poza tym nie chodzi mi tak bardzo o to - tylko ze skoro mie..."> poza tym nie chodzi mi tak bardzo o to - tylko ze skoro mie...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
#630038 24/08/2006 12:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Komórke mam zawsze przy sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym nie chodzi mi tak bardzo o to - tylko ze skoro mieli rzekome problemy to przecież po to jest mail, aby również tą drogą sie skontaktować, a tam cisza..(jakbym się nie skontaktował to do teraz pewnie kasa wisiałaby w próźni) Pozdrawiam Cię równiez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#630039 24/08/2006 12:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
(...) Nic nie poinformują co i jak (bo po co?) - podejście do klienta z góry i z chamstwem (ten dzwoniący o byle pierdołe babsztyl dopytujący się o wszystko (jakie zakłady grałem, czy sprawadzam to w tej chwili (po usłyszeniu że klikam w klawiature haha) itd (...)

To kur*** nie moze sobie sama sprawdzic? Jakby ktos sie mnie teraz zapytal, co dzisiaj zagralem, to bym pewnie nie odpowiedzial. Dla mnie to jest zalosne. Dlatego dzisiaj powiedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> dla tego buka, szkoda mi nerow na nich.

#630040 24/08/2006 13:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Betsson mnie zaczyna konkretnie wqrwiać.
Wczoraj chciałem skontrować mecz ligi mistrzów - potrzebne 300 euro miałem na mb, do meczu 20 minut mysle sobie no problem. Najlepszy kurs znalazłem w betsson i 24hpoker. Robiewpłate do betssona - i co? wcina mi moje pieniądze,pojawia sie jakiś głupawy komunikat że transakcja potrwa troche dłużej, kasa znika z mb nie ma jej też na betsson. Dupa zimna, meczu nie skontrowałem bo kasa na betsson pojawiła sie w trakcie meczu.
No nic , myśle sobie skoro mam juz pieniądze na betsson to cos postawie. POleciały 3 single na betsson za wspomniane 300 uuro. 2 okazały sie wygrane 1 nie. W historii zakładów wszystko ładnie, dwa na zielono jeden na czerwono. Niestety do konta betsson doliczył mi qrwa tylko kase z jednego zakładu. Mecz Lille, mimo ze zakończony klikanaście godzin temu, to jakoś dziwnym trafem nie mam wciąż doliczonej ani stawki zakładu 100 euro, ani wygranej 85 euro. Co jest qrwa amba zżarła? Widze ze w betsson trzeba dokładnie pilnować swoich zakładów

ps. następnym razem nie będe chyba taki głupi i wpłace kase do 24hpoker czy gdziekolwiek indziej...

Banik kiedy moge sie spodziewać że Betsson prawidłowo policzy stan mojego konta?

#630041 24/08/2006 14:32
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
Dlatego ja dzisiaj wyplaclam pieniadze i nie mam zamiaru do tego buka wracac.

#630042 24/08/2006 14:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Gdzie w betsson jest historia zakładów ?

#630043 24/08/2006 14:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
Przedwczoraj wplacilam sobie kaske do bettson. Gralam sporo zakladow ale z tego co sobie policzylam powinnam miec na koncie okolo 550 zl - dzis rano loguje sie i 350. Mysle sobie ze cos jednak nie tak. Oczywisice przeanalizowalam swoje kupony (zajelo mi to troche czasu) i wyszlo ze rozpis 2 z 3 w calosci wygrany rozliczyli mi jako tylko jedna wygrana kombinacje. Najlepsze jest to, ze zaklady w szczegolach kuponu rozliczone sa jako wygrane i na zielono, a w obrotach na koncie z kuponu mam tylko jedna kombinacje wyplacona. Ciekawi mnie fakt czy to zamierzone dzialanie (zalozenie ze ktos sie pomyli i nie przeliczy wszystkiego, myslac ze system jest nieomylny czy naprawde jakis blad). Napisalam 2 maile do polskiego suportu i jeden do angielskiego i narazie cisza. Szkoda tylko ze to ja musze sie denerwowac i pilnowac swojego konta czy jest poprawnie ksiezgowane. Wydaje mi sie ze jednak wycofam pieniadze z tego bukmachera

#630044 24/08/2006 14:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
czyli podobnie jak u mnie Saviolka.
Zagubionej kasy nie ma ani w zakłądce otwarte ani zarezerwowane zakłady.

#630045 24/08/2006 14:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
wlasnie dopisali - jest tyle ile powinno byc - szkoda tylko ze musialam sama zliczac i w dodatku 3 interwencje dopiero pomogly heh dobrze ze chociaz jest ...

#630046 24/08/2006 15:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
a mi jeszce nie -z tym ze ja do nich nie pisałem. POczekam jeszcze troche i zobaczymy na ile solidna to firma...

