|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał domin: [qb]mbank 0? no nie wiem niektórzy napisali, że potrącono im prowizje.[/qb] Prowizji nie bral Mbank, ale bank posredniczacy w calej transakcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
No właśnie zwsze kradną nam pieniądze jakieś banki pośredniczące. To większe złodzieje niż min. finansów L. Balcerowisz.
To ile w końcu zabrał ten bank pośredniczący z mbankiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
Oryginalnie wysłał jacku2: [qb]jezeli chodzi o wyplaty przelewem nie tylko w Admiral to uzaleznione jest to od banku w jakim mamy konto np. BPH przelew przychodzacy z zagranicy zawsz ok. 30PLN bez wzgledu na kwote MBank 0zl[/qb] a jakie są opłaty w banku WBK ktos wie? jest jakaś stała opłata czy może procentowo od wypłacanej sumy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]No właśnie zwsze kradną nam pieniądze jakieś banki pośredniczące. To większe złodzieje niż min. finansów L. Balcerowisz.
To ile w końcu zabrał ten bank pośredniczący z mbankiem?[/qb] Z tego co pamietam to z 50 euro zabrali mi cos kolo 10 - sam Mbank nic nie bierze, bo pytalem sie supportu. Z tego co zauwazylem to im dluzej pieniadze szly, tym mniej pieniedzy dochodzilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Przy wypłacie do Śląskiego pośrednicy nawet centa nie wzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , dlatego też czekam na jakąś promocyjkę z % od depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Wie ktoś jak działają vouchery w admiralu i czy ewentualnie ktoś byłby zainteresowany pomoca tzn.5euro na moje konto w admiralu a ja na czyjeś konto bankowe 25pln.Zainteresowani priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Zyla, w admiralu to nie sa chyba takie typowe Vouchery. Bo tam trzeba wpisac kod, czyli wg mnie to jest po to gdy Admiralbet robi jakas promocje czy cos w tym stylu. Moze sproboj po prostu wplacic sobie kase karta. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Trzeba najpierw mieć karte,a wpłacając normalnie duzo sie traci na przelewach,wię jeśli ktoś wie coś o voucherach ,jesli w ogóle istnieją to prosze o info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
Sorki ale jestem nowy i mam kilka pytań apropos tego Buka, do tej pory grałem tylko w Expekcie i tak przelewy miałem szybko i bez żadnych pośredników, no i bez prowizji... W Admiral naczytałem sie o kolosalnych prowizjach ;/ Mam pytanko: 1.czy mając konto studenckie w ING Bank Śląski przelewy będą obciążone jakąś opłatą? bo kilka osób pisało tu że nie pobrali im ani centa. 2.jaki jest link do tego buka bo też nie mogę znaleźć, oraz czy da się tam obstawiać w PLN czy tylko Euro i $ ??
dziękuję z góry za pomoc, i sorki za błędy ale to mój 1 post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2 |
Hej, jesli ktos wyplacal pieniadze do WBK to prosze podac jakies dane trzeba wpisac aby przelew doszedl bezproblemowo.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
@ Rzezniczek: Daruj sobie tego buka. Jest kilku innych posiadających konta w Polsce, u których można grac za rodzima walutę. Wszyscy którzy tam mają konta założyli je aby otrzymać bonus rejestracyjny, którego już nie ma. Na tym forum nie znajdziesz chyba żadnej osoby, któraby wpłacała pieniądze na jego austriackie konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Sorki ale jestem nowy i mam kilka pytań apropos tego Buka, do tej pory grałem tylko w Expekcie i tak przelewy miałem szybko i bez żadnych pośredników, no i bez prowizji... W Admiral naczytałem sie o kolosalnych prowizjach ;/ Mam pytanko: 1.czy mając konto studenckie w ING Bank Śląski przelewy będą obciążone jakąś opłatą? bo kilka osób pisało tu że nie pobrali im ani centa. 2.jaki jest link do tego buka bo też nie mogę znaleźć, oraz czy da się tam obstawiać w PLN czy tylko Euro i $ ??
dziękuję z góry za pomoc, i sorki za błędy ale to mój 1 post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1) 1.Wypłacając na konto w ING (Śląskim) nie pobierają dodatkowych opłat 2.www.admiralbet.com, obstawiać nie możesz w PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Ja wyplacam kase do Inteligo i takze bez zadnych oplat (no moze oprocz tych 11,99 zl za przelew zagraniczny, ale tez nie jestem pewien w 100% czy inteligo mi to pobieralo przy wyplacie z Admiralbet).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546 |
Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zainteresowałem się tym Amiral`em bo widzę że przelewy są bezpośrednio client- buk bez żadnych pośredników typu Moneybookers. Właśnie tydzień temu wysłałem kase na polskie konto MB i na razie echo niema. PS. Chcę grać w Sportingbecie bo jest tam bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
Z pewnoscia malo kto juz pamieta o admiralbecie, ja wlasnie teraz dokonalem pierwszej wyplaty od nich. Pieniadze byly na moim koncie w Banku Handlowym po 4 dniach roboczych w calosci bez najmniejszej prozwizji
Tak wiec polecam tego buka wszystkim, zwracam uwage na bardzo dobre handicapy na pilke reczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Ja wyplacam kase do Inteligo i takze bez zadnych oplat (no moze oprocz tych 11,99 zl za przelew zagraniczny, ale tez nie jestem pewien w 100% czy inteligo mi to pobieralo przy wyplacie z Admiralbet). [color:"blue"] Była to prowizja austyjackiego banku pośredniczącego w transakcji. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Witam,
1. Czy mozna dokonac wplaty za pomoca VISY Electron mBanku? Albo eKarta?
2. Czy wciaz pobierana jest prowizja od wyplaty na konto w mBanku?
Dziekuje za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> czs ruszyć ten zapomniany post bo jest promocja 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , jesli ktos cos wie dokladnie o tej promocji niech da info, myśle ze zasady sa identyczne ale moge sie mylic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"]Promocja trwa do 15 maja [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
Ja wiem tyle, ze nie przepadam za takimi promocjami, ale co mi tam, mialem troche wolnego czasu to sie zarejestrowalem tylko konto w funciakach niechcacy zalozylem. Puscilem moze ze 20 zakladow - z 6 funtow zrobilo sie okragle 6,28. Nie lubie sie bawic, wiec uderzylem awans Liverpoolu i PSV - prawie 100 do wyjecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Za to mozna pograc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
Z JEDNEGO KOMPUTERA ZAREJESTROWAŁEM 3 OSOBY (SIEBIE, SIOSTRE I DZIEWCZYNE)I KAŻDA Z NICH OTRZYMAŁA STARTOWY BONUS 10 EURO, E-MAIL POTWIERDZAJĄCY PRZYSZEDŁ PO 30 SEKUNDACH. JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SERWISU I CIESZĘ SIĘ, ŻE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O PEJ PROMOCJI!!!
#########################################
POZDRAWIAM!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|