|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Za Zagumnego Żygadło tak myśle Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje Za Igłe Gacek lub Wojtaszek Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
a może Wilfredo Leon  miejsce Winiar zrobił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a to Polsza wlasnie ... zamiast sie ciszyc ze zdobylismy zloto, najwiekszy sukces od 40 lat w siatkowce i bodajze najwiekszy od lat jezeli chodzi o sporty druzynowe..to oni juz doluja ze sport niszowy
wysmiewajcie sie z niszowej siatkowki, Januszy na trybunach i calych rodzin swietnie doponigujacych
zawsze mozna popatrzec na kopaczy blakajacych sie na peryferiach europy, na bojki na stadionach, zawsze mozna i nawet polecam bo na siatkowke to trzeba wlaczyc myslenie a nie kopiemy i do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Za Zagumnego Żygadło tak myśle Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje Za Igłe Gacek lub Wojtaszek Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie. Za Winiara Kubiak do pary z Mika, jest Buszek, sa mlodzi zdolni jak Wachnik, Szalpuk. Gacek? Serio?!  Wojtaszek, po sezonie zobaczymy czy tez Potera, mlodzi tez ida do przodu. No i nieszczesny atak... tu bedzie dramat conajmniej kilka lat az jakis zdolniak sie wyrobi jak Boladz czy Muzaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Za Zagumnego Żygadło tak myśle Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje Za Igłe Gacek lub Wojtaszek Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie. Zygadlo ma juz swoje lata poza tym zostal przez Antige wyjebany z ekipy w sposob bezczelny tak jak Bociek wiec na 100% jest obrazony i nie zagra w kadrze. Gacek? Panie, daj se Pan spokoj. Wojtaszek! Z ta pozaycja to akurat nie ma problemu. Kurek - nie wiadomo jak sie zachowa. Nie zdziwie sie jak podziekuje Antidze za wspolprace. Nie lubia sie i to nie jest juz tajemnica. Za Wlazlego nie ma nikogo. Konar nie jest kims kto moze pociagnac zespol. Byl juz troche ogrywany w kadrze - potencjal marny. Bociek - olbrzymie problemy z technika. A dalej nikogo nie widac no chyba ze bedziemy musieli brac Muzajow, Kaczynskich czy im podobnych... Bartman na atak nie wroci. Jedyna opcja to Kurek na ataku no ale kurek moze kadre olac lub sie na zmiane pozycji nie zgodzic bo w klubie na ataku grac na pewno nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
A co do sypy to Zygul juz stary, kontuzjogenny i na 2 przy Drzyzdze nie wiem czy bedzie chcial grac. Tez ciezka sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Za Zagumnego Żygadło tak myśle Za Winiara oby Kurek się pokajał i wrócił mam taką nadzieje Za Igłe Gacek lub Wojtaszek Za Wlazłego ...... wielka dziura bo skilla jak Wlazły nie ma ani Bociek ani Konar ani Jarosz ani Bartman, Witczak też raczej nie. Zygadlo ma juz swoje lata poza tym zostal przez Antige wyjebany z ekipy w sposob bezczelny tak jak Bociek wiec na 100% jest obrazony i nie zagra w kadrze. Gacek? Panie, daj se Pan spokoj. Wojtaszek! Z ta pozaycja to akurat nie ma problemu. Kurek - nie wiadomo jak sie zachowa. Nie zdziwie sie jak podziekuje Antidze za wspolprace. Nie lubia sie i to nie jest juz tajemnica. Za Wlazlego nie ma nikogo. Konar nie jest kims kto moze pociagnac zespol. Byl juz troche ogrywany w kadrze - potencjal marny. Bociek - olbrzymie problemy z technika. A dalej nikogo nie widac no chyba ze bedziemy musieli brac Muzajow, Kaczynskich czy im podobnych... Bartman na atak nie wroci. Jedyna opcja to Kurek na ataku no ale kurek moze kadre olac lub sie na zmiane pozycji nie zgodzic bo w klubie na ataku grac na pewno nie bedzie. Też myślałem,ze może Kurek atak ale cięzko w ogóle powiedzieć czy wróci a jeśli tak to czy będzie chciał zmienić pozycje trudne wybory się szykują bo zmiennicy powinni być na podobnym poziomie co pierwsza 6. co do Gacka i Żygadły. Młodość+Doświadczenie taki był mój zamysł i klucz i stąd takie wybory.Tak jak na tych mistrzostwach: Młody Konar i doświadczony Wlazły Młody Drzyzga i doświadczony Zagumny Młody Mika i doświadczony Winiar Młody Zatorski i doświadczony Ignaczak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Gacek to ma problemy u nas w lidze. W chwili obecnej jest mocnym sredniakiem ligowym, a ze ma juz swoje lata to ciezko przypuszczac ze sie odbuduje. Na rozegraniu to trzeba Janusza pomeczyc. Na przyjeciu przyjdzie nam grac para Mika, Kubiak - w rezerwie Buszek i pewnie jakis mlody szczyl. Na Kurka nie ma co liczyc. Obrazony a w dodatku nie pasuje do tego systemu gry. Atak - trzeba bedzie szukac jakiegos obcokrajowca i mu dac paszport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jeszcze zapomnialem dodac:
zygaadlo? RLY?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Spiridonov mówi,ze podczas MŚ grał z uszkodzoną łąkotką ojojoj biedaczek całą Polska życzy rychłego powrotu do zdrowia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
hmm... może jak symulował strzelanie z karabinu do publiczności cos mu strzeliło w kolanie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie pije nie pale konia nie wale  To po chuj zyjesz?   dyskusja tu spora ze siatkowka to sport niszowy, ale to sprawa oczywista, jest pilka i poza pilka nic nie ma, to samo tenis przy pilce to gowno, a siatka to juz w ogole. najwazniejsze ze cos ugralismy w jakims sporcie druzynowym i brawo ze zloto  bo srebro czy braz jest dla frajerow I ogólnie ludzie jesteście chorzy umysłowo na tle bukmacherskim i pieniędzy, debatujecie jak kurwa potłuczeni zamiast siedzieć i pić piwo i się cieszyć ze złota.Jutro powinien być dzień wolny w pracy. Niestety Francja 4 miejsce. Dziś rano już wyjeżdżam do Brighton  także od nowa wyspy... uwazaj tam i spij na plecach zawsze, brighton to stolica gejow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
JA PIERDOLE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
o kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Przerzyjmy to jeszcze raz polsat sport 22/40
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Argentyna +2,5seta @1.91 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Argentyna +2,5seta @1.91  15-20 28-26
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|