|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]mam pytanie dostalem czek dzis i w banku powiedzieli ze mam za 10dni po kase sie zglosic czy dostane juz ja na 100% ?? zaplacilem im jezzcze 10zl za realizacje[/qb] Szybki bank znalazłeś, z tego co ja rozgladałem sie po bankach w każdym mieli ten sam okres realizacji czeków incasso, od 3 tyg. do 3 miesięcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73 |
kazdemu banki potracaja inaczej. ja przez "malego" pecha mam tylko 20 euro i moge je wyplacic. ale jak mi maja potracic 10 euro to do dupy taka transakcja. co mam zrobic? grac jeszcze i uzbierac do 50 euro czy wyplacic i cieszyc sie ze chociaz na piwko bedzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb] Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ???? Ja wypłacałem na PKO BP SA Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Bzyku wypłacałeś tak jak ja do PKO BP SA ??[/qb] do mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Czekałem 3 dni ale się doczekałem ,odpowiedzieli dopiero jak napisałem do nich bardzoooooooo długi list oskarżając ich o niesolidność i brak uczciwości, usilne spamowanie ich skrzynki pomogło -> wypłata jest podobno w drodze zobaczymy co z tego wyniknie (14 dzień roboczy !!!) hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał w00fer: [qb]Ja 17 czerwca realizowalem wyplate , od razu wyslalem im skany dowodu...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. Oczywiscie do dzisiaj nie dostalem pieniedzy...oczywiscie wspanialy Admiralbet nie cofnal tych pieniedzy na moje konto w Admiralu, co zrobilby kazdy szanujacy sie buk, w celu usuniecia tego "debetu" z mojego konta i pozwolenia mi na dalsza gre. Malo tego...oczywiscie pisalem im, maile typu "co z moja wyplata"; "zeby cofneli ja na konto" , itp., ale nie otrzymalem odpowiedzi na zadnego maila...
Taki o to jest zachwalany przez 90% ludzi Admiralbet... :eek: [/qb] Mam taka samą sytuację z tym że wypłacałem 18 tez miałem Anglię po kursie 7, kasa nie doszła ale mi na maila odpowiedzieli że przepraszaają za opóźnienie, bo mieli w *** wypłat tych free betów, ale natychmiast mi wysyłają 05.07.2004 a 12.07 powinna być na bank zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał Jiro: [qb]Czekałem 3 dni ale się doczekałem ,odpowiedzieli dopiero jak napisałem do nich bardzoooooooo długi list oskarżając ich o niesolidność i brak uczciwości, usilne spamowanie ich skrzynki pomogło -> wypłata jest podobno w drodze zobaczymy co z tego wyniknie (14 dzień roboczy !!!) hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jiro masz moze gg ?? jak tak to odezwij sie do mnie, moj numer to 1278242...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał w00fer: oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. To jednak anulowali wszystkim Anglię po kursie 7... Szkoda że nikt o tym wcześniej nie napisał, chyba że przeoczyłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Sorry ale zapytam po raz 100. Mam konto w Inteligo i mbanku. Na które konto najlepiej wypłacić kasę z w/w buka aby było szybciej i najtaniej? Z góry dziękuję serdecznie. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Chyba na dwa konta tyle samo pobieraja, mi w Inteligo kasa szła 10 dni roboczych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał bartmis: [qb]Sorry ale zapytam po raz 100. Mam konto w Inteligo i mbanku. Na które konto najlepiej wypłacić kasę z w/w buka aby było szybciej i najtaniej? Z góry dziękuję serdecznie. