Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
#63345 07/07/2004 01:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]mam pytanie dostalem czek dzis i w banku powiedzieli ze mam za 10dni po kase sie zglosic czy dostane juz ja na 100% ?? zaplacilem im jezzcze 10zl za realizacje[/qb]
Szybki bank znalazłeś, z tego co ja rozgladałem sie po bankach w każdym mieli ten sam okres realizacji czeków incasso, od 3 tyg. do 3 miesięcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#63346 07/07/2004 06:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
kazdemu banki potracaja inaczej. ja przez "malego" pecha mam tylko 20 euro i moge je wyplacic. ale jak mi maja potracic 10 euro to do dupy taka transakcja. co mam zrobic? grac jeszcze i uzbierac do 50 euro czy wyplacic i cieszyc sie ze chociaz na piwko bedzie???

#63347 07/07/2004 13:01
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Czy komuś z Was też tak dużo Bank zabrał przy przelewie kasy z Admirala ????
Ja wypłacałem na PKO BP SA
Ja wypłacałem 75ojro i bank mi za****ł 21E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Bzyku wypłacałeś tak jak ja do PKO BP SA ??[/qb]
do mBanku

#63348 07/07/2004 19:05
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Czekałem 3 dni ale się doczekałem ,odpowiedzieli dopiero jak napisałem do nich bardzoooooooo długi list oskarżając ich o niesolidność i brak uczciwości, usilne spamowanie ich skrzynki pomogło -> wypłata jest podobno w drodze zobaczymy co z tego wyniknie (14 dzień roboczy !!!) hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63349 07/07/2004 21:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał w00fer:
[qb]Ja 17 czerwca realizowalem wyplate , od razu wyslalem im skany dowodu...oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro. Oczywiscie do dzisiaj nie dostalem pieniedzy...oczywiscie wspanialy Admiralbet nie cofnal tych pieniedzy na moje konto w Admiralu, co zrobilby kazdy szanujacy sie buk, w celu usuniecia tego "debetu" z mojego konta i pozwolenia mi na dalsza gre. Malo tego...oczywiscie pisalem im, maile typu "co z moja wyplata"; "zeby cofneli ja na konto" , itp., ale nie otrzymalem odpowiedzi na zadnego maila...

Taki o to jest zachwalany przez 90% ludzi Admiralbet... :eek: [/qb]
Mam taka samą sytuację z tym że wypłacałem 18 tez miałem Anglię po kursie 7, kasa nie doszła ale mi na maila odpowiedzieli że przepraszaają za opóźnienie, bo mieli w *** wypłat tych free betów, ale natychmiast mi wysyłają 05.07.2004 a 12.07 powinna być na bank zobaczymy

#63350 07/07/2004 21:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]Czekałem 3 dni ale się doczekałem ,odpowiedzieli dopiero jak napisałem do nich bardzoooooooo długi list oskarżając ich o niesolidność i brak uczciwości, usilne spamowanie ich skrzynki pomogło -> wypłata jest podobno w drodze zobaczymy co z tego wyniknie (14 dzień roboczy !!!) hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jiro masz moze gg ?? jak tak to odezwij sie do mnie, moj numer to 1278242...

#63351 07/07/2004 23:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał w00fer:
oczywiscie 2 dni po tej wyplacie rozliczyli anglie po kursie 1,4 (ktora wczesniej gralem po kursie 7) i zrobilo mi sie na koncie -26 euro.
To jednak anulowali wszystkim Anglię po kursie 7... Szkoda że nikt o tym wcześniej nie napisał, chyba że przeoczyłem...

#63352 08/07/2004 00:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Sorry ale zapytam po raz 100. Mam konto w Inteligo i mbanku. Na które konto najlepiej wypłacić kasę z w/w buka aby było szybciej i najtaniej? Z góry dziękuję serdecznie. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#63353 08/07/2004 01:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Chyba na dwa konta tyle samo pobieraja, mi w Inteligo kasa szła 10 dni roboczych!

#63354 08/07/2004 01:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał bartmis:
[qb]Sorry ale zapytam po raz 100. Mam konto w Inteligo i mbanku. Na które konto najlepiej wypłacić kasę z w/w buka aby było szybciej i najtaniej? Z góry dziękuję serdecznie. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
jak mozesz wyp[lac na ING bank slaski - 0 zeta prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

na mbanku zabrali mi 15 euro - pewnie to hajs dla banbkow posredniczacego czyli BRE banku !!

