|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656 |
Nie ma Katowiczanina to nie ma regulaminu, kiedyś chyba jakiś podawał ale zgubił się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrze LART, że podałeś z jakiś buków można korzystać, bo gdzieś to zapodziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
A tak przy okazji to nie wiecie co się dzieje z Katowiczaninem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Jeśli można proszę o dodanie do zestawu bukow: Fonbet i Bet365 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
xXx: teraz Ty jestes organizatorem i koordynatorem zabawy, więć decyzja należy do Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jesli się nie da, to oczywiście się dostosuję i napewno wybiorę typki z pozostalych dostępnych buków.. jednak Fonbet i Bet365 mają kilka dodatkowych ciekawych opcji, których inni bukmacherzy nie oferują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
- Proszę o odpowiedź, a tymczasem podklejam w 1 poscie listę dostępnych buków
Pozdrawiam, [color:"blue"]Riva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
@_xXx_ - spodziewałem się, że Ty będziesz jedyną osobą, która wie co stało się z organizatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przy okazji zastanawiający dla mnie jest przydział drużyn do 1/4. Wyszedłem z grupy razem z Pierniczkiem i już tutaj się z nim spotkałem. Jak będzie wyglądała para 1/2?
@Riva - o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie w konkursie nie miało być "dziwnych" typów, a jedynie standardowe zakłady. Kiedyś, gdzieś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (w jednym z rozlicznych tematów, które przy okazji proponuję pozamykać) takie coś wyczytałem. Więc IMHO nie ma co kombinować z innymi bukami i "ciekawymi opcjami".
Po tych dyskusjach proponuję usunąć te posty, żeby nie było śmietnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam wszystkich ArekM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na szczęście dyskusja jest na poziomie. A jak na konkurs bez regulaminu to i tak dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak chodzi o dodanie tych buków nie widze żadnego problemu. I jak pozostli uczestnicy, którzy jeszcze są w grze nie widzą problemu możesz te buki dodać - jakie to ma za znaczenie jak długa jest lista. Mi chodziło tylko o to aby nie zależnie od tego jaka ona jest tylko się do niej stosować. No ale wyraźnie apeluję o nie granie AH !! Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Rozumiem Wasza niechęć do azianów.. bo w tej zabawie ich być nie powinno
ale myślę tutaj o azianach tj. 1.75 , 1.25 czy dnb czyli takie gdzie sa czesciowe zwroty za remis lub calkowite (dnb) ale zwykly handi na wygrana dwoma golami mysle ze powinny byc dopuszczane, u naziemnych takze sa i nie sa zadnym udziwnieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Co do handi nie mam nic przeciwko, więc i te dwa booki, które podał Riva mi nie przeszkadzają. W sumie bardzo mi się spodobała kiedyś zagrywka Pierniczka, który chciał wygrać rywalizację i dał ten sam mecz na under i over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomysł ciekawy i nawet nie był niezgodny z regulaminem, w którym jest tylko, że nie można grać tego samego typu co przeciwnik. W tej rundzie może z niego skorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam ArekM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Hehe pomysł Pierniczka z tym under i over na ten sam mecz był niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko szkoda, że najprawdopodobniej teraz go zgubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Znaczy zginie od broni, którą wojował, a co do handicapów 3-drożnych dla mnie Riva żaden problem. Powiem to inaczej moim skromnym zdaniem można albo powinno grać się wszystko z oferty tych buków, które oczywiście będą na naszej liście poza tymi, na których możliwe są zwroty !! Teraz przyszedł mi do głowy kolejny ciekawy pomysł oczywiście sporny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tenis - a w szczególe jeden konkretny przypadek - KRECZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na ziemi jak zagramy taki typ i będzie krecz mamy po tyłku bo ziemniaki traktuja to jako typ przegrany, ale na necie jest już inaczej. I jak byśmy to policzyli? Haha....takie są skutki braku konkretnego regulaminu. Nie chce mi się juz teraz szukać kolejnych przykładów, ale byłoby tego jeszcze trochę. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656 |
Najlepiej niech zostanie tak jak jest teraz. Dodamy dwa buki: Fonbet i Bet365 do zestawu, ale nie gramy typów na których jest możliwość zwrotów. W kolejnej edycji kunkursu ustawowi się konkretny regulamin, w którym będzie wszystko jasno opisane. ArekM ---> Co do przydziału do 1/4 to nastąpiła mała pomyłka. Pary 1/2 będą wyglądały tak: Wygrany z 1 meczu - Wygrany z 2 meczu Wygrany z 3 meczu - Wygrany z 4 meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Przepraszam bardzo!!! Co do grania mojego pomysłu na under/over to zabraniam, bo mam do niego prawa autorskie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do arekm: w poprzedniej kolejce zagrałeś typ z bet365...według jeszcze wtedy obecnej listy buków nie można było podawać typów z tego buka...ale nic nie będę się o to spierał, bo ta zabawa nie na tym polega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do samych par cwierćfinałowych to faktycznie to jakoś dziwnie wyszło...
