|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie : Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19 |
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie : Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie : Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac Jeśli zlecałeś w sobote to nie wierze że kasa będzie wcześniej niż za 2 tyg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin... okolo 26h i kasa doszła na mb od zlecenia wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dostalem szablonik z supportu Szanowny Graczu. Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata jest w trakcie realizacji. Proces ten potrwa jeszcze około 1-2 dni roboczych. Z poważaniem, Support Team z bwin czyli 1-2 dni robocze to wychodzi na poniedzialek-wtorek... kurna, zeby 4-5 dni czekac na wyplate na MB... bwin mi zawsze na konto w gora 2 dni wyplacal, a jak ktos wolniej wyplaca MB niz na bankowe to chyba nie jest normalne. i co mnie podkusilo zeby dawac MB. zawsze wyplacalem na konto, a tym razem zalezalo mi na czasie, wiec wyplacilem na MB... ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wie ktoś ile wynosi opłata za drugą Wypłate w miesiącu na Moneybookers ?? Pilne! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
Moze mi ktos powiedxziec co jest nie tak w tym kuponie? [Linked Image] [ img82.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2005
Posty: 82 |
Też mi tak rozliczyli ten mecz - mam nadzieje że to tylko ich babol i szybko go poprawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To już wiem czemu zabierają pieniądze, które dali jako bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ktos wie jakiego nazlezy dokonac obrotu przed wyplata bonusa come back 40PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
ja czekam na wyplate na MB od srody, ale z tego co zauwazylem, to trzeba ich poprostu pogonic i wyslac zaraz po wyplacie maila i wtedy to idzie szybciej. ale ogolnie bwin lipny jest z wyplatami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku . takich glupich glupotek dawno nie słyszałem jak piszesz że są najlepsi na rynku napisz w czym??? to jest najgorszy śmietnik jaki może być..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku . dobre sobie:D graj sobie tam graj i przypomnisz sobie o naszych slowach co do tego buka jak zgromadzisz troche srodkow, zechcesz sie zalogowac i zobaczysz "twoje konto zostalo zablokowane, skontaktuj sie z support team" zrobisz to i dostaniesz standardowy szablon "twoje konto zostalo zamkniete ze wzgledow bezpieczenstwa" wtedy otworzysz oczy i powiesz "o kurwa!!! oni mieli racje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
teraz to już B(etand)win przeszedł samego siebie
dostałem właśnie pocztą od nich list promocyjny z wielkim nagłówkiem "5 PLN - zakład za friko"
Piszą tam m.in. "Zaloguj się w bwin i zgarnij za pomocą kodu 5PLN bonifikaty..."
Jest instrukcja co zrobić by dostać bonus - czyli zalogować się na stronie, w opcji "wpłaty/wypłaty" wpisać kod freebeta itd.
Jest tylko jeden drobny szczegół - nigdzie nie ma w liście tego kodu.
Uwielbiam takie promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ja miałem przygotwe z Betandwinem której nie zapomne do końca życia chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Opowiedziałem koledze że tam jest promocja 140 + 140 że może sobie sporo kaski zarobić , jako że on nie ma internetu z mojego kompa zakładać nie mogliśmy , poszliśmy więc do cafe , odpalamy stronke bwinu a tam ukazuje nam się pomarańczowy banner każdy wie jak wygląda i sie wczytujemy... Zarejestruj sie i wystartuj w świat pełen zakładów sportowych.. ( ten tekst nas nie zaskoczył ) ale czytamy dalej.. Wpłać conjajmniej 5 PLN a dostaniesz do 10 zł podwojenia od swojego 1-szego depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , płakaliśmy ze śmiechu w tej cafe , też od tamtej pory pokochałem Bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie : [quote]Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac Jeśli zlecałeś w sobote to nie wierze że kasa będzie wcześniej niż za 2 tyg. [/quote] kasa w piątek dotarła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Tuż tuż moje urodzinki a BWin coś o mnie zapomina. Chyba się obraże na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ja miałem przygotwe z Betandwinem której nie zapomne do końca życia chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Opowiedziałem koledze że tam jest promocja 140 + 140 że może sobie sporo kaski zarobić , jako że on nie ma internetu z mojego kompa zakładać nie mogliśmy , poszliśmy więc do cafe , odpalamy stronke bwinu a tam ukazuje nam się pomarańczowy banner każdy wie jak wygląda i sie wczytujemy... Zarejestruj sie i wystartuj w świat pełen zakładów sportowych.. ( ten tekst nas nie zaskoczył ) ale czytamy dalej.. Wpłać conjajmniej 5 PLN a dostaniesz do 10 zł podwojenia od swojego 1-szego depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , płakaliśmy ze śmiechu w tej cafe , też od tamtej pory pokochałem Bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A może to była strona www jakiegoś innego serwisu, gdzie było napisane: "Wyślij SMSa za 5 zł i ściągaj filmiki XXX do 10 godzin"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ja dostałem maila w dniu urodzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
ten bonus 40+40 to trzeba orócic 5 krotnie? czyli 40*5=200 ?? czy 80*5=400 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Mam pytanie ,jak długo idzie wypłata na moneybookers? Czy ostatnio bwin przedłuża czas wyplaty? Dzięki za odpowiedź.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|