#630047 24/08/2006 15:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
a mi jeszce nie -z tym ze ja do nich nie pisałem. POczekam jeszcze troche i zobaczymy na ile solidna to firma...

Spróbój odswieżyć sobie stronę

#630048 24/08/2006 15:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
bez zmian

#630049 24/08/2006 16:06
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Witam
Banik mam do Ciebie jedną sprawę, brałem udział w konkursie " Mundial Betsson". Tematu nie mogę nigdzie znaleźć - chyba został skasowany. Konkurs skończyłem w pierwszej 16 za co jak napisałeś sponsor konkursu tj. Betsson ufundował koszulki, które miały być wysłane zaraz po mistrzostwach. Nagrodę finansową za konkurs dostałem tak jak pisałeś bardzo szybko natomiast koszulki nadal nie otrzymałem chociaż od zakończenia mistrzostw mineło juz sporo czasu.
Może Betsson się rozmyślił i koszulek nie wysłał, ale przydałaby się chociaż jakaś informacja co i jak??
Pozdrawiam seba30

#630050 24/08/2006 16:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Quote
Gdzie w betsson jest historia zakładów ?

[Linked Image]

tak blisko... a jednak tak daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#630051 24/08/2006 17:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ta historia zakladow raz sie w tym miejscu wyswietla a innym razem nie. Nie wiem jak w innych przegladarkach ale w Firefox rzadko ja widac.
Jakby nie bylo to mazna obejrzec w My account co sie stawialo.

Wojtek

#630052 24/08/2006 18:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Ta historia zakladow raz sie w tym miejscu wyswietla a innym razem nie. Nie wiem jak w innych przegladarkach ale w Firefox rzadko ja widac.
Jakby nie bylo to mazna obejrzec w My account co sie stawialo.

Wojtek

Bo ta historia zakladow, jak wyzej pokazane, jest widoczna tylko jak jestes w "Zaklady". Na stronie glownej tego nie widac. Nie wiem jak jest gdzie indziej. Mozesz tez dac na "Moje konto" - tam takze jest historia.

Pozdr

#630053 24/08/2006 18:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Witam
Banik mam do Ciebie jedną sprawę, brałem udział w konkursie " Mundial Betsson". Tematu nie mogę nigdzie znaleźć - chyba został skasowany. Konkurs skończyłem w pierwszej 16 za co jak napisałeś sponsor konkursu tj. Betsson ufundował koszulki, które miały być wysłane zaraz po mistrzostwach. Nagrodę finansową za konkurs dostałem tak jak pisałeś bardzo szybko natomiast koszulki nadal nie otrzymałem chociaż od zakończenia mistrzostw mineło juz sporo czasu.
Może Betsson się rozmyślił i koszulek nie wysłał, ale przydałaby się chociaż jakaś informacja co i jak??
Pozdrawiam seba30

Podbijam, przypomniałeś mi seba, bo sam o tym zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Rzeczywiście sporo czasu już upłynęło od mistrzostw.

#630054 24/08/2006 19:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
a pieniędzy jak nie widać tak nie widać -cosik mi tu śmierdzi

#630055 24/08/2006 20:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
Banik prosze Cie o wyjasnienia. Kolejny raz nie sa rozliczane moje zaklady. Nie chodiz mi o pojedyncze spotkania. Dotyczy to zazwyczaj kuponow systemowych - Bettson rozlicza powiedzmy wygrana kombinacje (a inne mecze w danym kuponie jeszcze trwaja). Pomimo tego ze te mecze tez "wchodza" rozliczana jest ciagle tylko jedna kombinacja (ta pierwsze wygrana). Reszta wisi sobie az do nastepnego dnia - poza tym (to mnie najbardziej wqrza) jezeli wybieram w wyszukiwarce powiedzmy zaklady otwarte/nierozliczone/niewyplacone czy cokolwiek innego wyskakuje mi ZE NIC TAKIEGO JUZ NIE MA i wszystko rozlicozne. Stad moje pytanie: czy za kazdym razem gdy puszczam rozpis z kilku kombinacji mam pisac do suportu??????

#630056 24/08/2006 21:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
nic juz wszystko w porzadku - pieniazki sa i sie zgadzaja - mam nadzieje ze wszyscy niedlugo beda zadowoleni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#630057 24/08/2006 21:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Miałem wpłacić tam pieniadze ale chyba se daruję.
Chyba ze dwa miechy już minęły kiedy masę nerwów z nimi zżarłem.

Czy zdarza się że sam Betsson naprawia pomyłki (bez interwencji, bo nie nawidzę e-meilowania z supportem, szczególnie tak opornym)?

Jak często statystycznie zdarzają się wam takie kłopoty z Betsson (bo chyba bez Banika byłoby marnie)?

Po jakim czasie naprawiają błędy?

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1