|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Panowie pytanie z innej beczki Ktoś był na Rodos ? a najlepiej na Rodos we wrześniu  Pogodowo spoko, zwłaszcza że w Grecji w tym roku sezon się lekko przesunął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dzieki IWO za zwrócenie uwagi na mecz Zenita 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Który to postawił wczoraj w Bahu 19k na Arsenal i Leverkuzen ?  Mam kumpla co zarabia 100.000 miesięcznie, często go widzę w kasynie jak wygrywa co chwilę i mi się chwali, zapytam się go czy czegoś przypadkiem nie wygrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Zenit 2 o. 1.5 HT !  @2,025 namówiłeś mnie  za 100  Bylem rok temu dokladnie o tej porze, tzn warcalem jakos ok. 24 sierpnia chyba. 5 lat temu bylem na poczatku sierpnia. W czym pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
dzieki IWO za zwrócenie uwagi na mecz Zenita 2  luz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
to wyzej mialo byc o Rodos oczywiscie, cos sie zle zacytowalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Który to postawił wczoraj w Bahu 19k na Arsenal i Leverkuzen ?  Mam kumpla co zarabia 100.000 miesięcznie, często go widzę w kasynie jak wygrywa co chwilę i mi się chwali, zapytam się go czy czegoś przypadkiem nie wygrał  A nie to nie ten, on ma inaczej na imię  Tak BTW to będzie gdzieś transmisja Metalist - Ruch ? Ukraińskie kanały w pikselach czy być może w HD przeprowadzą tranmisję na YT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Al Shabab o. 0.5 HT !  @2,05 za 100 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Panowie pytanie z innej beczki Ktoś był na Rodos ? a najlepiej na Rodos we wrześniu  Pogodowo spoko, zwłaszcza że w Grecji w tym roku sezon się lekko przesunął  dzięki  cieplejsza południowa część wyspy czy północna? czytałem trochę i zdecydowałem się jednak na północną część 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Panowie pytanie z innej beczki Ktoś był na Rodos ? a najlepiej na Rodos we wrześniu  Pogodowo spoko, zwłaszcza że w Grecji w tym roku sezon się lekko przesunął  dzięki  cieplejsza południowa część wyspy czy północna? czytałem trochę i zdecydowałem się jednak na północną część  nacjcieplej okolice Lindos, ogolnie bedziesz mial na bank piekna sloneczna pogode i zajebiste morze. Wyspe polecam, bo jest moim zdaniem warta uwagi. Polecam wziecie samochodu i objazd na wlasna reke wyspy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Zenit 2 o. 1.5 HT !  @2,025 namówiłeś mnie  za 100  Bylem rok temu dokladnie o tej porze, tzn warcalem jakos ok. 24 sierpnia chyba. 5 lat temu bylem na poczatku sierpnia. W czym pomoc? głównie chodzi mi o pogodę we wrześniu. Serwisy pogodowe podają, że we wrześniu (ja sprawdzałem od 5.09 -12.09) pod 30 stopni i palnik... Jak to jest w praktyce we wrześniu  reszte generalnei chyba już mniej wiecej wyczytałem, co zobaczyć jak mi sie znudzi leżenie na plaży
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Panowie pytanie z innej beczki Ktoś był na Rodos ? a najlepiej na Rodos we wrześniu  Pogodowo spoko, zwłaszcza że w Grecji w tym roku sezon się lekko przesunął  dzięki  cieplejsza południowa część wyspy czy północna? czytałem trochę i zdecydowałem się jednak na północną część  nacjcieplej okolice Lindos, ogolnie bedziesz mial na bank piekna sloneczna pogode i zajebiste morze. Wyspe polecam, bo jest moim zdaniem warta uwagi. Polecam wziecie samochodu i objazd na wlasna reke wyspy!  ja będę w Ialyssos  auto najprawdopodobniej ogarne na miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
America Cali over 0,5 HT @2,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Na pewno pogoda bedzie delikatnie "lagodniejsza" niz w lipcu i sierpniu, ale to tylko lepiej dla Ciebie. Jak bylem te 5 lat temu na poczatku sierpnia to skwar byl nieprawdopodobny, ale kto co lubi, mi sie to podobalo  Pod 30 stopni bedzie bankowo, ale fajny termin sobie wziales, nie bedzie juz takiego dzikiego tlumu, a pogoda wciaz rewelacyjna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Na pewno pogoda bedzie delikatnie "lagodniejsza" niz w lipcu i sierpniu, ale to tylko lepiej dla Ciebie. Jak bylem te 5 lat temu na poczatku sierpnia to skwar byl nieprawdopodobny, ale kto co lubi, mi sie to podobalo  Pod 30 stopni bedzie bankowo, ale fajny termin sobie wziales, nie bedzie juz takiego dzikiego tlumu, a pogoda wciaz rewelacyjna. dzięki za opinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Al Shabab o. 0.5 HT !  @2,05 za 100 PLN. pograne  cos dzisiaj za łatwo wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
o. 1.5 HT !  @3,75 za 30 PLN only 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
o. 1.5 HT !  @3,75 za 30 PLN only  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|