Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#629958 09/08/2006 13:43
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl

Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy"
Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł?

Bonus: Unibet
#629959 09/08/2006 14:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Witam
gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne?

#629960 09/08/2006 18:18
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Witam
gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne?

Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać.

#629961 09/08/2006 20:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Quote
Witam
gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne?

Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać.

może nie mają dowodów...

#629962 09/08/2006 20:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Quote
Witam
gdy wyplacam pieniadze z konta musze przeslac im skan dowodu? czy jest to zbedne?

Nie musisz, swoją drogą nie wiem czemu wszyscy boją się tak tego skanu dowodu wysłać.

może nie mają dowodów...

tak btw

#629963 10/08/2006 09:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Quote
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl

Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy"
Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł?

Tak, ale zwarcam uwage na jedne fakt , bo dostalem info ze oczywiscie rodacy probuja kombinowac.
Podkreslam do obrotu nie bedzie liczylo gdy ktos probuje zagrac 1 X i 2 w jedny spotkaniu. Czy nawet 1 i X zmaist 1X. Nawet jesli system zaakceptuje to do obrotu i bonus zostanie przyznany to przy probie wyplaty gdy konto gracza bedzie sprawdzane, taka gra moze spowodowac ze odebrane zostana wszystkie bonusy.

#629964 10/08/2006 09:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Priva nie mogłem wysłać...

więc piszę tutaj...
czyli kod promocyjny to 1-2-3 Start

ale jakie są wymagania co do obrotu? po jakim minimalnym kursie i ile? bo z tego co pamiętam to jakieś były z minimalnym kursem

nie znalazłem nic o tej promocji na stronie betssona, dlatego pytam

#629965 10/08/2006 09:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Kurs min byl 1.23, obrot 3x z tego co pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#629966 10/08/2006 20:21
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Priva nie mogłem wysłać...

więc piszę tutaj...
czyli kod promocyjny to 1-2-3 Start

ale jakie są wymagania co do obrotu? po jakim minimalnym kursie i ile? bo z tego co pamiętam to jakieś były z minimalnym kursem

nie znalazłem nic o tej promocji na stronie betssona, dlatego pytam

Wymagany obrót to bez zmian 615 zł(pięciokrotność przyznanego bonusu 123 zł)
Minimalny kurs to 1,23
Hasło nadal nie wiem jakie jest bo w końcu Banik nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#629967 11/08/2006 12:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
haslo : "1-2-3 Start"

#629968 11/08/2006 18:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
Mam kilka pytan w zwiazku z nowymi promocjami.

Czy promocje 222zl mozna laczyc z promocja 999zl?

Czy obroty potrzebne do ew. wyplacenia bonusu mozna robic na podwojnej szansie w meczach pilki noznej? Czy jezeli postawilem np. 1X na mecz o kursie powyzej 1.23 to liczy sie do obrotu bonusu 222zl? Czy rowniez liczy sie jako obrot do promocji 999zl?

#629969 11/08/2006 18:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Co to za promo 222+222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? aha i Banik mozna sie logować z tego samego IP na pare kont w celu wysłania zupełnie różnych zakładów?

#629970 11/08/2006 19:20
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Mam kilka pytan w zwiazku z nowymi promocjami.

Czy promocje 222zl mozna laczyc z promocja 999zl?

Czy obroty potrzebne do ew. wyplacenia bonusu mozna robic na podwojnej szansie w meczach pilki noznej? Czy jezeli postawilem np. 1X na mecz o kursie powyzej 1.23 to liczy sie do obrotu bonusu 222zl? Czy rowniez liczy sie jako obrot do promocji 999zl?

promocja 222zł grattis była ważna tylko przez 3 dni do 07.08.2006 włacznie. W tym momencie jest promocja 123 zł gratis, hasło promocji: "1-2-3 Start". Można ją łączyć z promocją bonusową dotycząca obrotu 999zł. Zakład 1X możesz spokojnie postawic i bedzie sie on liczył, nie możesz natomiat postawić osobno 1 a osobno X. Zresztą po co ja to piszę, zaglądnijcie kilka postów wstecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />wszystko było już wyjaśniane.
pozdro

#629971 12/08/2006 16:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
co by nie powiedzić oferta bardzo skromna...
mało zakładów dodatkowych...

a brak w ofercie meczu Odra - Groclin to dla mnie zupełne nieporozumienie...

#629972 12/08/2006 19:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
ale masz za to zajeb... bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#629973 13/08/2006 01:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
co by nie powiedzić oferta bardzo skromna...
mało zakładów dodatkowych...

a brak w ofercie meczu Odra - Groclin to dla mnie zupełne nieporozumienie...

Zrobie afere jesli rzeczywiscie nie bylo tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#629974 13/08/2006 14:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Witam mam kilka pytan.
Czy promocja 1-2-3 jest dalej wazna? Ile stron dowodu trzeba wyslac do suportu. ile trzeba czekac za bonusem oraz za jakie aco trzeba grac do obrotu.
dziekuje z gory za odpowiedz
pozdrawiam

#629975 13/08/2006 15:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
Witam,
niestety zawiodlam sie na betssonie i na ich supporcie. Postawilam na spotkanie Benneteau, J - Hrbaty, D na Hrbatego. Od razu sie wylogowalam i jestem pewna, iz mialam na koncie okragla sume (zawsze tak stawiam - taki nawyk). Po spotkaniu loguje sie i patrze, ze mam na koncie za malo pieniedzy. Patrze w historie i tam dwa razy byl postawiony ww kupon. Jak dla mnie to blad systemu, niestety odpowiedz z supportu byla wymijajaca.

#629976 13/08/2006 15:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Zrobie afere jesli rzeczywiscie nie bylo tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

To od razu odpie***l ich, ze godzine przed spotakniem Polska - USA nie ma kursow!!!

#629977 13/08/2006 18:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
No i Polacy wygrali ehhhhh szkoda slow na tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1