Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#631315 18/08/2006 10:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie :
Quote
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila

Bonus: Unibet
#631316 18/08/2006 10:29
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
Quote
Quote
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie :
Quote
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila

i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac

#631317 18/08/2006 10:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Quote
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie :
Quote
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila

i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac
Jeśli zlecałeś w sobote to nie wierze że kasa będzie wcześniej niż za 2 tyg.

#631318 18/08/2006 13:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
Quote
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin...
okolo 26h i kasa doszła na mb od zlecenia wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dostalem szablonik z supportu

Szanowny Graczu.


Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata jest w trakcie realizacji. Proces ten potrwa jeszcze około 1-2 dni roboczych.


Z poważaniem,

Support Team z bwin

czyli 1-2 dni robocze to wychodzi na poniedzialek-wtorek... kurna, zeby 4-5 dni czekac na wyplate na MB... bwin mi zawsze na konto w gora 2 dni wyplacal, a jak ktos wolniej wyplaca MB niz na bankowe to chyba nie jest normalne.

i co mnie podkusilo zeby dawac MB. zawsze wyplacalem na konto, a tym razem zalezalo mi na czasie, wiec wyplacilem na MB... ehh

#631319 18/08/2006 20:29
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Wie ktoś ile wynosi opłata za drugą Wypłate w miesiącu na Moneybookers ?? Pilne! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631320 18/08/2006 20:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Moze mi ktos powiedxziec co jest nie tak w tym kuponie?
[Linked Image] [img82.imageshack.us]

#631321 18/08/2006 21:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 82
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 82
Też mi tak rozliczyli ten mecz - mam nadzieje że to tylko ich babol i szybko go poprawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#631322 18/08/2006 23:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Zobaczcie to: http://today.reuters.com/news/articleinv...IN-UPDATE-3.XML [today.reuters.com]

Bwin dostalo bana w Niemczech, akcje spadly o prawie 30%, koszmarne straty...
Z tego co cztam to oberwalo sie rowniez PartyGaming

Co sie dzieje ?

To już wiem czemu zabierają pieniądze, które dali jako bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#631323 19/08/2006 13:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ktos wie jakiego nazlezy dokonac obrotu przed wyplata bonusa come back 40PLN?

#631324 19/08/2006 18:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
ja czekam na wyplate na MB od srody, ale z tego co zauwazylem, to trzeba ich poprostu pogonic i wyslac zaraz po wyplacie maila i wtedy to idzie szybciej. ale ogolnie bwin lipny jest z wyplatami

#631325 20/08/2006 08:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku .


takich glupich glupotek dawno nie słyszałem jak piszesz że są najlepsi na rynku napisz w czym??? to jest najgorszy śmietnik jaki może być..

#631326 20/08/2006 09:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku .

dobre sobie:D graj sobie tam graj i przypomnisz sobie o naszych slowach co do tego buka jak zgromadzisz troche srodkow, zechcesz sie zalogowac i zobaczysz "twoje konto zostalo zablokowane, skontaktuj sie z support team" zrobisz to i dostaniesz standardowy szablon "twoje konto zostalo zamkniete ze wzgledow bezpieczenstwa"
wtedy otworzysz oczy i powiesz "o kurwa!!! oni mieli racje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631327 20/08/2006 09:55
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
teraz to już B(etand)win przeszedł samego siebie


dostałem właśnie pocztą od nich list promocyjny z wielkim nagłówkiem "5 PLN - zakład za friko"

Piszą tam m.in. "Zaloguj się w bwin i zgarnij za pomocą kodu 5PLN bonifikaty..."

Jest instrukcja co zrobić by dostać bonus - czyli zalogować się na stronie, w opcji "wpłaty/wypłaty" wpisać kod freebeta itd.

Jest tylko jeden drobny szczegół - nigdzie nie ma w liście tego kodu.


Uwielbiam takie promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#631328 20/08/2006 10:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ja miałem przygotwe z Betandwinem której nie zapomne do końca życia chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Opowiedziałem koledze że tam jest promocja 140 + 140 że może sobie sporo kaski zarobić , jako że on nie ma internetu z mojego kompa zakładać nie mogliśmy , poszliśmy więc do cafe , odpalamy stronke bwinu a tam ukazuje nam się pomarańczowy banner każdy wie jak wygląda i sie wczytujemy... Zarejestruj sie i wystartuj w świat pełen zakładów sportowych.. ( ten tekst nas nie zaskoczył ) ale czytamy dalej.. Wpłać conjajmniej 5 PLN a dostaniesz do 10 zł podwojenia od swojego 1-szego depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , płakaliśmy ze śmiechu w tej cafe , też od tamtej pory pokochałem Bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#631329 20/08/2006 12:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Quote
Quote
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie :
[quote]Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zlecałem wypłate w niedziele, we wtorek dostałem meila, że wypłata została przyjęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisz moze do nich meila

i kasa jest na koncie? ja zleciłem w sobote, w poniedziałek mejl, dziś poszedłem do banku i kasy nie widac
Jeśli zlecałeś w sobote to nie wierze że kasa będzie wcześniej niż za 2 tyg. [/quote]

kasa w piątek dotarła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631330 20/08/2006 17:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Tuż tuż moje urodzinki a BWin coś o mnie zapomina. Chyba się obraże na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631331 20/08/2006 17:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Ja miałem przygotwe z Betandwinem której nie zapomne do końca życia chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Opowiedziałem koledze że tam jest promocja 140 + 140 że może sobie sporo kaski zarobić , jako że on nie ma internetu z mojego kompa zakładać nie mogliśmy , poszliśmy więc do cafe , odpalamy stronke bwinu a tam ukazuje nam się pomarańczowy banner każdy wie jak wygląda i sie wczytujemy... Zarejestruj sie i wystartuj w świat pełen zakładów sportowych.. ( ten tekst nas nie zaskoczył ) ale czytamy dalej.. Wpłać conjajmniej 5 PLN a dostaniesz do 10 zł podwojenia od swojego 1-szego depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , płakaliśmy ze śmiechu w tej cafe , też od tamtej pory pokochałem Bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A może to była strona www jakiegoś innego serwisu, gdzie było napisane: "Wyślij SMSa za 5 zł i ściągaj filmiki XXX do 10 godzin"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#631332 20/08/2006 21:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja dostałem maila w dniu urodzin.

#631333 21/08/2006 07:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
ten bonus 40+40 to trzeba orócic 5 krotnie? czyli 40*5=200 ?? czy 80*5=400 ??

#631334 21/08/2006 09:01
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Mam pytanie ,jak długo idzie wypłata na moneybookers?
Czy ostatnio bwin przedłuża czas wyplaty?
Dzięki za odpowiedź.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1