Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 123 1 2 62 63 64 65 66 122 123
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
USA piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
usa -1.5 izi

Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
no to Polacy dzisiaj po tym wyniku muszą wygrać za 3 punkty

zresztą i tak by musieli, ale dziś brak 3 punktów to koniec marzeń o medalu

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
No to USA ma 10pkt... mozna im dopisac kolejne 6pkt za kolejne mecze z Australia i Argentyna czyli 16pkt i pewny awans.

Francja po dzisiejszym meczu bedzie miala 13pkt i mecze z Serbia i Polska. Dobrze by bylo gdyby ojebali Serbow i zameldowali sie w kolejnej fazie wtedy ostatni mecz z nami moga odpuscic.

Iran ma 11pkt i mecze z Polska i Serbia.

Czyli zostaje walka o ostatnie miejsce dajace awans.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
na wieczór taki dubel Polska i Niemcy na naszych niski kurs ale nie widzę innej możliwości jak wygrana

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
muszą ,ale czy wygrają ??

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by kamilo83
na wieczór taki dubel Polska i Niemcy na naszych niski kurs ale nie widzę innej możliwości jak wygrana


Winiar wczoraj oral za trzech - moze siasc kondycyjnie. Wlazly juz od dawna nie jest pewniakiem do konczenia kontratakow z wyzszych pilek. On tego poprostu nie lubi robic bo ma nowa doktryne zyciowa "wysokoskaczesz - krotko skaczesz". I w dodatku napierdala ciagle po skosie.

Wlosi jak wlacza regularna zagrywke mocniejsza co potrafia robic to szybko ten mecz sie nie skonczy.

Dlatego Wlosi +1,5seta po @2,60 lyknalem juz pare godzin temu.


Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2014
Posty: 131
a także Polska-Włochy dw 3-1 po 3,6 delikatnie i +178.5pkt

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tomasz Bąk
Finowie i USA

zdychać.
Niezły jesteś frustrat laugh

Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza smile

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym? smile smirk

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Tomasz Bąk
Finowie i USA

zdychać.
Niezły jesteś frustrat laugh

Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza smile
[Linked Image]

Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 580
Originally Posted by fechnerinho
Niezły jesteś frustrat laugh

Ogólnie wpisami przypominasz trochę znanego płaczka Fernando Gonzaleza smile

Trochę mnie poniosło, to fakt ... Nie wiem kogo przypominam, ale zdarza mi się przeżywać mocno te grubiej zagrane typy.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 79
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 79
Originally Posted by moor6
muszą ,ale czy wygrają ??

Włosi bez Zajceva grają na poziomie reprezentacji takich jak: Australia czy Chiny. Zresztą rozgrywający włoski nie ma pojęcia o tym jak się rozgrywa. Gra prawie zawsze tylko skrzydła. Cały zespół jest w rozsypce. Nie ma Savaniego , Łasko , Sali , Feiego , Papi , Zlatanova , libero , Vermiglio i itd.
Trener Berrutto powinien wylecieć jeszcze tego samego dnia po przylocie do Włoch. Jedyny trener , który miał wielu siatkarzy z potencjałem do wyboru , a zlepił taki kolektyw , że to podpada pod paragraf. Gość nie ma pojęcia o siatkówce. Poza tym wybrykiem i sukcesem z reprezentacją Finlandii nie odniósł żadnych sukcesów. Mieć takich zawodników w zasięgu i powołać zlepek miernot to trzeba umieć.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by PROFESOREK
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym? smile smirk
ja mialem 1,62 w profku ale co z tego hehe

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
linia na punkty jest wysoka 178,jak polacy mają 3-0 (max 144pkt)
wygrać to linia jest zawyżona

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by PROFESOREK
wczoraj na Polakow ok @1.3 dzis jeszcze mniej bo 1,2 malo wam po wczorajszym? smile smirk
ja mialem 1,62 w profku ale co z tego hehe
po 1.62 rozumiem lecz grac nizej to moim zdaniem glupota i co z tego ze bez Zatseva? to sa MS nikt tu nie oddac nic za darmo a zwlasza Italia

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Karolll
Nie ma Savaniego , Łasko , Sali , Feiego , Papi , Zlatanova , libero , Vermiglio i itd.


Bernardiego, Gianiego i wielu innych tez nie ma...

Papi jest stary jak swiat, Zlatanov to juz w kadrze nie gra ladnych pare lat. Lasko tez bo przesuneli przeciez Zajceva na atak i maja mlodego Vettoriego.

Vermiglio? Ma 38lat, ja pierdole on w kadrze nie gra juz z 5 lat laugh


Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Zaitseva nie ma ale sa inny sam Zaitsev meczu nie wygrywa a inni tez sie beda chcieli pokazac zwlaszcza ze to mecz dla Wlochow o byc albo nie byc takie moje zdanie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Wlosi maja juz out. Max 11pkt moga wyciagnac a tyle nikomu nie da awansu.

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by ssaczu
Wlosi maja juz out. Max 11pkt moga wyciagnac a tyle nikomu nie da awansu.
racja nie sprawdzilem tabeli crazy

Strona 64 z 123 1 2 62 63 64 65 66 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1