#63355 08/07/2004 01:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Aha, ale chodzi mi o konkretną sytuacje. Mam 60 euro i chciałbym je wypłacić. Jak by ktoś już wypłacił taką kwotę z Admiralbet to czy mógłby mi napisać ile dokładnie mu zabrano i w jakim banku. Domyślam się że wysokość prowizji zależy od ilości wypłacanej gotówki. Mam niestety dostęp do tylko netowych buków(Inteligo, mBank) i nie wiem którego wybrać. Nie ukrywam że kasę chciałbym mieć jak najszybciej. Proszę uprzejmie o pomoc choć wiem że takie pytani już padały. POZDRAWIAM

#63356 08/07/2004 01:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
Ja dokonalem wyplaty 18 czerwca, kasy jak nie bylo tak nie ma, na zadnego mejla mi nie odpisali, skany wysylalem im dwa razy.... glucho jak w studni, no ale jak sie ma pecha to tak to juz jest.

#63357 08/07/2004 02:15
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Quote
Oryginalnie wysłał bartmis:
[qb]Aha, ale chodzi mi o konkretną sytuacje. Mam 60 euro i chciałbym je wypłacić. Jak by ktoś już wypłacił taką kwotę z Admiralbet to czy mógłby mi napisać ile dokładnie mu zabrano i w jakim banku. Domyślam się że wysokość prowizji zależy od ilości wypłacanej gotówki. Mam niestety dostęp do tylko netowych buków(Inteligo, mBank) i nie wiem którego wybrać. Nie ukrywam że kasę chciałbym mieć jak najszybciej. Proszę uprzejmie o pomoc choć wiem że takie pytani już padały. POZDRAWIAM[/qb]

#63358 08/07/2004 02:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Boże, człowieku - już kilkadziesiąt osób opisywało tu swoje wypłaty - ile, gdzie, z jaka prowizją itd. Poczytaj wcześniejsze posty i poprzedni temat o admiralu.
A co do banku, to podobno w inteligo o wiele szybciej trwają wszystkie formalności zwiazane z zakladaniem konta

#63359 08/07/2004 03:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]Boże, człowieku - już kilkadziesiąt osób opisywało tu swoje wypłaty - ile, gdzie, z jaka prowizją itd. Poczytaj wcześniejsze posty i poprzedni temat o admiralu.
A co do banku, to podobno w inteligo o wiele szybciej trwają wszystkie formalności zwiazane z zakladaniem konta[/qb]
Boże człowieku - zapytałem bardzo grzecznie, więc jak nie chcesz mi równie grzecznie odpowiedzieć to poprostu nic nie pisz. Zależało mi bardzo na tej informacji a nie miałem w tamtym momencie czasu żeby przeszukiwać wcześniejsze tematy a było ich sporo. Więc proszę bardzo zrozum nie których sytuacje a nie oceniaj wszystko biało lub czarnie. Pozdrawiam Cię Z poważaniem bartmis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
P.S. Już znalazłem potrzebną informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63360 08/07/2004 05:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
a co musze podac jesli mam rachunek w KREDYT BANK ?

Bank name:

Bank sort code

Bank account
chodzi mi o poszczegolne pola...

Dzieki z gory;)

#63361 08/07/2004 20:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał NiUNiU:
[qb]a co musze podac jesli mam rachunek w KREDYT BANK ?

Bank name:

Bank sort code

Bank account
chodzi mi o poszczegolne pola...

Dzieki z gory;)[/qb]
tych danmych nie wypelniasz!!

po prsotu przejdz do Withdraw

#63362 10/07/2004 13:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Mam pytanko dotyczące pięciokrotnego obrotu. Według mnie już go dokonałem ale wegług Admirala jeszcze nie. Czy do tego wlicza się zakłady live? I czy mogę wypłacić całą kwotę, czy 50$musi zostać na koncie?

