|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
dzisiaj z ITF uciekają: - Guez @3.70 (kwale Orleans 106 500$) - Ouanna @ 2.55 (WC kwale Orleans 106 500$) - Desein @1.95 (kwale Orleans 106 500$) - Honcova @2.60 (kwale Clermont-Ferrand 25 000$)  AKO 47,84 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
co ta Kanepi zagrala w tym gemie ? 3 df i do tego kilka ue ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
dzisiaj z ITF uciekają: - Guez @3.70 (kwale Orleans 106 500$) - Ouanna @ 2.55 (WC kwale Orleans 106 500$) - Desein @1.95 (kwale Orleans 106 500$) - Honcova @2.60 (kwale Clermont-Ferrand 25 000$)  AKO 47,84  info pewne ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Kaia weź sie opanuj 4 df w 2 gemach serwisowych ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Ktoś się orientuje dlaczego nie ma w bet365 wypłat na skrill już?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478 |
Coppejans, Kimmer - Viola, Matteo (clay, Meknes) na Violę kursy w granicach 1.6? gwiazdka w tym roku wcześniej czy co? gdyby nie fakt, że Safwat podkręcił wczoraj w ostatnim gemie kostkę to Belga w tym turnieju już by nie było. bardzo słabe spotkanie, mało kończących uderzeń, egipcjanin gonił go po korcie jak chciał, chwilami Coppejans wyglądął jakby grał za karę. 1.6 biorę z pocałowaniem ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Coppejans, Kimmer - Viola, Matteo (clay, Meknes) na Violę kursy w granicach 1.6? gwiazdka w tym roku wcześniej czy co? gdyby nie fakt, że Safwat podkręcił wczoraj w ostatnim gemie kostkę to Belga w tym turnieju już by nie było. bardzo słabe spotkanie, mało kończących uderzeń, egipcjanin gonił go po korcie jak chciał, chwilami Coppejans wyglądął jakby grał za karę. 1.6 biorę z pocałowaniem ręki  super typ... biore w ciemno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
O bet365 coraz częściej piszą, że schodzi na psy. Anulowane zakłady, limity z kosmosu mimo średnich stawek a teraz jeszcze bez skrilla ? No jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
O bet365 coraz częściej piszą, że schodzi na psy. Anulowane zakłady, limity z kosmosu mimo średnich stawek a teraz jeszcze bez skrilla ? No jaja. Moja sytuacja się wyjaśniła. Zawsze wpłacałem przez skrill, a teraz kolega wpłacił mi przez Przelewy24 i to co wygrałem za tą wpłatę muszę wypłacić również przez Przelewy24 przelewem na konto bankowe -.- Skrill dalej funkcjonuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
O bet365 coraz częściej piszą, że schodzi na psy. Anulowane zakłady, limity z kosmosu mimo średnich stawek a teraz jeszcze bez skrilla ? No jaja. a moze wplaty madritista dokonales ostatnio innym sposobem niz skrill. np. paysafecard albo coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
O bet365 coraz częściej piszą, że schodzi na psy. Anulowane zakłady, limity z kosmosu mimo średnich stawek a teraz jeszcze bez skrilla ? No jaja. Moja sytuacja się wyjaśniła. Zawsze wpłacałem przez skrill, a teraz kolega wpłacił mi przez Przelewy24 i to co wygrałem za tą wpłatę muszę wypłacić również przez Przelewy24 przelewem na konto bankowe -.- Skrill dalej funkcjonuje. no to git 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Kaia zaraz strace cierpliwosc do ciebie, nie dosc ze postawilem przeciw mojej ulubionej zawodniczce to jeszcze ty takie durne bledy robisz z kosmosu, szkoda gadac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Basic Mi się widzi..@1,83
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Kaia zaraz strace cierpliwosc do ciebie, nie dosc ze postawilem przeciw mojej ulubionej zawodniczce to jeszcze ty takie durne bledy robisz z kosmosu, szkoda gadac Jak Kaja wjebie pierwszego seta to pocisnie w trzech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Kaia zaraz strace cierpliwosc do ciebie, nie dosc ze postawilem przeciw mojej ulubionej zawodniczce to jeszcze ty takie durne bledy robisz z kosmosu, szkoda gadac Jak Kaja wjebie pierwszego seta to pocisnie w trzech  tez masz ? sorry ale jak dla mnie Kiri to jeszcze jest w slabej formie. pokonala tutaj ledwo tylko vekic, ktora strzela po autach jak pojebana i zakopalova ktora troche miala wyjebane na ten mecz, a poza tym przegrywa wszystko jak leci ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Kerber zmiecie Cebulkę z kortu w godzinę i trzeba czekać na Safarkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Mam Kaje w tasmie ale jak umoczy 1'go to wbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
...i nie umoczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
ta kaja jest tak durna, 3 razy prowadzila w tym secie i mamy tb ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Świnia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|