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] jak mozesz wyp[lac na ING bank slaski - 0 zeta prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: na mbanku zabrali mi 15 euro - pewnie to hajs dla banbkow posredniczacego czyli BRE banku !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Aha, ale chodzi mi o konkretną sytuacje. Mam 60 euro i chciałbym je wypłacić. Jak by ktoś już wypłacił taką kwotę z Admiralbet to czy mógłby mi napisać ile dokładnie mu zabrano i w jakim banku. Domyślam się że wysokość prowizji zależy od ilości wypłacanej gotówki. Mam niestety dostęp do tylko netowych buków(Inteligo, mBank) i nie wiem którego wybrać. Nie ukrywam że kasę chciałbym mieć jak najszybciej. Proszę uprzejmie o pomoc choć wiem że takie pytani już padały. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214 |
Ja dokonalem wyplaty 18 czerwca, kasy jak nie bylo tak nie ma, na zadnego mejla mi nie odpisali, skany wysylalem im dwa razy.... glucho jak w studni, no ale jak sie ma pecha to tak to juz jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Oryginalnie wysłał bartmis: [qb]Aha, ale chodzi mi o konkretną sytuacje. Mam 60 euro i chciałbym je wypłacić. Jak by ktoś już wypłacił taką kwotę z Admiralbet to czy mógłby mi napisać ile dokładnie mu zabrano i w jakim banku. Domyślam się że wysokość prowizji zależy od ilości wypłacanej gotówki. Mam niestety dostęp do tylko netowych buków(Inteligo, mBank) i nie wiem którego wybrać. Nie ukrywam że kasę chciałbym mieć jak najszybciej. Proszę uprzejmie o pomoc choć wiem że takie pytani już padały. POZDRAWIAM[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Boże, człowieku - już kilkadziesiąt osób opisywało tu swoje wypłaty - ile, gdzie, z jaka prowizją itd. Poczytaj wcześniejsze posty i poprzedni temat o admiralu. A co do banku, to podobno w inteligo o wiele szybciej trwają wszystkie formalności zwiazane z zakladaniem konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]Boże, człowieku - już kilkadziesiąt osób opisywało tu swoje wypłaty - ile, gdzie, z jaka prowizją itd. Poczytaj wcześniejsze posty i poprzedni temat o admiralu. A co do banku, to podobno w inteligo o wiele szybciej trwają wszystkie formalności zwiazane z zakladaniem konta[/qb] Boże człowieku - zapytałem bardzo grzecznie, więc jak nie chcesz mi równie grzecznie odpowiedzieć to poprostu nic nie pisz. Zależało mi bardzo na tej informacji a nie miałem w tamtym momencie czasu żeby przeszukiwać wcześniejsze tematy a było ich sporo. Więc proszę bardzo zrozum nie których sytuacje a nie oceniaj wszystko biało lub czarnie. Pozdrawiam Cię Z poważaniem bartmis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: P.S. Już znalazłem potrzebną informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
a co musze podac jesli mam rachunek w KREDYT BANK ?
Bank name:
Bank sort code
Bank account chodzi mi o poszczegolne pola...
Dzieki z gory;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał NiUNiU: [qb]a co musze podac jesli mam rachunek w KREDYT BANK ?
Bank name:
Bank sort code
Bank account chodzi mi o poszczegolne pola...
Dzieki z gory;)[/qb] tych danmych nie wypelniasz!! po prsotu przejdz do Withdraw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Mam pytanko dotyczące pięciokrotnego obrotu. Według mnie już go dokonałem ale wegług Admirala jeszcze nie. Czy do tego wlicza się zakłady live? I czy mogę wypłacić całą kwotę, czy 50$musi zostać na koncie?
