|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
A mlodziezowek jak nie bylo tak nie ma :/ Oj kiepska maja oferte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
ERROR:-1071 Reason: The server is too busy, please try again.
hmmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
u mnie dokladnie to samo chce postawic zaklad i ...
ERROR:-1071 Reason: The server is too busy, please try again.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
już jest okej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na razie poza powyższym nie mam zastrzeżeń, bonus i wpłata ekspresowo na koncie, zobaczymy jak będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Mam pytanie. Ja skorzystalem z promocji +123 zł i mam pytanie ile razy nalezy obrocic bonus i depozyt aby mozna bylo wyplacic !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Mam pytanie. Ja skorzystalem z promocji +123 zł i mam pytanie ile razy nalezy obrocic bonus i depozyt aby mozna bylo wyplacic ! 5 x obrót bonusem(615zł)po kursie wyższym lub równym 1,23
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
ja mam zmienne ip i jak bede chcial skorzystac z tego bonusa 123, bede mial jakies problemy z tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
czy Betsson ma w ofercie mecze z WNBA ? bo w tej chwili nie widze nic....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
czy Betsson ma w ofercie mecze z WNBA ? bo w tej chwili nie widze nic.... Czesto mieli WNBA,wiem bo gralem u nich ale o tej porze na oferte z dyscypliny ze stanow to chyba jeszcze troche za wczesnie w tym buku,blizej wieczora pewnie sie pojawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak tu można zrobić te 999 PLN obrotu jak dostaje takie kwiatki: ERROR:6011 Reason: Osiągnąłeś swój limit zakładów dla Rakuunat - JIPPO:Zwycięzca Meczu(2). Możesz tylko postawić 0,07PLN Ref: 982292
Jak to żart to mało śmieszny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
w dodatku jest oferta na polska lige, ale... niepelna :/
brakuje dwoch meczy: Gornik Leczna v Arka Gdynia Groclin Dyskobolia v Zaglebie Lubin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Banik mógłbys odpowiadac na privy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Banik jest na wakacjach, wroci 27.08. Piscie do suportu ang lub polskiego i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Czy betsson robi wyplaty takze w sobote na moneybookers tak jak np. gamebookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Nie robi wypłat w soboty i niedziele. Także jak zlecisz wypłatę w piątek to będziesz miał dooooopieroooo w poniedziałek ok 15. No comments.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Banik mógłbys odpowiadac na privy? Banik jest aktualnei na urlopie, do 27 sierpnia,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Panowie, kumpel ma problem, bo założył konto na betssonie i czeka na tą aktywację konta, tyle, że czeka już dobre 45 minut... Ja nie pamiętam żebym musiał tam czekać na cokolwiek... Spotkał się ktoś kiedyś z tym?
P.S. Mejla i wszystko podał dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Odpowiedzialem na privy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz mam ograniczone pole do dzialania. Piszcie na pomoc@betsson.com W razie dodatkowych problemow, w poniedzialek postaram sie wszystko zalatwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
DOstał ktoś bonusa sezon ogórkowy- 100zł po obrocie 999zł ? Ile isę na niego czeka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
DOstał ktoś bonusa sezon ogórkowy- 100zł po obrocie 999zł ? Ile isę na niego czeka? 3.Warunkiem otrzymania bonusu jest przeslanie maila po dokonaniu obrotu na pomoc@betsson.com z tytułem "Sezon ogorkowy" Bonus zostanie przydzielony w ciągu 48h.
|
|
|
Link skopiowany do schowka