Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Akhu
Słabe, to jest zachowanie Celticu, ale widać taki to żałosny klub.

dobrze2 aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI aplauz boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by raiders_
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI aplauz boks
w zasadzie juz w srode superpuchar i kursy na bayern szok 2.20 z taka borussia to promo niesamowite

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a jesli z ostrowska to prawda, ze beres sie dopytywal, to koza do emerytury, za darmo, powinna pracowac na rzecz legii

i nie jako kierownik druzyny tylko jezdzic w szatni na szmacie

no chyba, ze zakladamy, ze legia i tak by trafila na salzburg smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by raiders_
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI aplauz boks

Najlepsza liga to już gra,
a dzisiaj pewnie jeden z jej zwolenników wpisze post,
że ma lidera. smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by vindom
jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości

brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu wink

widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by antyfutbol
Originally Posted by raiders_
qwa panowie jeszcze 2 tygodnie do startu najlepszej ligi europy BUNDESLIGI aplauz boks
w zasadzie juz w srode superpuchar i kursy na bayern szok 2.20 z taka borussia to promo niesamowite

No nie wiem nie wiem .. czy takie propo . kurs bdb ale BVB nie takie słabe spokojnie reus +mikitarian ,obama .... mają paczkę dobrą . Jeszcze jak ten immobille się wstrzeli to będą straszyć .
na Super puchar to raczej jakiś overek mi się widzi :)i Lewy score .
już od jakiegoś czasu się "odgraża " ze chce strzelić BVB smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by bitnap
a jesli z ostrowska to prawda, ze beres sie dopytywal, to koza do emerytury, za darmo, powinna pracowac na rzecz legii

i nie jako kierownik druzyny tylko jezdzic w szatni na szmacie

no chyba, ze zakladamy, ze legia i tak by trafila na salzburg smile


trafili by na BATE gdyby Legia awansowała

Originally Posted by vindom
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by vindom
jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości

brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu wink

widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru


o nie, Francuzi są honorowi :-)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by vindom
jak to brak Serie A może czynić spustoszenia w percepcji rzeczywistości

brak honoru, to zdaje się domena francuzów, więc nie dziwię się, że nie widzisz tutaj żałości działaczy Celticu wink

widzę żałość innych działaczy, którzy stosują szantaż moralny, co faktycznie świadczy o braku honoru

Aha.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by BeneQ
o nie, Francuzi są honorowi :-)

Tak samo jak Czesi.

Jak już Berlin padł, to wywołali w Pradze powstanie.

Dla mieszkańców było ono bardzo uciążliwe,
bo przez 3 dni w całej Pradze piwa nie sprzedawali.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by akagi
Originally Posted by BeneQ
o nie, Francuzi są honorowi :-)

Tak samo jak Czesi.

Jak już Berlin padł, to wywołali w Pradze powstanie.

Dla mieszkańców było ono bardzo uciążliwe,
bo przez 3 dni w całej Pradze piwa nie sprzedawali.

kopara ktoś chyba za to bekną ?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Quote
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow.

zarzeczny grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
w japonii ambitne 0-0 HT aplauz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by bitnap
Quote
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow.

zarzeczny grin

Tak, lubię te jego felietony.

Fakt, że nie wszystkie są na podobnym poziomie, bo zdarzają się słabsze, ale ogólnie lubię to co pisze, bo ma taki specyficzny styl.

Najbardziej mi się chce śmiać jednak z tych późniejszych komentarzy, tych wszystkich nieudaczników życiowych, co po nim tak jadą.
Za kilka godzin, już się pewnie pojawią ze swoimi wpisami. smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
[Linked Image from fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by akagi
Originally Posted by bitnap
Quote
Otóż jak portfel leży na ulicy – większość ludzi go podpierdoli. Jak Celtic Glasgow.

zarzeczny grin

Tak, lubię te jego felietony.

Fakt, że nie wszystkie są na podobnym poziomie, bo zdarzają się słabsze, ale ogólnie lubię to co pisze, bo ma taki specyficzny styl.

Najbardziej mi się chce śmiać jednak z tych późniejszych komentarzy, tych wszystkich nieudaczników życiowych, co po nim tak jadą.
Za kilka godzin, już się pewnie pojawią ze swoimi wpisami. smile


a co tobie udało sie takiego w życiu osiągnać że tak nazywasz tak innych, akurat jakiś Zarzeczny to żaden wielki autorytet nie jest.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by deltaforce
a co tobie udało sie takiego w życiu osiągnać że tak nazywasz tak innych, akurat jakiś Zarzeczny to żaden wielki autorytet nie jest.

grin

Uderz w stół...

Dołączył: May 2004
Posty: 161
-
member
member
- Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 161
dlaczego graja ludzie to Medyk Konin W - Aland Utd W ? jakies info?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530

Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka), 962 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1