|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy" Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Witam gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Witam gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne? Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witam gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne? Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać. może nie mają dowodów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witam gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne? Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać. może nie mają dowodów... tak btw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy" Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł? Tak, ale zwarcam uwage na jedne fakt , bo dostalem info ze oczywiscie rodacy probuja kombinowac. Podkreslam do obrotu nie bedzie liczylo gdy ktos probuje zagrac 1 X i 2 w jedny spotkaniu. Czy nawet 1 i X zmaist 1X. Nawet jesli system zaakceptuje to do obrotu i bonus zostanie przyznany to przy probie wyplaty gdy konto gracza bedzie sprawdzane, taka gra moze spowodowac ze odebrane zostana wszystkie bonusy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Priva nie mogłem wysłać...
więc piszę tutaj... czyli kod promocyjny to 1-2-3 Start
ale jakie są wymagania co do obrotu? po jakim minimalnym kursie i ile? bo z tego co pamiętam to jakieś były z minimalnym kursem
nie znalazłem nic o tej promocji na stronie betssona, dlatego pytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Kurs min byl 1.23, obrot 3x z tego co pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Priva nie mogłem wysłać...
więc piszę tutaj... czyli kod promocyjny to 1-2-3 Start
ale jakie są wymagania co do obrotu? po jakim minimalnym kursie i ile? bo z tego co pamiętam to jakieś były z minimalnym kursem
nie znalazłem nic o tej promocji na stronie betssona, dlatego pytam Wymagany obrót to bez zmian 615 zł(pięciokrotność przyznanego bonusu 123 zł) Minimalny kurs to 1,23 Hasło nadal nie wiem jakie jest bo w końcu Banik nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
Mam kilka pytan w zwiazku z nowymi promocjami.
Czy promocje 222zl mozna laczyc z promocja 999zl?
Czy obroty potrzebne do ew. wyplacenia bonusu mozna robic na podwojnej szansie w meczach pilki noznej? Czy jezeli postawilem np. 1X na mecz o kursie powyzej 1.23 to liczy sie do obrotu bonusu 222zl? Czy rowniez liczy sie jako obrot do promocji 999zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Co to za promo 222+222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? aha i Banik mozna sie logować z tego samego IP na pare kont w celu wysłania zupełnie różnych zakładów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Mam kilka pytan w zwiazku z nowymi promocjami.
Czy promocje 222zl mozna laczyc z promocja 999zl?
Czy obroty potrzebne do ew. wyplacenia bonusu mozna robic na podwojnej szansie w meczach pilki noznej? Czy jezeli postawilem np. 1X na mecz o kursie powyzej 1.23 to liczy sie do obrotu bonusu 222zl? Czy rowniez liczy sie jako obrot do promocji 999zl? promocja 222zł grattis była ważna tylko przez 3 dni do 07.08.2006 włacznie. W tym momencie jest promocja 123 zł gratis, hasło promocji: "1-2-3 Start". Można ją łączyć z promocją bonusową dotycząca obrotu 999zł. Zakład 1X możesz spokojnie postawic i bedzie sie on liczył, nie możesz natomiat postawić osobno 1 a osobno X. Zresztą po co ja to piszę, zaglądnijcie kilka postów wstecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />wszystko było już wyjaśniane. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
co by nie powiedzić oferta bardzo skromna... mało zakładów dodatkowych...
a brak w ofercie meczu Odra - Groclin to dla mnie zupełne nieporozumienie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
ale masz za to zajeb... bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
co by nie powiedzić oferta bardzo skromna... mało zakładów dodatkowych...
a brak w ofercie meczu Odra - Groclin to dla mnie zupełne nieporozumienie... Zrobie afere jesli rzeczywiscie nie bylo tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Witam mam kilka pytan. Czy promocja 1-2-3 jest dalej wazna? Ile stron dowodu trzeba wyslac do suportu. ile trzeba czekac za bonusem oraz za jakie aco trzeba grac do obrotu. dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
Witam, niestety zawiodlam sie na betssonie i na ich supporcie. Postawilam na spotkanie Benneteau, J - Hrbaty, D na Hrbatego. Od razu sie wylogowalam i jestem pewna, iz mialam na koncie okragla sume (zawsze tak stawiam - taki nawyk). Po spotkaniu loguje sie i patrze, ze mam na koncie za malo pieniedzy. Patrze w historie i tam dwa razy byl postawiony ww kupon. Jak dla mnie to blad systemu, niestety odpowiedz z supportu byla wymijajaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Zrobie afere jesli rzeczywiscie nie bylo tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> To od razu odpie***l ich, ze godzine przed spotakniem Polska - USA nie ma kursow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
No i Polacy wygrali ehhhhh szkoda slow na tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka