|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Francja i Iran w dublu na dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dla Antigi niech lepiej tlumacza skminia na wywiady. Bo chcial chlop cos powiedziec, a wyszlo nie bardzo... Dużo klepiesz forsy w Norwegii ? Wystarczajaco. Lubimy do portfela zagladac?  Po prostu jestem ciekawy. Znajoma pracowała trochę w Norwegii i z tego co mówiła to niezłą forsę klepała. Najwięcej można było zarobić na Islandii , gdzieś koło 15 koła na miesiąc (jako fizyczny pracownik), tyle , że trzeba było jeść puszki. Lepiej się to opłacało , bo np. kilogram pieczarek kosztował 30 zł. W Norwegii 12 koła i też puszki. Szczerze mówiąc dziwie się Tobie , że grasz gdybym klepał taki kiesz to pewnie bym ani kuponu nie puścił. Po pierwsze takie zapytania od tego jest priv. Po drugie jakim trzeba być chciwcem aby żyć w kraju i wpieprzać jak gównojad puchy i zupki chińskie z Polski. Z zarobkami jest roznie zalezy od okresu. Islandia to sie skonczyla wraz z ich bankructwem, teraz sa zdecydowanie mniejsze. A gram nie za duze sumy i nie teraz rzadko czekam na hokej.. Under Moc pierdu dzis dzien wolny od MŚ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Poczatek odpuszczam niech sie rozegraja panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Poczatek odpuszczam niech sie rozegraja panowie  ja tam szukam wiekszych kursow delikatnie w ligach, ktore zawsze biore glownie pod lupe  Cracovia juz tytul w tym sezonie jeden zgarnela ale koniec tematu bo sie zaraz zbulwersuja "za syf" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Co powiecie na temat tego Iranu ? jak oni tu grają ? nie oglądałem ich żadnego meczu. http://scr.hu/16t0/r5x7j
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Paweł jak Nasi zagraja jak z Włochami to nie będzie co z nich zbierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Teo kto u nich w ataku gra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teo kto u nich w ataku gra ? Ali Daei 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
przyjmujący Ghaemi gra swietne zawody, w ataku trzyma poziom no i Sayed Mousavi, poki co zdaje sie najlepszy blokujący, ogolnie Iran calkiem dobrze wyglada, jak dzis u nas zagrywka nie bedzie funkcjonowac, to bedzie lipton i zjazd do bazy. 2,05 na Iran wyglada smakowicie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dajcie sobie spokoj dzis z obstawianiem tego meczu.
Finlandia -1,5seta ewentualnie sam win do dubla
Niemcy +2,5seta - dla odwaznych +1,5seta ( ja sie chyba nie zdecyduje choc korci bo fajne kursiwo)
Serbia - Francja mecz tez raczej nie do obstawiania. Serbia musi wygrac zeby miec jeszcze szanse a Francja wygrana gwarantuje sobie TOP3.
Kanada +2,5seta - Brazylia juz w TOP3. Kanada musi scigac Niemcow i musi ugrac dzis jakies punkty zeby przed ostatnim meczem z Niemcami nie musiec wygrywac za 3pkt zeby ich przegonic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
ssaczu a nie ma znaczenia miejsce w awansie do tej grupy top 3 ? chyba ma w kontekście losowania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mozna jeszcze probowac Kube. Bulgaria gra straszna padake, szans juz nie maja zadnych wiec zmobilizowani nie beda. A Kubanczycy zawsze chca sie pokazac z dobrej strony. Ps. Ciekawe ilu kubanczykow po MS zostanie w PL 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ssaczu a nie ma znaczenia miejsce w awansie do tej grupy top 3 ? chyba ma w kontekście losowania Do zwyciezcow grup zostana dolosowane ekipy z miejsc 2-3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Bo myślałem że Brazylia i Rosja się będą bić o 1 miejsce ale to jednak znaczenia u nich nie ma, w innym wypadku gdyby grali w osobnych grupach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ja dałem Iran +1.5 dla emocji, bo dziś urodzinówka ziomka się poleje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Wygrana 3:1 jest za 2pkt czy za 3 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Bo myślałem że Brazylia i Rosja się będą bić o 1 miejsce ale to jednak znaczenia u nich nie ma, w innym wypadku gdyby grali w osobnych grupach. Dokladnie. Najwazniejszy bedzie dla nich jutrzejszy mecz miedzy nimi. Tam bedzie spinka zeby pokazac swoja wyzszosc na rywalem i zapewnic sobie przewage psychiczna w kolejnych meczach miedzy oboma zespolami w byc moze nastepnej grupie jak tak da losowanie badz juz w fazie playoff.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wygrana 3:1 jest za 2pkt czy za 3 ? 3:0 i 3:1 - 3pkt 3:2 - 2pkt przegrana 2:3 - 1pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W takim razie zagram Kanada +2.5, scenariusz mój jest taki, szybkie 2:0 dla Brazylii, później zmiany składzie, odpoczynek dla najlepszych i szansa dla rezerwowych, po walce zrobi się 2:1 i później by z powrotem wrócimy do 1 ustawienia i skończy się 3:1.Argentyna dziś też i Kuba coś w ich stronę.Włosi i Bułgarzy to takie kraje gdzie nie przywiązują wagi do meczów o nic, są to dla nich złe mistrzostwa, apetyty były większe, nie będą się dziś spinać, zagrają z przymusu.Co innego można powiedzieć o Argentynie i Kubie, kraje ambitne i chęć pokazania się światu siatkarskiemu dla kilku zawodników w kontekście gier klubowych. Argentyna +1.5 i Kuba +1.5 da nam ako prawie 4
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|