Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#631235 07/08/2006 21:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nowy temat o Bwin (dawniej BetAndWin)

Kontynuacja poprzedniego tematu [mecz.org].

Przypominam o ciągle aktualnej promocji (140zł gratis) w Bwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów (LINK) [mecz.org]

[Linked Image] [adserver.itsfogo.com]

Bonus: Unibet
#631236 08/08/2006 17:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
ile kosztuje 2 wyplata w miesiacu w bwin`ie ?

#631237 10/08/2006 08:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Mam taki problem...

Parę tygodni temu zarejestrowalem sie w moneybookers, wpłaciłem tam pieniędza z kredyt banku, po paru dniach pojawiły się na koncie w mb. Stamtąd przelałem je do betandwin.
Po jakimś czasie chciałem przelać pieniądze z betandwin do moneybookers, zleciłem przelew jednak po kilku dniach pieniądze spowrotem zostały mi dopisane do konta w betandwin a w polu Wpłaty\Wypłaty pojawiło się info
"Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez Money Bookers."

Gdzie popełniłem błąd ?

#631238 10/08/2006 08:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Mam taki problem...

Parę tygodni temu zarejestrowalem sie w moneybookers, wpłaciłem tam pieniędza z kredyt banku, po paru dniach pojawiły się na koncie w mb. Stamtąd przelałem je do betandwin.
Po jakimś czasie chciałem przelać pieniądze z betandwin do moneybookers, zleciłem przelew jednak po kilku dniach pieniądze spowrotem zostały mi dopisane do konta w betandwin a w polu Wpłaty\Wypłaty pojawiło się info
"Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez Money Bookers."

Gd
zie popełniłem błąd ?


nigdzie nie popelniles,taki maja burdel,ja tak mialem kilka razy przy wyplatach,sprobuj jeszcze raz,dwa razy pod rzad sie im nie zdarzalo

#631239 10/08/2006 08:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Dzięki za odpowiedź, przeczytałem jeszcze właśnie takie coś:

W jaki sposób otrzymam pieniądze?
Należy po prostu podać płacącemu swój adres email, aby mógł przesłać płatności przez Moneybookers. Za każdym razem, kiedy ktoś przesyła Państwu pieniądze, korzystając z Moneybookers, środki te zostaną natychmiast uwzględnione na saldzie Państwa konta.
=======================================================================
Należy przejść do: 'Moje Konto' > 'Polecenie żądania pieniędzy' > i postępować zgodnie z instrukcją.

Dla pewności, aby przelać pieniądze z betandwin, wystarczy dać polecenie wypłaty na ich stronie czy także wypełnić "Polecenie żądania pieniędzy" na koncie moneybookers ?

#631240 10/08/2006 09:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Dzięki za odpowiedź, przeczytałem jeszcze właśnie takie coś:

W jaki sposób otrzymam pieniądze?
Należy po prostu podać płacącemu swój adres email, aby mógł przesłać płatności przez Moneybookers. Za każdym razem, kiedy ktoś przesyła Państwu pieniądze, korzystając z Moneybookers, środki te zostaną natychmiast uwzględnione na saldzie Państwa konta.
=======================================================================
Należy przejść do: 'Moje Konto' > 'Polecenie żądania pieniędzy' > i postępować zgodnie z instrukcją.

Dla pewności, aby przelać pieniądze z betandwin, wystarczy dać polecenie wypłaty na ich stronie czy także wypełnić "Polecenie żądania pieniędzy" na koncie moneybookers ?


wystarczy na stronie bwin

#631241 10/08/2006 11:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
wiecie może jak bwin rozlicza(powinno rozliczac) biegi eliminacyjne w lekkiejatletyce?? Startuje kilku(kilkunastu) zawodnikow i jeden jest DNF. Czy gdy stawialem na zwyciezce to zaklady powinny byc anulowane czy rozliczone?? Bardzo prosze o pomoc:) Pozdro

#631242 10/08/2006 13:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
juz wszystko ok
DNF = Did Not Finish rozliczony
DNS = Did Not Start zwrot

#631243 10/08/2006 13:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
ile kosztuje 2 wyplata w miesiacu w bwin`ie ?
30zl

#631244 10/08/2006 17:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jak są liczone 1. wypłaty w miesiącu? musi minać miesiąc od poprzedniej wypłaty czy mogę np wypłacic 30.01 i 1.02 ??

