|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?! tez to dostałem nawet 2 listy TOTALNA KOMPROMITACJA ze strony buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
bo to sa indywidualne bonusy, przyznawane czasem niektorym uzytkwnikom i niewiadomo na jakiej zasadzie.
Mi 2 dni temu po zalogowaniu na BAW wyskoczyl na przyklad ekran ze moge dostac 40 PLN podwojenia depozytu. Natychmiast przelalem 40 PLN z MB i automatycznie dopisalo mi 80. Ani to come back bo gram tam caly czas, ani urodzinowy, po prostu czasem niektorym robia takie prezenty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?! tez to dostałem nawet 2 listy TOTALNA KOMPROMITACJA ze strony buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po prostu amatorszczyzna, nic wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
ja tez dostalem 40zl mimo ze gram moze lojalka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Ktos zna warunki tego bonusa 10eur+10eur? 3x bonus + 1x depozyt? Robilem dzis depozyt, spieszyło sie i jakos nie zdarzylem doczytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?! tez to dostałem nawet 2 listy TOTALNA KOMPROMITACJA ze strony buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po prostu amatorszczyzna, nic wiecej. Zgadzam się z tobą!!! To są .....nie dokończę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
bo to sa indywidualne bonusy, przyznawane czasem niektorym uzytkwnikom i niewiadomo na jakiej zasadzie.
Mi 2 dni temu po zalogowaniu na BAW wyskoczyl na przyklad ekran ze moge dostac 40 PLN podwojenia depozytu. Natychmiast przelalem 40 PLN z MB i automatycznie dopisalo mi 80. Ani to come back bo gram tam caly czas, ani urodzinowy, po prostu czasem niektorym robia takie prezenty. A wszyscy tak płaczą że Baw- aktualnie Bwin kradnie kase, że to, że tamto a tu takie wtorkowe prezenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> niestety mnie to ominęło. niebawem moje urodziny, mam nadzieję że nie zapomną o mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jakie były warunki co do obrotu w promocji 140+140 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
mi baw tez wczoraj list przyslal a zeby pozniej nie bylo problemow z warunkami to je tu wkleje:
* Bonus PLN 40 wypłacony będzie po Twojej pierwszej wpłacie między godz. 2006-08-09 08:00 (GMT +1), a godz. 2006-09-15 23:59 (GMT +1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 40 PLN. Jeśli wpłacona suma będzie niższa od 40 PLN, użytkownik zostaje wykluczony z udziału w promocji.
** Dozwolone są wszystkie opcje płatnicze danego kraju. Udział w promocji biorą wyłącznie wpłaty dokonane w bwin, między godz. 2006-08-09 08:00 (GMT +1) a godz. 2006-09-15 23:59 (GMT +1). Przy przelewach bankowych udział w promocji biorą tylko transakcje z datą wypadającą w wyżej wymienionym terminie wpłaty.
*** Na pojedyncze konto przypada maksymalnie 40 PLN bonusu. Premia bonusowa jest przelewana podczas 24 godzin po wpłacie.
**** Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 5 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w bwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez bwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.
***** Poniższa akcja promocyjna trwa do: 2006-09-15 23:59 (GMT +1).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ponawiam pytanie !!! Jakie były warunki co do obrotu w promocji 140+140 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Ponawiam pytanie !!! Jakie były warunki co do obrotu w promocji 140+140 ??? 1 raz było trzeba obrócić depozyt i 3 razy bonus. Czyli w sumie na kwotę 560 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Lubię czasami coś skrabnąć o formach rozliczeń BaW obecnie BWin - po ponad miesiącu (ostatnio wszystko było oki!) - dziś kolejny drobny problem. chodzi o rozliczanie zakładów live - na czerwono - zaliczają błyskawicznie - ale przy kolorze zielonym są pewne opory - dziś zapodam taki przykład z porannego meczu piłki wodnej Holandia - Włochy - i napewno nie chodzi tu o kwoty stawka ultra lajtowa - ale fakt - zresztą od czasu do czasu trzeba ich troszkę zmotywować: [Linked Image] [ imageshack.us] mecz zakończył się ponad 1,5h temu: White : NETHERLANDS Blue : ITALY Przebieg meczu: [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
mi baw tez wczoraj list przyslal a zeby pozniej nie bylo problemow z warunkami to je tu wkleje:
* Bonus PLN 40 wypłacony będzie po Twojej pierwszej wpłacie między godz. 2006-08-09 08:00 (GMT +1), a godz. 2006-09-15 23:59 (GMT +1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 40 PLN. Jeśli wpłacona suma będzie niższa od 40 PLN, użytkownik zostaje wykluczony z udziału w promocji.
