|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ile kosztuje 2 wyplata w miesiacu w bwin`ie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Mam taki problem...
Parę tygodni temu zarejestrowalem sie w moneybookers, wpłaciłem tam pieniędza z kredyt banku, po paru dniach pojawiły się na koncie w mb. Stamtąd przelałem je do betandwin. Po jakimś czasie chciałem przelać pieniądze z betandwin do moneybookers, zleciłem przelew jednak po kilku dniach pieniądze spowrotem zostały mi dopisane do konta w betandwin a w polu Wpłaty\Wypłaty pojawiło się info "Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez Money Bookers."
Gdzie popełniłem błąd ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Mam taki problem...
Parę tygodni temu zarejestrowalem sie w moneybookers, wpłaciłem tam pieniędza z kredyt banku, po paru dniach pojawiły się na koncie w mb. Stamtąd przelałem je do betandwin. Po jakimś czasie chciałem przelać pieniądze z betandwin do moneybookers, zleciłem przelew jednak po kilku dniach pieniądze spowrotem zostały mi dopisane do konta w betandwin a w polu Wpłaty\Wypłaty pojawiło się info "Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez Money Bookers."
Gd zie popełniłem błąd ? nigdzie nie popelniles,taki maja burdel,ja tak mialem kilka razy przy wyplatach,sprobuj jeszcze raz,dwa razy pod rzad sie im nie zdarzalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Dzięki za odpowiedź, przeczytałem jeszcze właśnie takie coś:
W jaki sposób otrzymam pieniądze? Należy po prostu podać płacącemu swój adres email, aby mógł przesłać płatności przez Moneybookers. Za każdym razem, kiedy ktoś przesyła Państwu pieniądze, korzystając z Moneybookers, środki te zostaną natychmiast uwzględnione na saldzie Państwa konta. ======================================================================= Należy przejść do: 'Moje Konto' > 'Polecenie żądania pieniędzy' > i postępować zgodnie z instrukcją.
Dla pewności, aby przelać pieniądze z betandwin, wystarczy dać polecenie wypłaty na ich stronie czy także wypełnić "Polecenie żądania pieniędzy" na koncie moneybookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Dzięki za odpowiedź, przeczytałem jeszcze właśnie takie coś:
W jaki sposób otrzymam pieniądze? Należy po prostu podać płacącemu swój adres email, aby mógł przesłać płatności przez Moneybookers. Za każdym razem, kiedy ktoś przesyła Państwu pieniądze, korzystając z Moneybookers, środki te zostaną natychmiast uwzględnione na saldzie Państwa konta. ======================================================================= Należy przejść do: 'Moje Konto' > 'Polecenie żądania pieniędzy' > i postępować zgodnie z instrukcją.
Dla pewności, aby przelać pieniądze z betandwin, wystarczy dać polecenie wypłaty na ich stronie czy także wypełnić "Polecenie żądania pieniędzy" na koncie moneybookers ? wystarczy na stronie bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
wiecie może jak bwin rozlicza(powinno rozliczac) biegi eliminacyjne w lekkiejatletyce?? Startuje kilku(kilkunastu) zawodnikow i jeden jest DNF. Czy gdy stawialem na zwyciezce to zaklady powinny byc anulowane czy rozliczone?? Bardzo prosze o pomoc:) Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
juz wszystko ok DNF = Did Not Finish rozliczony DNS = Did Not Start zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
ile kosztuje 2 wyplata w miesiacu w bwin`ie ? 30zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak są liczone 1. wypłaty w miesiącu? musi minać miesiąc od poprzedniej wypłaty czy mogę np wypłacic 30.01 i 1.02 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
