|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
awax76 (lub inni) znasz jakies klony sportingbeta u ktorych mozna grac mimo limitu w sportingbet? vistabet, miapuestas, superbahis dwa pierwsze próbowałem ale zaraz się zorientowali, wypłacili kasę i likwidacja konta jest jeszcze opoker tego nie testowałem ale pewnie podobnie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Od ponad pół roku nie grałem w SB , czyli co teraz już wpłaty przez MB nie ma sensu?  Szkoda bo to mój ulubiony bukmacher (przyzwyczaiłem się ich interface). To który teraz buk jest najlepszy do grania piłki live ? no wiesz co interface, przecież sportingbet oprócz tego debilnego pomysłu ze skrillem, ma dużą marże i nie tylko w stosunku do potentatów typu Bet365 ale nawet do takich średnich buków jak OddsRing [ oddsring.com] czy nawet w wielu przypadkach Betsson [ record.affiliatelounge.com]/ Betsafe [ record.affiliatelounge.com]. Tam po prostu nie bardzo opłaca się grać i tyle. Na OddsRing [ oddsring.com] są dobre kursy nierzadko lepsze od Bet365 ale oferta bardzo słaba. heh no dobra to powiem szczerze że się po prostu przyzwyczaiłem. Oddałem im tyle kasy jakby byli moją byłą żoną po rozwodzie. A teraz pytanko , skoro sportingbet nie ma już pokera to gdzie mogę się przenieść, z możliwością wypłat na konto nie do MB, bo od paru lat nie siedzę w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
sportingbet zwinął manatki czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Dlaczego ? U mnie normalnie wszystko u nich działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Uważajcie na nich, nie wiem czy się szykują do tych zmian hazardowych i się zwijają czy co ale od dwóch tygodni blokują mi wypłatę i to nie jest jakiś majątek. Najpierw parę dni w ogóle trwało samo zlecenie wypłaty a teraz wymyślają mi ciągle jakieś dokumenty do weryfikacji, choć konto dawno miałem zweryfikowane i wcześniej i to niedawno też robiłem wypłaty i nie było żadnego problemu a teraz wyraźnie grają na czas. Nie wiem ostrzegam was tylko, ja tam tylko swoją kasę wywalczę i zwijam się od nich, nie dość, ze mają tragicznie zaniżone kursy to jeszcze to....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dawno u nich nie grałem a coś Panowie pisaliście że naliczają opłaty za wpłaty wypłaty przez mb a ja przy zakładce wypłaty moneybookers mam że wypłata jest za darmo? To dlatego że mam konto Vip? czy wprowadzają w błąd i opłatę naliczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Przy wypłacie też, chyba że od środy coś się zmieniło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Przy wypłacie też, chyba że od środy coś się zmieniło. Raczej sie nie zmienilo. Akurat w ich kasynie nie idzie nic wygrac wiec dawno nie zlecałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
heh no nic juro sprawdzę jak jest w praktyce , bo wyświetla mi się opłata: za darmo (i przy zakładce wpłata i wypłata). Ale może to wprowadzanie w błąd, a może jako członek vip club tak mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
ostatnio mi te żydy zajebały 5% przy wypłacie na skrilla. Tam sie juz powoli nawet nie opłaca bonusami obracać a co dopiero grać za normalna kase. Kursy zaniżone, prowizja od wpłaty i wypłaty na skrill.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
GustavoLima daj znać jak z tą wypłatą pójdzie, bo trochę to dziwna/niepokojąca zmiana.
ps. Takie pytanko a propos tematu : czy buki, którzy zwijali się z rynku (całkowicie, albo z jakiegoś kraju) wypłacali graczom pieniądze czy robili Amber Gold i nara frajerzy..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,576 Likes: 11 |
Jak sie zawijaja z danego kraju to wypłacaja. Jesli calkowicie to roznie bywało ,ale w 90% wypłacali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
No ostatnio Otobet [ otobet.com] chyba nikomu nie wypłacił. Ja ostatnią wypłate drobna kasa z bonusów, to od nich robiłem w październiku i było cacy. A teraz ludzie piszą że dziady kasy nie wypłacają w ogóle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dzięki za info bo zawsze mnie to zastanawiało. To i tak jestem pozytywnie zaskoczony że większość całkowicie znikających z rynku wypłaca. No chyba że planują wkrótce powrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
SB, Betsson [ record.affiliatelounge.com] to stare firmy, ustawa jest a za pól roku może jej nie być. jakby oni teraz przygrali w chuja z ludźmi to mogloby się okazać że nie mieliby po co wracać do Polski. Wydaje mi się że wszystko co ma licencje malty i staż 10 letni jest na tyle solidne że nie będzie robić jaj. Co innego sezonowe buki zwłaszcza z curacao. Tu bym uważał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Taka mała uwaga ode mnie, mi wypłaty na konto przychodzą na drugi dzień po zleceniu.
Osobiście nie wydaje mi się aby SB zwijał się z polski, jeśli byłyby takie plany to w jakim celu otwieraliby ruletkę live z obsługą w j. polskim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
mi osobiscie wydaje sie ,że jako pierwsi spier.....ą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2016
Posty: 250 |
mi osobiscie wydaje sie ,że jako pierwsi spier.....ą większość prędzej czy później pewnie zacznie jakieś ruchy ale na razie to ja nie widze żadnych akcji w tym kierunku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|