|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Ilość niewykorzystanych szans w tym meczu przerasta moje wyobrażenie... Powinien od Małysza wypożyczyć psychologa od banana, może by coś z tego było, a tak. Niestety 2 "50" ATP to wszystko, na co go stać. Rosol zagrał niezły mecz a rozstrzygnęło się w UE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dobrze, że przegrał, może w końcu "sztab" zacznie taktycznie rozgrywać mecze, bo to co grał w najważniejszych piłkach to czysta patologia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
rosol 2.8 izuniaaaaaaaaaa,oliwa sprawiedliwa za ogra z usmiechem czelsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dobrze, że przegrał, może w końcu "sztab" zacznie taktycznie rozgrywać mecze, bo to co grał w najważniejszych piłkach to czysta patologia a tak poważnie to co niby miałby zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ile mial pilek meczowych dzisiaj liczyl ktos ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
ile mial pilek meczowych dzisiaj liczyl ktos ??? 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
całe 2 ale wszystko przy serwisie najslynniejszego pogromcy nadala,trzeba jeszcze dodac ze byl sporo lepszy w tym meczu ale taki jest tenis ze nie zawsze lepszy wygrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dobrze, że przegrał, może w końcu "sztab" zacznie taktycznie rozgrywać mecze, bo to co grał w najważniejszych piłkach to czysta patologia a tak poważnie to co niby miałby zrobić? myślę, że przede wszystkim selekcja uderzeń - na poziomie pierwszej 50-tki rzecz podstawowa. Jeżeli nie wychodzą mi trzy skróty, to gram czwartego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
dzisiaj odpusciele male wczoraj mnie Rosol ugotowal bo gralem na Li
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Te jego skróty to temat rzeka. Trzeba powiedzieć, że umie je grać i sporo mu wychodzi. Fakt, że przesadza z ich ilością co czasem się mści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Szkoda JJ  Szanse mial...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
forma i tak bardzo dobra,ale pewnie kevin go posadzi w 2 rundzie na USO,gora 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Te jego skróty to temat rzeka. Trzeba powiedzieć, że umie je grać i sporo mu wychodzi. Fakt, że przesadza z ich ilością co czasem się mści. tak, ale jak mi nie idzie drop w danym dniu/meczu, to nie tracę powiedzmy pięciu zagrań, żeby się przekonać o tym naprawdę, tylko mam plan B na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Te jego skróty to temat rzeka. Trzeba powiedzieć, że umie je grać i sporo mu wychodzi. Fakt, że przesadza z ich ilością co czasem się mści. tak, ale jak mi nie idzie drop w danym dniu/meczu, to nie tracę powiedzmy pięciu zagrań, żeby się przekonać o tym naprawdę, tylko mam plan B na mecz. jeśli dropy to plan A to nie jest dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to jest bron obusieczna ale ma tego reke,jak policzyc to pewnie z polowa tych dropow przynosi zyski,najwyzej moglby popracowac zeby w kluczowych momentach nie przesadzac np TB czy wazniejsze pojedyncze pilki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Te jego skróty to temat rzeka. Trzeba powiedzieć, że umie je grać i sporo mu wychodzi. Fakt, że przesadza z ich ilością co czasem się mści. tak, ale jak mi nie idzie drop w danym dniu/meczu, to nie tracę powiedzmy pięciu zagrań, żeby się przekonać o tym naprawdę, tylko mam plan B na mecz. jeśli dropy to plan A to nie jest dobrze  nie jest  tak bardziej uogólniłem, każdy tenisista ma swoją taktykę na mecz/pod rywala itp. Jerzyk gra wszystkie mecze tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Jerzy kolejny będzie mieć tytuł przed Beneto
jak takie pionki jak Souza, Leoś Mayer czy Rosół mają to i Jurkowi się należy nalezy za co niby, za piekne oczy czy dlugosc paly, na wygrany tytul trzeba zapracowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Walczyłem do końca... Następnym razem będzie lepiej. A teraz pakowanie i czas na Nowy Jork i US Open. Dzięki za wsparcie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|