Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 25 1 2 13 14 15 16 17 24 25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
do tej pory bronilem Legii ale moze juz wystarczy, powoli robi sie posmiewisko, rozpedzili sie juz na dwoch frontach - STOP

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
dla mnie granie sparingow gdy liga wystartowala na dobre to kompromitacja tych którzy chocby tylko mysla o zorganizowaniu takiego spotkania

niewazne czy ma przyjechac real, barca czy hercules alicante

albo robimy profesjonalna lige i profesjonalnie traktujemy ligowa rywalizacje albo sie bawimy w nabijanie kabzy gdzie jednorazowy spektakl z "dobrym clownem" jest wazniejszy niz caly sredniej jakosci ligowy sezon
piwo aplauz

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by bitnap
dla mnie granie sparingow gdy liga wystartowala na dobre to kompromitacja tych którzy chocby tylko mysla o zorganizowaniu takiego spotkania

niewazne czy ma przyjechac real, barca czy hercules alicante

albo robimy profesjonalna lige i profesjonalnie traktujemy ligowa rywalizacje albo sie bawimy w nabijanie kabzy gdzie jednorazowy spektakl z "dobrym clownem" jest wazniejszy niz caly sredniej jakosci ligowy sezon
ale powiedz, jakie oni maja szanse na mecz z taka ekipa.. ja bym na miejscu Prezesa Legii pojechał tam młodą ekstraklapa grin jakoś walkower z poprzedniego sezonu wiele nie zmienił smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
oczywiście jeśli im bardzo zależy na tym meczu tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
kompromitacja Legii na całej linii, Pani Marto proszę wracać z urlopu i ratować wizerunek

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Tazen zaczynasz pisac jak czlowiek ktory ma na punkcie legii obsesje smile

wyluzuj smile

i przestan pisac "wy" "wasze" "macie" bo mi osobiscie legia raczej zwisa natomiast jestem przeciwny temu jak potraktowano mistrza naszego kraju, jestem tez oburzony zenujaca postawa celtow

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale to kera próbuje mnie sklasyfikować w jakiejś drugiej, gorszej grupie, a 'wy' muszę pisać, bo w żaden sposób nie identyfikuje się z Legią

Zresztą, wczoraj już próbowałem uciąć temat, a znów się wkręcam w jakieś dyskusje. Czekam do piątku i czwartku, może połechtam swoje kompleksy grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jestem Szkotem pochodzę z Białegostoku smile
@Witam
codziennie lepsza komedia widzę laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
może i dobrze sie stalo, przy ewentualnym odwolaniu celtów (specjalnie z małej grin ) komisja odwolawcza mogla by im przyznac racje, a tak może przyznaja Legii laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
może i dobrze sie stalo, przy ewentualnym odwolaniu celtów (specjalnie z małej grin ) komisja odwolawcza mogla by im przyznac racje, a tak może przyznaja Legii laugh
jak Legię przywrócą do El LM to Tazen wtedy napewno kupi koszulkę FuckUEFA laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Tazen
jesteś jednym z nielicznych tego forum, z którymi nie powinno się dyskutować.

Originally Posted by Tazen
ale to kera próbuje mnie sklasyfikować w jakiejś drugiej, gorszej grupie

hmm

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
masz mnie, Tazen hipokryta

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Odnośnie jeszcze meczu Real-Fiorentina to się bardzo cieszę, że nie ma zmiany na Legię i że Fiorentina się postawiła. Organizatorki wydygani, bo reklamy w radiu leciały po 200 razy dziennie a bilety się jakoś nie sprzedają. Czyżby wtopa finansowa i ostatni taki "SUPER MECZ GIGANTÓW" w naszym kraju... Oby. Bo meczem Barcelona-Lechia w zeszłym roku żygać mnie się chciało. Ciotki klotki szły, bo to przecież super jest, bo nawet w telewizji śniadaniowej o tym mówią non-stop. Tak to mniej więcej wygląda. Ale jak normalny człowiek chce iść na normalny mecz to już jest kibolem.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Totalna żenada i brak profesjonalizmu ze strony organizatorów. Zanim się najpierw porozumieć z Fiorentiną (wyskakiwać z tym do nich na 5 dni przed meczem to i tak komedia) to ustalają wszystko z Legią, a ta chce mecz ligowy przedkładać, żeby sparing zagrać i poganiać za Kryśką po końcowym gwizdku, żeby wyżebrać koszulkę. Wszystkie media już podały, że zagra Legia a się okazało, że nawet z Fiorentiną nie ustalone nic jeszcze. Co oni myśleli, że im podarują te 2 bańki kary za zerwanie umowy.

Przy tych cenach to raczej bez szans zapełnić cały stadion, 2 stówki za najgorsze miejsca. To Polska-Niemcy będzie taniej.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kompromitacja nr 2 smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a tam od razu kompromitacja, pewnie zwyczajowe niedopatrzenie, drobne formalności

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by vindom
a tam od razu kompromitacja, pewnie zwyczajowe niedopatrzenie, drobne formalności

grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kompromitacja ale nie ze strony Legii tylko organizatorów meczu super gigantów.

To znaczy Legia się lekko ośmieszyła tym, że wolała grać z Realem niż mecz o punkty z Jagą. No ale z drugiej strony patrząc wyobraźcie sobie, że jesteście kierowcą MZK i bardzo lubicie swoją pracę i w ogóle samochody. Dzwoni do was firma organizująca jakiś tam event i mówi, że jak chcecie to po jutrze możecie pojeździć sobie bolidem F1 zupełnie za free a jeszcze Wam zapłacą 3-miesięczną pensję i w ogóle będziecie mieć wywiad w dzień dobry tvn z samą Magdą Mołek.

Co wybieracie? 6 kursów wysłużonym Solarisem czy F1? wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
troszku kiepski przyklad quincy ale intencja najwazniejsza wink

ja tam legii nie bronie przed sezonem zagrac nawet z druzyna "borat i przyjaciele" ale w trakcie sezonu? szanujmy sie

z reszta dla mnie to sciaganie najwiekszych zespolow to strasznie ulomna sprawa, rozumiem chinczykow ktorzy nigdy w zyciu w zadnych rozgrywkach z manchesterem, chelsea czy realem nie zagraja

ale u nas? w srodku europy? i co najwazniejsze w srodku sezonu?

Strona 15 z 25 1 2 13 14 15 16 17 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, forty), 1,988 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1