeczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
w japonii ambitne 0-0 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow. zarzeczny  Tak, lubię te jego felietony. Fakt, że nie wszystkie są na podobnym poziomie, bo zdarzają się słabsze, ale ogólnie lubię to co pisze, bo ma taki specyficzny styl. Najbardziej mi się chce śmiać jednak z tych późniejszych komentarzy, tych wszystkich nieudaczników życiowych, co po nim tak jadą. Za kilka godzin, już się pewnie pojawią ze swoimi wpisami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow. zarzeczny  Tak, lubię te jego felietony. Fakt, że nie wszystkie są na podobnym poziomie, bo zdarzają się słabsze, ale ogólnie lubię to co pisze, bo ma taki specyficzny styl. Najbardziej mi się chce śmiać jednak z tych późniejszych komentarzy, tych wszystkich nieudaczników życiowych, co po nim tak jadą. Za kilka godzin, już się pewnie pojawią ze swoimi wpisami.  a co tobie udało sie takiego w życiu osiągnać że tak nazywasz tak innych, akurat jakiś Zarzeczny to żaden wielki autorytet nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a co tobie udało sie takiego w życiu osiągnać że tak nazywasz tak innych, akurat jakiś Zarzeczny to żaden wielki autorytet nie jest.  Uderz w stół...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 161 |
dlaczego graja ludzie to Medyk Konin W - Aland Utd W ? jakies info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|