Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Tom182
Bardzo dobra linia + niezły kurs

CSKA - BAYERN over 9,5 corners @1,925

boks
wchodzisz mocniej ? znaczy grubiej finansowo ?
na taśmie wyżej plus wejde na bank coś koło ``pińset`` tylko czekam na ustawienie Bayernu smile
dam znać smile
piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Bezdomny
Statystyki na dzisiejszą LM

Roma wygrała wszystkie spotkania w tym sezonie

Sporting Lizbona nie przegrał od 16 spotkań u siebie w Europejskich pucharach
Dziękujemy uprzejmie za garść statystyk. [Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Bezdomny
Pogłębione analizy i dodaje resztę statystyk na LM

CSKA przegrała 5 z ostatnich 7 spotkań w europejskich pucharach u siebie
w 7 z ostatnich 8 spotkań z udziałem Schalke obydwie dryżyny zdobyły bramkę
PSG niepokonane od 29 spotkań w europejskich pucharach
Bilbao nie zdobyło bramki w 4 z ostatnich 5 spotkań
Porto wygrało zaledwie 2 z ostatnich 10 wyjazdów w europejskich pucharach
Francesco Totti nigdy nie zdobył bramki na angielskich boiskach.Okazji miał 9.
No, tutaj już gitara smile

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327
Likes: 3
dla mnie dzisiaj ładny typek po ładnym kursie to Porto win.
Porto gra ładną piłę a Schahtar to już nie ten zespół co rok dwa lata temu.
Do tego grają we Lvowie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Coś w strone Romy poleci smile

Czekam na wypowiedź w tej kwestii największego fana trenera Rumaka... wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by aker
dla mnie dzisiaj ładny typek po ładnym kursie to Porto win.
Porto gra ładną piłę a Schahtar to już nie ten zespół co rok dwa lata temu.
Do tego grają we Lvowie

Widziałem Porto w piątek przeciwko Sportingowi i nie zachwycili moim zdaniem - Quaresma grał słabiutko (zmieniony w przerwie) i nie zdziwię się jak dziś wyjdzie Tello. Ale fakt faktem, że Szachtar to zespół zagadka w tej chwili.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
Coś w strone Romy poleci smile

Czekam na wypowiedź w tej kwestii największego fana trenera Rumaka... wink

Nie napisze nic konkretnego jesli chodzi o typy, bo po prostu tego nie zagram w sensie 1x2.
Roma ma masakryczny bilans gier z wyspiarzami:
Jedna wygrana, pięć remisów i jedenaście porażek to bilans Giallorossich w wyjazdowych meczach z zespołami z Anglii. Nie tylko, bowiem od dziewięciu meczów na Wyspach, Roma nie zachowała czystego konta, tracąc w tych spotkaniach 16 bramek.

De Sanctis może nie zagrać i wchodzi Skorupski, to bedzie wiadomo przed mecze, w sumie nie mam nic do Skorupskiego, ale sami Włosi sie zastanawiają kto bedzie krzyczał i ustawiał obronę, bo Skorupskiemu to kiepściutko wychodzi, a obrona Romy mimo dobrego startu sezonu potrafi, nawet w takim ustawieniu, wpuścic ze 3 bramki, a strzelic City 4 to byłby wyczyn na miare 4 bramek Lewego z Realem:)

over jest zbyt oczywisty, zeby grac po takim kursie, może 1,5 do przerwy albo obie strzelą do ht, kursowo wyglada lepiej.