Oto moja historia zakładów w Admiralbet:

08.07.2004 18:30 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 24,00 WYGRANA 79,20
03.07.2004 10:02 CET 1 KURS 2,93 STAWKA 1,22 WYGRANA 3,57
29.06.2004 22:13 CET 1 KURS 3,40 STAWKA 23,30 WYGRANA 79,22
29.06.2004 22:09 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 6,00 WYGRANA 0,00
27.06.2004 21:54 CET 1 KURS 4,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 4,00 LIVE
27.06.2004 21:23 CET 1 KURS 9,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
27.06.2004 14:04 CET 1 KURS 1,65 STAWKA 2,00 WYGRANA 3,30
26.06.2004 22:15 CET 1 KURS 2,20 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
26.06.2004 21:55 CET 1 KURS 2,10 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
25.06.2004 16:06 CET 1 KURS 3,50 STAWKA 2,00 WYGRANA 0,00
22.06.2004 23:17 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 12,33 WYGRANA 0,00
22.06.2004 12:09 CET 1 KURS 2,15 STAWKA 5,00 WYGRANA 10,75
22.06.2004 12:07 CET 1 KURS 2,90 STAWKA 4,00 WYGRANA 0,00
20.06.2004 10:16 CET 1 KURS 2,00 STAWKA 0,50 WYGRANA 1,00
20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,60 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,80
20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,70 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,85
18.06.2004 22:08 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 35,00 WYGRANA 112,00
16.06.2004 20:38 CET 1 KURS 1,31 STAWKA 6,60 WYGRANA 8,65
16.06.2004 14:35 CET 1 KURS 1,41 STAWKA 2,68 WYGRANA 3,78
15.06.2004 23:22 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 2,00 WYGRANA 6,60

W sumie na koncie mam 236,77$
Wszystkie stawki w sumie wynoszą 126,30$
Stawki w zakładach błędnie typowanych 27,33$
Stawki zagrane w zakładach live to raptem 4$

Dlaczego mogę? wypłacić tylko 186,77$ a nie całe 236,77?

#63363 10/07/2004 13:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
MarcoviaMarki - musisz miec obrot 5x50euro, czyli wszystkich kuponow wyslanych za 250 euro, a Ty masz za troche ponad 100. Mozesz wyplacic kwote ponad bonus, ale pieniadze razem z bonusem beda dostepne dopiero jak bedziesz mial obro 250 euro. Pozdr

#63364 10/07/2004 13:26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Mam pytanko dotyczące pięciokrotnego obrotu. Według mnie już go dokonałem ale wegług Admirala jeszcze nie. Czy do tego wlicza się zakłady live? I czy mogę wypłacić całą kwotę, czy 50$musi zostać na koncie?

Oto moja historia zakładów w Admiralbet:

08.07.2004 18:30 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 24,00 WYGRANA 79,20
03.07.2004 10:02 CET 1 KURS 2,93 STAWKA 1,22 WYGRANA 3,57
29.06.2004 22:13 CET 1 KURS 3,40 STAWKA 23,30 WYGRANA 79,22
29.06.2004 22:09 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 6,00 WYGRANA 0,00
27.06.2004 21:54 CET 1 KURS 4,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 4,00 LIVE
27.06.2004 21:23 CET 1 KURS 9,00 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
27.06.2004 14:04 CET 1 KURS 1,65 STAWKA 2,00 WYGRANA 3,30
26.06.2004 22:15 CET 1 KURS 2,20 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
26.06.2004 21:55 CET 1 KURS 2,10 STAWKA 1,00 WYGRANA 0,00 LIVE
25.06.2004 16:06 CET 1 KURS 3,50 STAWKA 2,00 WYGRANA 0,00
22.06.2004 23:17 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 12,33 WYGRANA 0,00
22.06.2004 12:09 CET 1 KURS 2,15 STAWKA 5,00 WYGRANA 10,75
22.06.2004 12:07 CET 1 KURS 2,90 STAWKA 4,00 WYGRANA 0,00
20.06.2004 10:16 CET 1 KURS 2,00 STAWKA 0,50 WYGRANA 1,00
20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,60 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,80
20.06.2004 10:15 CET 1 KURS 1,70 STAWKA 0,50 WYGRANA 0,85
18.06.2004 22:08 CET 1 KURS 3,20 STAWKA 35,00 WYGRANA 112,00
16.06.2004 20:38 CET 1 KURS 1,31 STAWKA 6,60 WYGRANA 8,65
16.06.2004 14:35 CET 1 KURS 1,41 STAWKA 2,68 WYGRANA 3,78
15.06.2004 23:22 CET 1 KURS 3,30 STAWKA 2,00 WYGRANA 6,60

W sumie na koncie mam 236,77$
Wszystkie stawki w sumie wynoszą 126,30$
Stawki w zakładach błędnie typowanych 27,33$
Stawki zagrane w zakładach live to raptem 4$

Dlaczego mogę? wypłacić tylko 186,77$ a nie całe 236,77?[/qb]
stawki musza wyniesc 250 $$ !!!!

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1