Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
#63325 05/07/2004 21:25
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Mam pytanko do wszystkich którzy pisali do Admiralbet, po jakim czasie odpisują na maile ?

W tej chwili mija 8 godzina i na żaden z 3 maili nie odpisali, to ma być porządny buk ?? heh :rolleyes:

Bonus: Unibet
#63326 05/07/2004 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
nawet po kilku dniach

#63327 05/07/2004 22:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Czytałem, że admiral daje 10$ na urodziny. Ja mam urodziny 11 lipca. Dostałbym te 10$ bez depozytu? Jak narazie zarejestrowany tam nie jestem.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#63328 05/07/2004 23:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Własnie wpłyneła kaska na moje konto w mbanku wypłaciłem 115 euro wpłyneło 449,72 zł wiec spoko
przelew robiłem 23.06.Naprawde swietny buk.

#63329 06/07/2004 00:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał arhazardzista:
[qb]Własnie wpłyneła kaska na moje konto w mbanku wypłaciłem 115 euro wpłyneło 449,72 zł wiec spoko
przelew robiłem 23.06.Naprawde swietny buk.[/qb]
czyli te +- 15 euro to prowizja banku czy oplata z admirala ?

#63330 06/07/2004 01:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Dokładnie 14,5 euro to prowizje banków.

#63331 06/07/2004 01:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
M
mk Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
Przepraszam ze pytam o taką banalna rzecz... ale czy wy na normalny ROR wypłacacie przelewem... czy tylko i wyłącznie na konta walutowe?

Ja mam konto ROR w Lukas Banku (E-konto Pro)

Dzieki za odp.
mk.

#63332 06/07/2004 02:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał arhazardzista:
[qb]Dokładnie 14,5 euro to prowizje banków.[/qb]
To zależy mi np potrącili z 250 jedynie 9,5E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63333 06/07/2004 20:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
czekałem, czekałem, czekałem od dnia 22.06.2004i ...

... w dniu dzisiejszym kasa podobno jest na koncie, ale...

... wypłaciłem z Admirala 280 Euro, a na konto wpłynęło 1131 zł, czyli ...

... 280 E x 4,50 zł = 1260 zł ...
... 1260 zł - 1131 zł = 129 zł ...
... 129 zł podzielić na 4,50 zł równa się 28,60 E ...

... czyli BANKI zabrały mi 28,60 E.

Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ????
Ja wypłacałem na PKO BP SA

Pozdrawiam wszystkich
Cieszę się bardzo, bo kaska doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63334 06/07/2004 20:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ja w admiralu mam 122E i mysle ze nadal troche pozbieram jak sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy co z tego wyjdzie

#63335 06/07/2004 20:31
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ????
Ja wypłacałem na PKO BP SA
Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#63336 06/07/2004 21:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
mam pytanie dostalem czek dzis i w banku powiedzieli ze mam za 10dni po kase sie zglosic czy dostane juz ja na 100% ?? zaplacilem im jezzcze 10zl za realizacje

#63337 06/07/2004 21:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ????
Ja wypłacałem na PKO BP SA
Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Bzyku wypłacałeś tak jak ja do PKO BP SA ??

#63338 06/07/2004 21:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Ja przelalem kase do PKO BP - Inteligo

Przelalem 250 EURO, oto opis przelewu Admirala:

Tytuł: /TXT/KDD z TYTULU:WITHDRAWAL AS OR DERED EUR 250 00 less chgs OZIIS4 0277314ILI eur 240 50 ben kurs 4 4566

otzrymalem: +1059,82zł

Ludzie nie płaczcie ze wam kase ukradli bo i tak za darmo ja dostaliscie! Leczcie sie lepiej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63339 06/07/2004 21:49
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Heh a ja czekam już 12 dzień roboczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> od 34 godzin nie odpisują na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a pieniędzy jak nie było tak nie ma

Poczekam jeszcze z 1-2 dni i zadzwonię do nich.

_____________________________________________
W każdym razie nie polecam takiego "buk'a" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63340 07/07/2004 00:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Ja 17 czerwca realizowalem wyplate , od razu wyslalem im skany dowodu...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. Oczywiscie do dzisiaj nie dostalem pieniedzy...oczywiscie wspanialy Admiralbet nie cofnal tych pieniedzy na moje konto w Admiralu, co zrobilby kazdy szanujacy sie buk, w celu usuniecia tego "debetu" z mojego konta i pozwolenia mi na dalsza gre. Malo tego...oczywiscie pisalem im, maile typu "co z moja wyplata"; "zeby cofneli ja na konto" , itp., ale nie otrzymalem odpowiedzi na zadnego maila...

Taki o to jest zachwalany przez 90% ludzi Admiralbet... :eek:

#63341 07/07/2004 00:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
zapomnialem dodac, ze celowo naduzylem slowa "oczywiscie" , aby podkreslic "oczywista" darmową kase z Admirala ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdro...

#63342 07/07/2004 00:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał w00fer:
[qb]...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. ... :eek: [/qb]
pewnie pomysleli ze chcesz ich wyhu jac i nie dali ci wiecej zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

p.s. mialem 4 konta (na rodzine) - z dwoch wyplacilem po 100 euro (doszly) na pozostalych umoczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63343 07/07/2004 00:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
lukasz654 ja miałem dwa, zaczolem w pierwszy dzien mistrzostw, na jednym dalem 50euro na Portugalie, a na drugim koncie 50euro na Hiszpanie!
Portugalia umoczyłe ale na drugim wyciagnolem 300, ale 50 u****lem i postanowilem wyplacic zeby wszystkiego nie stracic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63344 07/07/2004 01:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]lukasz654 ja miałem dwa, zaczolem w pierwszy dzien mistrzostw, na jednym dalem 50euro na Portugalie, a na drugim koncie 50euro na Hiszpanie!
Portugalia umoczyłe ale na drugim wyciagnolem 300, ale 50 u****lem i postanowilem wyplacic zeby wszystkiego nie stracic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
no i racja!! i teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sponsorowane przez Admiral!!

ea$$$y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1