Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 36 1 2 18 19 20 21 22 35 36
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Za Zagumnego Żygadło tak myśle
Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje
Za Igłe Gacek lub Wojtaszek
Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
a może Wilfredo Leon laugh miejsce Winiar zrobił smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a to Polsza wlasnie ... zamiast sie ciszyc ze zdobylismy zloto, najwiekszy sukces od 40 lat w siatkowce i bodajze najwiekszy od lat jezeli chodzi o sporty druzynowe..to oni juz doluja ze sport niszowy

wysmiewajcie sie z niszowej siatkowki, Januszy na trybunach i calych rodzin swietnie doponigujacych

zawsze mozna popatrzec na kopaczy blakajacych sie na peryferiach europy, na bojki na stadionach, zawsze mozna i nawet polecam bo na siatkowke to trzeba wlaczyc myslenie a nie kopiemy i do przodu


Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Vamos_Rafa
Za Zagumnego Żygadło tak myśle
Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje
Za Igłe Gacek lub Wojtaszek
Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie.

Za Winiara Kubiak do pary z Mika, jest Buszek, sa mlodzi zdolni jak Wachnik, Szalpuk.
Gacek? Serio?! laugh laugh laugh Wojtaszek, po sezonie zobaczymy czy tez Potera, mlodzi tez ida do przodu.
No i nieszczesny atak... tu bedzie dramat conajmniej kilka lat az jakis zdolniak sie wyrobi jak Boladz czy Muzaj.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Vamos_Rafa
Za Zagumnego Żygadło tak myśle
Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje
Za Igłe Gacek lub Wojtaszek
Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie.


Zygadlo ma juz swoje lata poza tym zostal przez Antige wyjebany z ekipy w sposob bezczelny tak jak Bociek wiec na 100% jest obrazony i nie zagra w kadrze.

Gacek? Panie, daj se Pan spokoj. Wojtaszek! Z ta pozaycja to akurat nie ma problemu.

Kurek - nie wiadomo jak sie zachowa. Nie zdziwie sie jak podziekuje Antidze za wspolprace. Nie lubia sie i to nie jest juz tajemnica.

Za Wlazlego nie ma nikogo. Konar nie jest kims kto moze pociagnac zespol. Byl juz troche ogrywany w kadrze - potencjal marny. Bociek - olbrzymie problemy z technika. A dalej nikogo nie widac no chyba ze bedziemy musieli brac Muzajow, Kaczynskich czy im podobnych... Bartman na atak nie wroci. Jedyna opcja to Kurek na ataku no ale kurek moze kadre olac lub sie na zmiane pozycji nie zgodzic bo w klubie na ataku grac na pewno nie bedzie.


Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
A co do sypy to Zygul juz stary, kontuzjogenny i na 2 przy Drzyzdze nie wiem czy bedzie chcial grac.
Tez ciezka sprawa.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Vamos_Rafa
Za Zagumnego Żygadło tak myśle
Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje
Za Igłe Gacek lub Wojtaszek
Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie.


Zygadlo ma juz swoje lata poza tym zostal przez Antige wyjebany z ekipy w sposob bezczelny tak jak Bociek wiec na 100% jest obrazony i nie zagra w kadrze.

Gacek? Panie, daj se Pan spokoj. Wojtaszek! Z ta pozaycja to akurat nie ma problemu.

Kurek - nie wiadomo jak sie zachowa. Nie zdziwie sie jak podziekuje Antidze za wspolprace. Nie lubia sie i to nie jest juz tajemnica.

Za Wlazlego nie ma nikogo. Konar nie jest kims kto moze pociagnac zespol. Byl juz troche ogrywany w kadrze - potencjal marny. Bociek - olbrzymie problemy z technika. A dalej nikogo nie widac no chyba ze bedziemy musieli brac Muzajow, Kaczynskich czy im podobnych... Bartman na atak nie wroci. Jedyna opcja to Kurek na ataku no ale kurek moze kadre olac lub sie na zmiane pozycji nie zgodzic bo w klubie na ataku grac na pewno nie bedzie.

Też myślałem,ze może Kurek atak ale cięzko w ogóle powiedzieć czy wróci a jeśli tak to czy będzie chciał zmienić pozycje trudne wybory się szykują bo zmiennicy powinni być na podobnym poziomie co pierwsza 6.

co do Gacka i Żygadły. Młodość+Doświadczenie taki był mój zamysł i klucz i stąd takie wybory.Tak jak na tych mistrzostwach:
Młody Konar i doświadczony Wlazły
Młody Drzyzga i doświadczony Zagumny
Młody Mika i doświadczony Winiar
Młody Zatorski i doświadczony Ignaczak

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Gacek to ma problemy u nas w lidze. W chwili obecnej jest mocnym sredniakiem ligowym, a ze ma juz swoje lata to ciezko przypuszczac ze sie odbuduje.

Na rozegraniu to trzeba Janusza pomeczyc.

Na przyjeciu przyjdzie nam grac para Mika, Kubiak - w rezerwie Buszek i pewnie jakis mlody szczyl. Na Kurka nie ma co liczyc. Obrazony a w dodatku nie pasuje do tego systemu gry.

Atak - trzeba bedzie szukac jakiegos obcokrajowca i mu dac paszport grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
gacek? RLY?


Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jeszcze zapomnialem dodac:

zygaadlo? RLY?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Spiridonov mówi,ze podczas MŚ grał z uszkodzoną łąkotką ojojoj biedaczek całą Polska życzy rychłego powrotu do zdrowia laugh laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
hmm... może jak symulował strzelanie z karabinu do publiczności cos mu strzeliło w kolanie? laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Black243
nie pije nie pale konia nie wale ooo


To po chuj zyjesz? blush laugh

laugh

dyskusja tu spora ze siatkowka to sport niszowy, ale to sprawa oczywista, jest pilka i poza pilka nic nie ma, to samo tenis przy pilce to gowno, a siatka to juz w ogole.

najwazniejsze ze cos ugralismy w jakims sporcie druzynowym i brawo ze zloto piwo bo srebro czy braz jest dla frajerow

Originally Posted by moc_Pierdu
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by moc_Pierdu
I ogólnie ludzie jesteście chorzy umysłowo na tle bukmacherskim i pieniędzy, debatujecie jak kurwa potłuczeni zamiast siedzieć i pić piwo i się cieszyć ze złota.Jutro powinien być dzień wolny w pracy.
Niestety Francja 4 miejsce.

Dziś rano już wyjeżdżam do Brighton smile także od nowa wyspy...

uwazaj tam i spij na plecach zawsze, brighton to stolica gejow

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
[Linked Image from pbs.twimg.com]

JA PIERDOLE laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
o kurwa laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
a jutro MŚ kobiet laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Przerzyjmy to jeszcze raz polsat sport 22/40

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Argentyna +2,5seta

@1.91 boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by wojbest1987
Argentyna +2,5seta

@1.91 boks
piwo

15-20 28-26

Strona 20 z 36 1 2 18 19 20 21 22 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111, alfa), 1,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,264
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1