Wierzę, że Roma da radę, ale to tylko moje chciejstwo, bo zdrowo rozsadkowo, ładować pieniądze na taką opcję to chyba nie dla mnie:)

Wyłapałem sobie kilka typków na ten mecz, ale to raczej w formie zabawy sobie puszczę, później jak będe miał chwile to wrzucę co wymysliłem:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
a tu w stylu Bezdomego, garść ciekawostek zwiazanych z meczem:
- spotkanie poprowadzi 41-letni Bjorn Kuipers. Holender prowadził już jeden mecz z udziałem Romy. 3 listopada 2010 roku Giallorossi pokonali w Lidze Mistrzów, na wyjeździe, 3-2 FC Basel. Bramki zdobyli Menez, Totti i Greco. City przegrało z kolei mecz prowadzony przez Kuipersa. Niemal dokładnie rok temu, 2 października 2013, zespół Pellegriniego przegrał u siebie, 1-3, z Bayernem,

- Manchester City przyjmie jutro, po raz pierwszy w historii, Romę. Będzie to piąta włoska drużyna, którą podejmie na własnym boisku. Bilans City jest pozytywny: dwie wygrane, dwa remisy,

- przeciwnie wygląda statystyka Romy. Jedna wygrana, pięć remisów i jedenaście porażek to bilans Giallorossich w wyjazdowych meczach z zespołami z Anglii. Nie tylko, bowiem od dziewięciu meczów na Wyspach, Roma nie zachowała czystego konta, tracąc w tych spotkaniach 16 bramek,

- podobnie wygląda statystyka Romy w Lidze Mistrzów. Giallorossi tracili w ostatnich dziewięciu meczach Champions League co najmniej jednego gola (łącznie 18). Czyste konto zachowali po raz ostatni w tych prestiżowych rozgrywkach, 11 marca 2009 roku, w zakończonym wynikiem 1-0, pojedynku z Arsenalem,

- remis 1-1 z 11 marca 2003 roku z Arsenalem, jest jedynym pozytywnym wynikiem Romy w Lidze Mistrzów, jeśli chodzi o występy w Anglii. Pozostałe sześć meczów kończyło się porażkami.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Over 3 azjat do gry w city nie widzę nic lepszego po 1.91

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechnerinho
Coś w strone Romy poleci smile

Czekam na wypowiedź w tej kwestii największego fana trenera Rumaka... wink

Nie napisze nic konkretnego jesli chodzi o typy, bo po prostu tego nie zagram w sensie 1x2.
Roma ma masakryczny bilans gier z wyspiarzami:
Jedna wygrana, pięć remisów i jedenaście porażek to bilans Giallorossich w wyjazdowych meczach z zespołami z Anglii. Nie tylko, bowiem od dziewięciu meczów na Wyspach, Roma nie zachowała czystego konta, tracąc w tych spotkaniach 16 bramek.

De Sanctis może nie zagrać i wchodzi Skorupski, to bedzie wiadomo przed mecze, w sumie nie mam nic do Skorupskiego, ale sami Włosi sie zastanawiają kto bedzie krzyczał i ustawiał obronę, bo Skorupskiemu to kiepściutko wychodzi, a obrona Romy mimo dobrego startu sezonu potrafi, nawet w takim ustawieniu, wpuścic ze 3 bramki, a strzelic City 4 to byłby wyczyn na miare 4 bramek Lewego z Realem:)

over jest zbyt oczywisty, zeby grac po takim kursie, może 1,5 do przerwy albo obie strzelą do ht, kursowo wyglada lepiej.

Wierzę, że Roma da radę, ale to tylko moje chciejstwo, bo zdrowo rozsadkowo, ładować pieniądze na taką opcję to chyba nie dla mnie:)

Wyłapałem sobie kilka typków na ten mecz, ale to raczej w formie zabawy sobie puszczę, później jak będe miał chwile to wrzucę co wymysliłem:)
toast Dzięki smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Duny rezerwa pow 1 do HT @1,975 boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Ajax po rogi boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by barciu
Ajax po rogi boks

już 2 na zwrot są, dawać jeszcze 1 do HT

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by barciu
Originally Posted by barciu
Ajax po rogi boks

już 2 na zwrot są, dawać jeszcze 1 do HT

trzeci jest, izi

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
młode city, litości ...

Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1