Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 77 z 123 1 2 75 76 77 78 79 122 123
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Francja i Iran w dublu na dziś.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Karolll
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Karolll
Originally Posted by Kylo
Dla Antigi niech lepiej tlumacza skminia na wywiady. Bo chcial chlop cos powiedziec, a wyszlo nie bardzo...

Dużo klepiesz forsy w Norwegii ?
Wystarczajaco. Lubimy do portfela zagladac? smile

Po prostu jestem ciekawy. Znajoma pracowała trochę w Norwegii i z tego co mówiła to niezłą forsę klepała. Najwięcej można było zarobić na Islandii , gdzieś koło 15 koła na miesiąc (jako fizyczny pracownik), tyle , że trzeba było jeść puszki. Lepiej się to opłacało , bo np. kilogram pieczarek kosztował 30 zł. W Norwegii 12 koła i też puszki.
Szczerze mówiąc dziwie się Tobie , że grasz gdybym klepał taki kiesz to pewnie bym ani kuponu nie puścił.

Po pierwsze takie zapytania od tego jest priv. Po drugie jakim trzeba być chciwcem aby żyć w kraju i wpieprzać jak gównojad puchy i zupki chińskie z Polski. Z zarobkami jest roznie zalezy od okresu. Islandia to sie skonczyla wraz z ich bankructwem, teraz sa zdecydowanie mniejsze. A gram nie za duze sumy i nie teraz rzadko czekam na hokej..

Under Moc pierdu dzis dzien wolny od MŚ.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
na szczescie hokej sie ROZPOCZYNA hokej aplauz dobrze2

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by craax
na szczescie hokej sie ROZPOCZYNA hokej aplauz dobrze2

Poczatek odpuszczam niech sie rozegraja panowie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by craax
na szczescie hokej sie ROZPOCZYNA hokej aplauz dobrze2

Poczatek odpuszczam niech sie rozegraja panowie smile

ja tam szukam wiekszych kursow delikatnie w ligach, ktore zawsze biore glownie pod lupe smile

Cracovia juz tytul w tym sezonie jeden zgarnela cool

ale koniec tematu bo sie zaraz zbulwersuja "za syf" smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Co powiecie na temat tego Iranu ? jak oni tu grają ? nie oglądałem ich żadnego meczu.

http://scr.hu/16t0/r5x7j

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by moc_Pierdu
Co powiecie na temat tego Iranu ? jak oni tu grają ? nie oglądałem ich żadnego meczu.

http://scr.hu/16t0/r5x7j
Paweł jak Nasi zagraja jak z Włochami to nie będzie co z nich zbierać.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Teo kto u nich w ataku gra ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by moc_Pierdu
Teo kto u nich w ataku gra ?
Ali Daei grin

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
przyjmujący Ghaemi gra swietne zawody, w ataku trzyma poziom no i Sayed Mousavi, poki co zdaje sie najlepszy blokujący, ogolnie Iran calkiem dobrze wyglada, jak dzis u nas zagrywka nie bedzie funkcjonowac, to bedzie lipton i zjazd do bazy. 2,05 na Iran wyglada smakowicie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dajcie sobie spokoj dzis z obstawianiem tego meczu.

Finlandia -1,5seta ewentualnie sam win do dubla

Niemcy +2,5seta - dla odwaznych +1,5seta ( ja sie chyba nie zdecyduje choc korci bo fajne kursiwo)

Serbia - Francja mecz tez raczej nie do obstawiania. Serbia musi wygrac zeby miec jeszcze szanse a Francja wygrana gwarantuje sobie TOP3.

Kanada +2,5seta - Brazylia juz w TOP3. Kanada musi scigac Niemcow i musi ugrac dzis jakies punkty zeby przed ostatnim meczem z Niemcami nie musiec wygrywac za 3pkt zeby ich przegonic.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
ssaczu a nie ma znaczenia miejsce w awansie do tej grupy top 3 ? chyba ma w kontekście losowania

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Mozna jeszcze probowac Kube. Bulgaria gra straszna padake, szans juz nie maja zadnych wiec zmobilizowani nie beda. A Kubanczycy zawsze chca sie pokazac z dobrej strony.

Ps. Ciekawe ilu kubanczykow po MS zostanie w PL laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by moc_Pierdu
ssaczu a nie ma znaczenia miejsce w awansie do tej grupy top 3 ? chyba ma w kontekście losowania


Do zwyciezcow grup zostana dolosowane ekipy z miejsc 2-3.


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Bo myślałem że Brazylia i Rosja się będą bić o 1 miejsce ale to jednak znaczenia u nich nie ma, w innym wypadku gdyby grali w osobnych grupach.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ja dałem Iran +1.5 dla emocji, bo dziś urodzinówka ziomka się poleje.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wygrana 3:1 jest za 2pkt czy za 3 ?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by moc_Pierdu
Bo myślałem że Brazylia i Rosja się będą bić o 1 miejsce ale to jednak znaczenia u nich nie ma, w innym wypadku gdyby grali w osobnych grupach.


Dokladnie.

Najwazniejszy bedzie dla nich jutrzejszy mecz miedzy nimi. Tam bedzie spinka zeby pokazac swoja wyzszosc na rywalem i zapewnic sobie przewage psychiczna w kolejnych meczach miedzy oboma zespolami w byc moze nastepnej grupie jak tak da losowanie badz juz w fazie playoff.


Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by moc_Pierdu
Wygrana 3:1 jest za 2pkt czy za 3 ?


3:0 i 3:1 - 3pkt
3:2 - 2pkt
przegrana 2:3 - 1pkt

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W takim razie zagram Kanada +2.5, scenariusz mój jest taki, szybkie 2:0 dla Brazylii, później zmiany składzie, odpoczynek dla najlepszych i szansa dla rezerwowych, po walce zrobi się 2:1 i później by z powrotem wrócimy do 1 ustawienia i skończy się 3:1.Argentyna dziś też i Kuba coś w ich stronę.Włosi i Bułgarzy to takie kraje gdzie nie przywiązują wagi do meczów o nic, są to dla nich złe mistrzostwa, apetyty były większe, nie będą się dziś spinać, zagrają z przymusu.Co innego można powiedzieć o Argentynie i Kubie, kraje ambitne i chęć pokazania się światu siatkarskiemu dla kilku zawodników w kontekście gier klubowych.
Argentyna +1.5 i Kuba +1.5 da nam ako prawie 4

Strona 77 z 123 1 2 75 76 77 78 79 122 123

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1