|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Mam pytanko do wszystkich którzy pisali do Admiralbet, po jakim czasie odpisują na maile ?
W tej chwili mija 8 godzina i na żaden z 3 maili nie odpisali, to ma być porządny buk ?? heh :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Czytałem, że admiral daje 10$ na urodziny. Ja mam urodziny 11 lipca. Dostałbym te 10$ bez depozytu? Jak narazie zarejestrowany tam nie jestem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Własnie wpłyneła kaska na moje konto w mbanku wypłaciłem 115 euro wpłyneło 449,72 zł wiec spoko przelew robiłem 23.06.Naprawde swietny buk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Własnie wpłyneła kaska na moje konto w mbanku wypłaciłem 115 euro wpłyneło 449,72 zł wiec spoko przelew robiłem 23.06.Naprawde swietny buk.[/qb] czyli te +- 15 euro to prowizja banku czy oplata z admirala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Dokładnie 14,5 euro to prowizje banków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312 |
Przepraszam ze pytam o taką banalna rzecz... ale czy wy na normalny ROR wypłacacie przelewem... czy tylko i wyłącznie na konta walutowe?
Ja mam konto ROR w Lukas Banku (E-konto Pro)
Dzieki za odp. mk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Dokładnie 14,5 euro to prowizje banków.[/qb] To zależy mi np potrącili z 250 jedynie 9,5E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
czekałem, czekałem, czekałem od dnia 22.06.2004i ...
... w dniu dzisiejszym kasa podobno jest na koncie, ale...
... wypłaciłem z Admirala 280 Euro, a na konto wpłynęło 1131 zł, czyli ...
... 280 E x 4,50 zł = 1260 zł ... ... 1260 zł - 1131 zł = 129 zł ... ... 129 zł podzielić na 4,50 zł równa się 28,60 E ...
... czyli BANKI zabrały mi 28,60 E.
Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ???? Ja wypłacałem na PKO BP SA
Pozdrawiam wszystkich Cieszę się bardzo, bo kaska doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
ja w admiralu mam 122E i mysle ze nadal troche pozbieram jak sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy co z tego wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ???? Ja wypłacałem na PKO BP SA Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
mam pytanie dostalem czek dzis i w banku powiedzieli ze mam za 10dni po kase sie zglosic czy dostane juz ja na 100% ?? zaplacilem im jezzcze 10zl za realizacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ???? Ja wypłacałem na PKO BP SA Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Bzyku wypłacałeś tak jak ja do PKO BP SA ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Ja przelalem kase do PKO BP - Inteligo
Przelalem 250 EURO, oto opis przelewu Admirala:
Tytuł: /TXT/KDD z TYTULU:WITHDRAWAL AS OR DERED EUR 250 00 less chgs OZIIS4 0277314ILI eur 240 50 ben kurs 4 4566
otzrymalem: +1059,82zł
Ludzie nie płaczcie ze wam kase ukradli bo i tak za darmo ja dostaliscie! Leczcie sie lepiej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Heh a ja czekam już 12 dzień roboczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> od 34 godzin nie odpisują na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a pieniędzy jak nie było tak nie ma
Poczekam jeszcze z 1-2 dni i zadzwonię do nich.
_____________________________________________ W każdym razie nie polecam takiego "buk'a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Ja 17 czerwca realizowalem wyplate , od razu wyslalem im skany dowodu...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. Oczywiscie do dzisiaj nie dostalem pieniedzy...oczywiscie wspanialy Admiralbet nie cofnal tych pieniedzy na moje konto w Admiralu, co zrobilby kazdy szanujacy sie buk, w celu usuniecia tego "debetu" z mojego konta i pozwolenia mi na dalsza gre. Malo tego...oczywiscie pisalem im, maile typu "co z moja wyplata"; "zeby cofneli ja na konto" , itp., ale nie otrzymalem odpowiedzi na zadnego maila...
Taki o to jest zachwalany przez 90% ludzi Admiralbet... :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
zapomnialem dodac, ze celowo naduzylem slowa "oczywiscie" , aby podkreslic "oczywista" darmową kase z Admirala ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał w00fer: [qb]...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. ... :eek: [/qb] pewnie pomysleli ze chcesz ich wyhu jac i nie dali ci wiecej zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s. mialem 4 konta (na rodzine) - z dwoch wyplacilem po 100 euro (doszly) na pozostalych umoczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
lukasz654 ja miałem dwa, zaczolem w pierwszy dzien mistrzostw, na jednym dalem 50euro na Portugalie, a na drugim koncie 50euro na Hiszpanie! Portugalia umoczyłe ale na drugim wyciagnolem 300, ale 50 u****lem i postanowilem wyplacic zeby wszystkiego nie stracic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]lukasz654 ja miałem dwa, zaczolem w pierwszy dzien mistrzostw, na jednym dalem 50euro na Portugalie, a na drugim koncie 50euro na Hiszpanie! Portugalia umoczyłe ale na drugim wyciagnolem 300, ale 50 u****lem i postanowilem wyplacic zeby wszystkiego nie stracic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] no i racja!! i teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sponsorowane przez Admiral!! ea$$$y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|