Szkoda, że w pierwszym meczu strzeliłem tak mało bramek, bo w tej chwili już praktycznie arekm jest w półfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Piekarnia Wenecja - [color:"blue"]I[/color]N[color:"blue"]T[/color]E[color:"blue"]R [/color]M[color:"blue"]E[/color]D[color:"blue"]I[/color]O[color:"blue"]L[/color]A[color:"blue"]N[/color]
[color:"green"]strzał #2 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 6.09.2006 17:30 Litwa - Szkocja ( 2 ) 2.50 bwin
[color:"green"]strzał #3 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 6.09.2006 17:00 Rosja - Chorwacja ( 1 ) 1.95 pointbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656 |
Pierniczek ---> ja zagrałem tym sposobem wcześniej (chyba że grałeś tak we wcześniejszych edycjach), tylko, że ja grałem tenis pierwszy typ na 1 a drugi na 2 [color:"red"]Od teraz nie można tak grać[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Pierniczek ---> ja zagrałem tym sposobem wcześniej (chyba że grałeś tak we wcześniejszych edycjach), tylko, że ja grałem tenis pierwszy typ na 1 a drugi na 2 [color:"red"]Od teraz nie można tak grać[/color] @_xXx_ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No nie zmieniajamy zasad w trakcie. Skoro można było tak grać w tej edycji, to już tak dograjmy do końca. Nie ukrywam, że tak właśnie chciałem zagrać i dobrze trafiło, bo na Pierniczka, który tak grał. Co innego dopisanie booka, a co innego taka zmiana zasad, tym bardziej, że sam twierdzisz, że tak grałeś. Widzę, że niepotrzebnie o tym napisałem, bo już dwie osoby tak grały, więc uważam, że tak powinno pozostać. Pozdrawiam ArekM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Panowie spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tylko tak dla żartów napisałem, ze roszczę sobie do tego prawa autorskie...nie mam nic przeciwko takiemu graniu, bo to jest poprostu zagrywka taktyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656 |
Niech będzie, do końca tej edycji można tak grąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Polonia Bydgoszcz - Atletico Osasuna Pamplona Polonia Bydgoszcz
No to lecimy taktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ 2 Forest Green - Cambridge 09.09.2006 - 16:00 over 2,5 kurs: 1.9 buk: PointBet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 3 Forest Green - Cambridge 09.09.2006 - 16:00 under 2,5 kurs: 1.96 buk: Pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 4 Shrewsbury - Lincoln 09.09.2006 - 16:00 under 2,5 kurs: 1.94 buk: PointBet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 5 Shrewsbury - Lincoln 09.09.2006 - 16:00 over 2,5 kurs: 1.99 buk: Pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Dziękuję za mecz, rewanż się udał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
W poprzednim poście wkradł się błąd, dziękuję za priva z tą informacją. Zjadłem jedną cyferkę w kursie na over 2,5 w Forest. Więc raz jeszcze całe typy. Poprzedni post proszę moda o usunięcie.
Polonia Bydgoszcz - Atletico Osasuna Pamplona Polonia Bydgoszcz
No to lecimy taktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ 2 Forest Green - Cambridge 09.09.2006 - 16:00 over 2,5 kurs: 1.95 buk: PointBet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 3 Forest Green - Cambridge 09.09.2006 - 16:00 under 2,5 kurs: 1.96 buk: Pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 4 Shrewsbury - Lincoln 09.09.2006 - 16:00 under 2,5 kurs: 1.94 buk: PointBet
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Typ 5 Shrewsbury - Lincoln 09.09.2006 - 16:00 over 2,5 kurs: 1.99 buk: Pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Dziękuję za mecz, rewanż się udał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> [color:"blue"]FC Barcelona[/color] - Pogoń Siedlce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
[*] 2 09.09.06 14:30 1. FC Kaiserslautern II vs. TSG Hoffenheim Typ: [color:"blue"] Hoffenheim [/color] Kurs: 1.95 Buk: Sportingbet 3. liga niemcy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
FC Barcelona (Rivaldinho) - Pogoń Siedlce (LART)
[color:"red"] Pogoń Siedlce [/color]
Cambuur Leeuwarden - Den Bosch
typ: 1 kurs: 1,93 (po odliczeniu podatku) buk: Profesjonal data: 08.09.2006 ilość typów 1/5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
FC Barcelona (Rivaldinho) - Pogoń Siedlce (LART)
[color:"red"] Pogoń Siedlce [/color]
Cambuur Leeuwarden - Den Bosch
typ: 2 kurs: 1,93 (po odliczeniu podatku) buk: Profesjonal data: 08.09.2006 ilość typów 1/5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> //Tak powinien wyglądac ten typ - oczywiście gram Den Bosch 2 !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656 |
LART ---> nie odliczamy podatku od naziemnych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|