#631245 10/08/2006 18:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
No niektorych to ucieszy Niemiaszki biora sie za BWIN w Sachsen zakaz a za tym pojda szybko inne landy motywuja to oszustwami finansowymi oszustwami klijentow i nie zdrowa konkurencja .Jado nich nic nie mam bo tam niegram za kolorowo ale jak by zaczeli dawac zaklady czy kaczora wykapie tusk to pewnie bym zaczal.Z opinia wladz Saksonii zgadzam sie bo jak sie poczyta troche zagraniczne fora to az wlos sie jezy ktorych nie mam.Ciekawe kiedy u nas sie wezma.Pewnie nigdy bo wieksze kiszenie poslowie maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"red"] [/color] [color:"red"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#631246 10/08/2006 20:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
jak są liczone 1. wypłaty w miesiącu? musi minać miesiąc od poprzedniej wypłaty czy mogę np wypłacic 30.01 i 1.02 ??

widzisz roznice pomiedzy zdaniem jedna wyplata na miesiac, a jedna wyplata na 30 dni ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba nie... :/


mozesz wyplacic 30.01 i 1.02, bo z tego co pamietam styczen i luty to dwa rozne miesiace

#631247 11/08/2006 20:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Słuchajcie na bwin każdy kto jest zajestrowany może oglądać Bundeslige i 2. Bundeslige nie odchodzą od komputera. Musze przyznać, że jest to super pomysł siedze sobie oglądam i gram nie musze oglądać tv i siedzieć na komputerze bo mam to wszystko w jednym miejscu. Naprawde nie dawno się tutaj zajestrowałem i musze powiedzieć, że póki co pozytywne odczucia oby tak dalej. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631248 11/08/2006 20:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Słuchajcie na bwin każdy kto jest zajestrowany może oglądać Bundeslige i 2. Bundeslige nie odchodzą od komputera. Musze przyznać, że jest to super pomysł siedze sobie oglądam i gram nie musze oglądać tv i siedzieć na komputerze bo mam to wszystko w jednym miejscu. Naprawde nie dawno się tutaj zajestrowałem i musze powiedzieć, że póki co pozytywne odczucia oby tak dalej. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ja i tak wole meczyki przed TV na normalnym ekranie, a nie na 3 calowym okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631249 11/08/2006 20:49
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Poczułam się oszukana...!!!
Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie
otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja!
Oto odpowiedź Supportu...
Szanowny Graczu!!!

Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.

bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.


Z poważaniem,

Support Team z bwin

Encoding: UTF-8

#631250 11/08/2006 20:56
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
[quote]Poczułam się oszukana...!!!
Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie
otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja!
Oto odpowiedź Supportu...
Szanowny Graczu!!!

Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.

bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.


Z poważaniem,

Support Team z bwin
Nie ty pierwsza i ostatnia!!!
Wszystkiego naj.. naj z okazji urodzin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631251 11/08/2006 21:02
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
[quote]Poczułam się oszukana...!!!
Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie
otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja!
Oto odpowiedź Supportu...
Szanowny Graczu!!!

Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.

bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.


Z poważaniem,

Support Team z bwin
Nie ty pierwsza i ostatnia!!!
Wszystkiego naj.. naj z okazji urodzin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Dzięki MILAN za życzenia.
Jednak bwin to niezłe bagno...
Uważajcie na nich!!!

#631252 13/08/2006 12:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
napisalem do supportu emaila z konta w jaki sposob przychodzi odpowiedz? ciegle nie wystawili zuzla na dzisiejsza polska lige albo to ja jestem slepy

#631253 13/08/2006 13:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
no baw tak ma ze czasem potrafi wystawic oferte godzine przed spotkaniem, i wtedy trzeba stawiac przez komorke ze stadionu.

#631254 13/08/2006 13:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...

jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?

karta Visa Electron z mBnaku (eKonto)

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1