No niektorych to ucieszy Niemiaszki biora sie za BWIN w Sachsen zakaz a za tym pojda szybko inne landy motywuja to oszustwami finansowymi oszustwami klijentow i nie zdrowa konkurencja .Jado nich nic nie mam bo tam niegram za kolorowo ale jak by zaczeli dawac zaklady czy kaczora wykapie tusk to pewnie bym zaczal.Z opinia wladz Saksonii zgadzam sie bo jak sie poczyta troche zagraniczne fora to az wlos sie jezy ktorych nie mam.Ciekawe kiedy u nas sie wezma.Pewnie nigdy bo wieksze kiszenie poslowie maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"red"] [/color] [color:"red"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak są liczone 1. wypłaty w miesiącu? musi minać miesiąc od poprzedniej wypłaty czy mogę np wypłacic 30.01 i 1.02 ?? widzisz roznice pomiedzy zdaniem jedna wyplata na miesiac, a jedna wyplata na 30 dni ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba nie... :/ mozesz wyplacic 30.01 i 1.02, bo z tego co pamietam styczen i luty to dwa rozne miesiace
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Słuchajcie na bwin każdy kto jest zajestrowany może oglądać Bundeslige i 2. Bundeslige nie odchodzą od komputera. Musze przyznać, że jest to super pomysł siedze sobie oglądam i gram nie musze oglądać tv i siedzieć na komputerze bo mam to wszystko w jednym miejscu. Naprawde nie dawno się tutaj zajestrowałem i musze powiedzieć, że póki co pozytywne odczucia oby tak dalej. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Słuchajcie na bwin każdy kto jest zajestrowany może oglądać Bundeslige i 2. Bundeslige nie odchodzą od komputera. Musze przyznać, że jest to super pomysł siedze sobie oglądam i gram nie musze oglądać tv i siedzieć na komputerze bo mam to wszystko w jednym miejscu. Naprawde nie dawno się tutaj zajestrowałem i musze powiedzieć, że póki co pozytywne odczucia oby tak dalej. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ja i tak wole meczyki przed TV na normalnym ekranie, a nie na 3 calowym okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Poczułam się oszukana...!!! Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja! Oto odpowiedź Supportu... Szanowny Graczu!!!
Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.
bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.
Z poważaniem,
Support Team z bwin
Encoding: UTF-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
[quote]Poczułam się oszukana...!!! Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja! Oto odpowiedź Supportu... Szanowny Graczu!!!
Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.
bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.
Z poważaniem,
Support Team z bwin Nie ty pierwsza i ostatnia!!! Wszystkiego naj.. naj z okazji urodzin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
[quote]Poczułam się oszukana...!!! Dziś mialam urodziny i bonusa urodzinowego nie otrzymałam !!! Czy to nie jest dyskryminacja! Oto odpowiedź Supportu... Szanowny Graczu!!!
Niestety w przypadku urodzinowej akcji promocyjnej nie zaliczasz się do grupy docelowej. Z tego też powodu nie możemy zaksięgować bonusu na Twoim koncie.
bwin, organizując wszelkie akcje marketingowe stara się uwzględniać indywidualne potrzeby każdego klienta (bazując na jego sposobie gry). Dlatego też poszczególni klienci upoważnieni są do wzięcia udziału w organizowanych akcjach w zależności od zainteresowań oraz sposobu prowadzenia u nas gry. Bardzo nam zależy na tym, aby żaden z naszych klientów nie czuł się poszkodowany, dlatego też w regularnych odstępach czasu organizowane są akcje, wśród których dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce dojdzie do ciekawych promocji, z których i Ty będziesz mógł profitować.
Z poważaniem,
Support Team z bwin Nie ty pierwsza i ostatnia!!! Wszystkiego naj.. naj z okazji urodzin. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dzięki MILAN za życzenia. Jednak bwin to niezłe bagno... Uważajcie na nich!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
napisalem do supportu emaila z konta w jaki sposob przychodzi odpowiedz? ciegle nie wystawili zuzla na dzisiejsza polska lige albo to ja jestem slepy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
no baw tak ma ze czasem potrafi wystawic oferte godzine przed spotkaniem, i wtedy trzeba stawiac przez komorke ze stadionu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...
jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?
karta Visa Electron z mBnaku (eKonto)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|