|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
USA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
no to Polacy dzisiaj po tym wyniku muszą wygrać za 3 punkty
zresztą i tak by musieli, ale dziś brak 3 punktów to koniec marzeń o medalu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No to USA ma 10pkt... mozna im dopisac kolejne 6pkt za kolejne mecze z Australia i Argentyna czyli 16pkt i pewny awans.
Francja po dzisiejszym meczu bedzie miala 13pkt i mecze z Serbia i Polska. Dobrze by bylo gdyby ojebali Serbow i zameldowali sie w kolejnej fazie wtedy ostatni mecz z nami moga odpuscic.
Iran ma 11pkt i mecze z Polska i Serbia.
Czyli zostaje walka o ostatnie miejsce dajace awans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131 |
na wieczór taki dubel Polska i Niemcy na naszych niski kurs ale nie widzę innej możliwości jak wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
muszą ,ale czy wygrają ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
na wieczór taki dubel Polska i Niemcy na naszych niski kurs ale nie widzę innej możliwości jak wygrana Winiar wczoraj oral za trzech - moze siasc kondycyjnie. Wlazly juz od dawna nie jest pewniakiem do konczenia kontratakow z wyzszych pilek. On tego poprostu nie lubi robic bo ma nowa doktryne zyciowa "wysokoskaczesz - krotko skaczesz". I w dodatku napierdala ciagle po skosie. Wlosi jak wlacza regularna zagrywke mocniejsza co potrafia robic to szybko ten mecz sie nie skonczy. Dlatego Wlosi +1,5seta po @2,60 lyknalem juz pare godzin temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131 |
a także Polska-Włochy dw 3-1 po 3,6 delikatnie i +178.5pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niezły jesteś frustrat  Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Niezły jesteś frustrat  Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580 |
Niezły jesteś frustrat  Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza  Trochę mnie poniosło, to fakt ... Nie wiem kogo przypominam, ale zdarza mi się przeżywać mocno te grubiej zagrane typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2014
Posty: 79 |
muszą ,ale czy wygrają ?? Włosi bez Zajceva grają na poziomie reprezentacji takich jak: Australia czy Chiny. Zresztą rozgrywający włoski nie ma pojęcia o tym jak się rozgrywa. Gra prawie zawsze tylko skrzydła. Cały zespół jest w rozsypce. Nie ma Savaniego , Łasko , Sali , Feiego , Papi , Zlatanova , libero , Vermiglio i itd. Trener Berrutto powinien wylecieć jeszcze tego samego dnia po przylocie do Włoch. Jedyny trener , który miał wielu siatkarzy z potencjałem do wyboru , a zlepił taki kolektyw , że to podpada pod paragraf. Gość nie ma pojęcia o siatkówce. Poza tym wybrykiem i sukcesem z reprezentacją Finlandii nie odniósł żadnych sukcesów. Mieć takich zawodników w zasięgu i powołać zlepek miernot to trzeba umieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym?  ja mialem 1,62 w profku ale co z tego hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
linia na punkty jest wysoka 178,jak polacy mają 3-0 (max 144pkt) wygrać to linia jest zawyżona
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym?  ja mialem 1,62 w profku ale co z tego hehe po 1.62 rozumiem lecz grac nizej to moim zdaniem glupota i co z tego ze bez Zatseva? to sa MS nikt tu nie oddac nic za darmo a zwlasza Italia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie ma Savaniego , Łasko , Sali , Feiego , Papi , Zlatanova , libero , Vermiglio i itd. Bernardiego, Gianiego i wielu innych tez nie ma... Papi jest stary jak swiat, Zlatanov to juz w kadrze nie gra ladnych pare lat. Lasko tez bo przesuneli przeciez Zajceva na atak i maja mlodego Vettoriego. Vermiglio? Ma 38lat, ja pierdole on w kadrze nie gra juz z 5 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Zaitseva nie ma ale sa inny sam Zaitsev meczu nie wygrywa a inni tez sie beda chcieli pokazac zwlaszcza ze to mecz dla Wlochow o byc albo nie byc takie moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wlosi maja juz out. Max 11pkt moga wyciagnac a tyle nikomu nie da awansu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Wlosi maja juz out. Max 11pkt moga wyciagnac a tyle nikomu nie da awansu. racja nie sprawdzilem tabeli 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|