|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Drugi kupon kończy Polska win więc uważać... mam to samo  wczoraj tez konczyli  To samo  a dzisiaj jeszcze singiel -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Powie mi ktoś jak wyglada dalsza faza mistrzostw?przechodzą jakieś punkty? W pierwszej rundzie fazy grupowej 24 drużyny zostały podzielone na cztery grupy (A, B, C i D) po 6 zespołów w każdej. Polskę, jako gospodarza rozstawiono w pierwszym szeregu grupy A. Następnych 11 reprezentacji było przydzielanych kolejno do każdej z grup tzw. "metodą serpentyny" na podstawie rankingu FIVB z dnia 7 października 2013. W sumie ekipy te utworzyły, więc trzy pierwsze szeregi każdej grupy. Kolejne trzy szeregi poszczególnych grup stworzyły drużyny nierozstawione (tj. z miejsc rankingu FIVB dalszych, niż 12.), dolosowane do nich z 3 koszyków (przyporządkowanie do danego koszyka odbywało się na podstawie miejsca w rankingu FIVB) z zastrzeżeniem, że w jednej grupie nie mogły się znaleźć więcej niż trzy zespoły z tego samego kontynentu[16]. Awans do drugiej rundy fazy grupowej uzyskają po 4 najlepsze drużyny, które utworzą dwie 8-zespołowe grupy (E i F), poprzez połączenie grupy A z grupą D i grupy B z grupą C wraz z uwzględnieniem wyników spotkań drużyn, które awansowały. W fazie tej zespoły zagrają po 4 mecze z ekipami drugiej z łączących się grup. Do trzeciej rundy fazy grupowej awans wywalczą po 3 najlepsze zespoły. W tej rundzie zostaną utworzone dwie 3-zespołowe grupy (G i H). Drużyny zagrają po 2 spotkania, systemem każdy z każdym. Awans uzyskają 2 najlepsze, które zagrają w fazie finałowej (dwa półfinały i wielki finał). Pozostałe dwa zespoły walczyć będą w meczu o 5. miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
szkoda pierwszego seta, tak byłoby już po wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Powie mi ktoś jak wyglada dalsza faza mistrzostw?przechodzą jakieś punkty? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
Kuba wczoraj 2 sety ugrała z tą mocną Kanadą - muszą coś grać
z Brazylią seta ugrali
zastanawiam się nad Kuba +2.5 seta ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
dałem over punktów to nagle jankesy jadą z nimi jak z kupą gnoju
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2014
Posty: 79 |
Drugi kupon kończy Polska win więc uważać... mam to samo  wczoraj tez konczyli  Włosi bez Zajceva grają na poziomie reprezentacji takich jak: Australia czy Chiny. Zresztą rozgrywający włoski nie ma pojęcia o tym jak się rozgrywa. Gra prawie zawsze tylko skrzydła. Cały zespół jest w rozsypce. Nie ma Savaniego , Łasko , Sali , Feiego , Papi , Zlatanova , libero , Vermiglio i itd. Trener Berrutto powinien wylecieć jeszcze tego samego dnia po przylocie do Włoch. Jedyny trener , który miał wielu siatkarzy z potencjałem do wyboru , a zlepił taki kolektyw , że to podpada pod paragraf. Gość nie ma pojęcia o siatkówce. Poza tym wybrykiem i sukcesem z reprezentacją Finlandii nie odniósł żadnych sukcesów. Mieć takich zawodników w zasięgu i powołać zlepek miernot to trzeba umieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
USA dawać 4 seta i wyrabiać handi -1.5 to jakoś tych Finów przeżyję do 20.30 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Panowie da ktoś rade podsyłać wynik meczu hokeja? Rozpocznie się o 19! Proszę o priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
Holt to dzisiaj gra jak Nowakowski wczoraj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dobrze, że Smith wszedł, bo robi robote
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Da rade ktoś podsyłać wynik HV71 hokeja. Na siec plusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
już się Hamburgery za pewnie poczuły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
co za idioci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
15-11 i po 17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
prezent od Serbii ... teraz tylko to trzymać, bo już za dużo pajacowania było Jankesi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
USA -1,5seta  Iran -1,5seta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|