Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
ktos zarobiony dzis ?? czy tyły ??
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
ktos zarobiony dzis ?? czy tyły ??
piłkarze Zagłębia
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Biczyk zejdź na ziemię, za jaki rok? za dwa
za rok zobaczycie
a w weekend Lyon wygrywa
Bitek byłem w twoich rewirach dzisiaj , ale mają kozak szamę w Restauracja-KarczmaBida
hehe, to restauracja znajomej mojej matuli, spodobalo sie?
zarcie w deche i porcje jak dla konia
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wróżbita Biczyk zna przyszłość, a strzelców goli też podasz ?
Alexandre Lacazette w 55`
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczyk zejdź na ziemię, za jaki rok? za dwa
za rok zobaczycie
a w weekend Lyon wygrywa
Bitek byłem w twoich rewirach dzisiaj , ale mają kozak szamę w Restauracja-KarczmaBida
hehe, to restauracja znajomej mojej matuli, spodobalo sie?
zarcie w deche i porcje jak dla konia
Porcje mega wielkie ceny mega rozsądne smacznie i dobra zimna wódeczka
świeżonka , tatarek i zupa gulaszowa pyszności
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
z Biczykiem jest coś nie tak, żeby napić się wódki na spokojnie musi do Lublina jeździć
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Malmo w LM... swiat sie wali.
A zawali sie wtedy jak polska ekipa wejdzie do LM
mów co chcesz ale Malmo ma na rozkładzie dwie dobre ekipy, więc ich obecność tam zasłużona
No ja wiem i szacun za to.
Dlatego sie nabijam ze wszyscy dookolo moga a naszym ciagle daleko
jesli nowy wlasciciel, to tylko On
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na n sport dogrywka w bulgarii ale taka bula, ze oczy bola
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
" Znamy już też podział na koszyki, poniżej cytat z Twittera Rafała Steca Są koszyki. Możliwa jest w Lidze Mistrzów taka grupa: Real Madryt, PSG, Liverpool, Roma. I taka: Porto, Basel, CSKA Moskwa, Ludogorec/Steaua "
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
z Biczykiem jest coś nie tak, żeby napić się wódki na spokojnie musi do Lublina jeździć
jechałem z dwoma znajomymi do sądu na sprawę i wracając zajrzeliśmy , nie to że specjalnie
ale szczerze mówiąc to na niedzielny obiad chętnie tam polecę
bardzo daleko nie jest a naprawdę zajebiście smacznie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
I taka: Porto, Basel, CSKA Moskwa, Ludogorec/Steaua
grupa smierci to to nie jest
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
I taka: Porto, Basel, CSKA Moskwa, Ludogorec/Steaua
grupa smierci to to nie jest
ciężko nadać jakikolwiek przydomek tej grupie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Biczyk widzialem, ze polegles w fantasy 1pkt z kurzymi pomiotami
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
I taka: Porto, Basel, CSKA Moskwa, Ludogorec/Steaua
grupa smierci to to nie jest
ciężko nadać jakikolwiek przydomek tej grupie
grupa odpadów
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczyk widzialem, ze polegles w fantasy 1pkt z kurzymi pomiotami
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Nie jestem tak dobry jak IWO czy jego mentor BKS, ale włączyłem Uniautonoma-Junior i u tych Kolumbusów over 2.5 jak nic, cios za cios. Gram. Jak wystawią over 2.0 to chyba all in.
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
I taka: Porto, Basel, CSKA Moskwa, Ludogorec/Steaua
grupa smierci to to nie jest
ciężko nadać jakikolwiek przydomek tej grupie
grupa LE, chyba dość adekwatny
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pewnie Chelsea trafi grupę z Mariborem
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Real, PSG, Liverpool, Roma Ewidentna grupa śmierci Porto, Basel, Bilbao, Malmoe Grupa śmiechu
Link skopiowany do schowka