Oto moja historia zakładów w Admiralbet:
08.07.2004 18:30 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 24,00 WYGRANA 79,20 03.07.2004 10:02 CET 1 KURS 2,93 STAWKA 1,22 WYGRANA 3,57 29.06.2004 22:13 CET 1 KURS 3,40 STAWKA 23,30 WYGRANA 79,22 29.06.2004 22:09 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 6,00 WYGRANA 0,00 27.06.2004 21:54 CET 1 KURS 4,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 4,00 LIVE 27.06.2004 21:23 CET 1 KURS 9,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 27.06.2004 14:04 CET 1 KURS 1,65 STAWKA 2,00 WYGRANA 3,30 26.06.2004 22:15 CET 1 KURS 2,20 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 26.06.2004 21:55 CET 1 KURS 2,10 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 25.06.2004 16:06 CET 1 KURS 3,50 STAWKA 2,00 WYGRANA 0,00 22.06.2004 23:17 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 12,33 WYGRANA 0,00 22.06.2004 12:09 CET 1 KURS 2,15 STAWKA 5,00 WYGRANA 10,75 22.06.2004 12:07 CET 1 KURS 2,90 STAWKA 4,00 WYGRANA 0,00 20.06.2004 10:16 CET 1 KURS 2,00 STAWKA 0,50 WYGRANA 1,00 20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,60 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,80 20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,70 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,85 18.06.2004 22:08 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 35,00 WYGRANA 112,00 16.06.2004 20:38 CET 1 KURS 1,31 STAWKA 6,60 WYGRANA 8,65 16.06.2004 14:35 CET 1 KURS 1,41 STAWKA 2,68 WYGRANA 3,78 15.06.2004 23:22 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 2,00 WYGRANA 6,60
W sumie na koncie mam 236,77$ Wszystkie stawki w sumie wynoszą 126,30$ Stawki w zakładach błędnie typowanych 27,33$ Stawki zagrane w zakładach live to raptem 4$
Dlaczego mogę? wypłacić tylko 186,77$ a nie całe 236,77?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
MarcoviaMarki - musisz miec obrot 5x50euro, czyli wszystkich kuponow wyslanych za 250 euro, a Ty masz za troche ponad 100. Mozesz wyplacic kwote ponad bonus, ale pieniadze razem z bonusem beda dostepne dopiero jak bedziesz mial obro 250 euro. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]Mam pytanko dotyczące pięciokrotnego obrotu. Według mnie już go dokonałem ale wegług Admirala jeszcze nie. Czy do tego wlicza się zakłady live? I czy mogę wypłacić całą kwotę, czy 50$musi zostać na koncie?
Oto moja historia zakładów w Admiralbet:
08.07.2004 18:30 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 24,00 WYGRANA 79,20 03.07.2004 10:02 CET 1 KURS 2,93 STAWKA 1,22 WYGRANA 3,57 29.06.2004 22:13 CET 1 KURS 3,40 STAWKA 23,30 WYGRANA 79,22 29.06.2004 22:09 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 6,00 WYGRANA 0,00 27.06.2004 21:54 CET 1 KURS 4,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 4,00 LIVE 27.06.2004 21:23 CET 1 KURS 9,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 27.06.2004 14:04 CET 1 KURS 1,65 STAWKA 2,00 WYGRANA 3,30 26.06.2004 22:15 CET 1 KURS 2,20 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 26.06.2004 21:55 CET 1 KURS 2,10 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE 25.06.2004 16:06 CET 1 KURS 3,50 STAWKA 2,00 WYGRANA 0,00 22.06.2004 23:17 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 12,33 WYGRANA 0,00 22.06.2004 12:09 CET 1 KURS 2,15 STAWKA 5,00 WYGRANA 10,75 22.06.2004 12:07 CET 1 KURS 2,90 STAWKA 4,00 WYGRANA 0,00 20.06.2004 10:16 CET 1 KURS 2,00 STAWKA 0,50 WYGRANA 1,00 20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,60 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,80 20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,70 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,85 18.06.2004 22:08 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 35,00 WYGRANA 112,00 16.06.2004 20:38 CET 1 KURS 1,31 STAWKA 6,60 WYGRANA 8,65 16.06.2004 14:35 CET 1 KURS 1,41 STAWKA 2,68 WYGRANA 3,78 15.06.2004 23:22 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 2,00 WYGRANA 6,60
W sumie na koncie mam 236,77$ Wszystkie stawki w sumie wynoszą 126,30$ Stawki w zakładach błędnie typowanych 27,33$ Stawki zagrane w zakładach live to raptem 4$
Dlaczego mogę? wypłacić tylko 186,77$ a nie całe 236,77?[/qb] stawki musza wyniesc 250 $$ !!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|