** Dozwolone są wszystkie opcje płatnicze danego kraju. Udział w promocji biorą wyłącznie wpłaty dokonane w bwin, między godz. 2006-08-09 08:00 (GMT +1) a godz. 2006-09-15 23:59 (GMT +1). Przy przelewach bankowych udział w promocji biorą tylko transakcje z datą wypadającą w wyżej wymienionym terminie wpłaty.
*** Na pojedyncze konto przypada maksymalnie 40 PLN bonusu. Premia bonusowa jest przelewana podczas 24 godzin po wpłacie.
**** Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 5 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w bwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez bwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.
***** Poniższa akcja promocyjna trwa do: 2006-09-15 23:59 (GMT +1). Pamiętajcie, że nie wystarczy postawić zakłady na łączną kwotę 240zł(5x bonus 1x depozyt). Kiedyś się na to naciąłem więc chcę wszystkich ostrzec. Do obrotu nie liczą się pieniądze z bonusu oraz z wygranych zakładów. Tzn, jeśli dostałeś bonus 40zł masz razem 80zł. Postawisz za 80 zł a BWIN uzna ci dopiero obrót na kwotę 40zł. Sam skorzystałem z tego bonusu bo i do mnie przyszedł list z tą ofertą. Musze pochwalić BWIN z tego powodu, niedawno freebet, z którego ugrałem 200zł(wypłaciłem go:),wcześniej inny bonus 80zł z okazji urodzin. Za dużą kasę grać się tam nie da ale ogólnie jest na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
dziś dostałem przesyłke od bwin 40PLN Szkoda że oferta była ważna do wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707 |
dziś dostałem przesyłke od bwin 40PLN Szkoda że oferta była ważna do wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja mam do 15.09.2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
dziś dostałem przesyłke od bwin 40PLN Szkoda że oferta była ważna do wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chyba pomyliles daty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oferta u wszystkich jest wazna do 15 wrzesnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
bo to sa indywidualne bonusy, przyznawane czasem niektorym uzytkwnikom i niewiadomo na jakiej zasadzie.
Mi 2 dni temu po zalogowaniu na BAW wyskoczyl na przyklad ekran ze moge dostac 40 PLN podwojenia depozytu. Natychmiast przelalem 40 PLN z MB i automatycznie dopisalo mi 80. Ani to come back bo gram tam caly czas, ani urodzinowy, po prostu czasem niektorym robia takie prezenty. niebawem moje urodziny, mam nadzieję że nie zapomną o mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Oj żebyś się nie zdziwił, mi przysłali kupon na 5 zł na urodziny a kumplowi po sąsiedzku nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A M A T O R S Z C Z Y Z N A
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> komputer mi już wzrok zniszczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
tez dostalem jakis list z bonusem 5+35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> komediodramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 9 |
Co za niepowazna firma ! Wpłaciłem tam stówke i dostałem drugą gratis.Zagrałem za łaczną kwote 400 zł czyli 3x bonus + raz kwote.Grałem na live po minimalnych kursach.Zleciłem sobie wypłate całej kwoty na moje konto,wysłałem im scan paszportu.Kasy nie ma na koncie a moje konto zostało zablokowane,nawet mnie o tym nie powiadomili przez e-mail.Rozesłałem juz e-maile do polskiego i angielskiego supportu,zobaczymy co z tego wyniknie :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|