Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21
#63425 28/09/2004 14:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]mbank 0? no nie wiem niektórzy napisali, że potrącono im prowizje.[/qb]
Prowizji nie bral Mbank, ale bank posredniczacy w calej transakcji

Bonus: Unibet
#63426 28/09/2004 14:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
No właśnie zwsze kradną nam pieniądze jakieś banki pośredniczące. To większe złodzieje niż min. finansów L. Balcerowisz.

To ile w końcu zabrał ten bank pośredniczący z mbankiem?

#63427 28/09/2004 15:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]jezeli chodzi o wyplaty przelewem nie tylko w Admiral to uzaleznione jest to od banku w jakim mamy konto np. BPH przelew przychodzacy z zagranicy zawsz ok. 30PLN bez wzgledu na kwote
MBank 0zl[/qb]
a jakie są opłaty w banku WBK ktos wie? jest jakaś stała opłata czy może procentowo od wypłacanej sumy ?

#63428 28/09/2004 16:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]No właśnie zwsze kradną nam pieniądze jakieś banki pośredniczące. To większe złodzieje niż min. finansów L. Balcerowisz.

To ile w końcu zabrał ten bank pośredniczący z mbankiem?[/qb]
Z tego co pamietam to z 50 euro zabrali mi cos kolo 10 - sam Mbank nic nie bierze, bo pytalem sie supportu. Z tego co zauwazylem to im dluzej pieniadze szly, tym mniej pieniedzy dochodzilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#63429 28/09/2004 16:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Przy wypłacie do Śląskiego pośrednicy nawet centa nie wzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , dlatego też czekam na jakąś promocyjkę z % od depozytu

#63430 15/11/2004 14:47
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Wie ktoś jak działają vouchery w admiralu i czy ewentualnie ktoś byłby zainteresowany pomoca tzn.5euro na moje konto w admiralu a ja na czyjeś konto bankowe 25pln.Zainteresowani priv.

#63431 18/11/2004 13:01
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Zyla, w admiralu to nie sa chyba takie typowe Vouchery. Bo tam trzeba wpisac kod, czyli wg mnie to jest po to gdy Admiralbet robi jakas promocje czy cos w tym stylu. Moze sproboj po prostu wplacic sobie kase karta.
Pozdro

#63432 18/11/2004 16:41
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Trzeba najpierw mieć karte,a wpłacając normalnie duzo sie traci na przelewach,wię jeśli ktoś wie coś o voucherach ,jesli w ogóle istnieją to prosze o info

#63433 18/11/2004 16:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
Sorki ale jestem nowy i mam kilka pytań apropos tego Buka,
do tej pory grałem tylko w Expekcie i tak przelewy miałem szybko i bez żadnych pośredników, no i bez prowizji...
W Admiral naczytałem sie o kolosalnych prowizjach ;/
Mam pytanko:
1.czy mając konto studenckie w ING Bank Śląski przelewy będą obciążone jakąś opłatą? bo kilka osób pisało tu że nie pobrali im ani centa.
2.jaki jest link do tego buka bo też nie mogę znaleźć, oraz czy da się tam obstawiać w PLN czy tylko Euro i $ ??

dziękuję z góry za pomoc, i sorki za błędy ale to mój 1 post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63434 20/11/2004 15:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2
Hej, jesli ktos wyplacal pieniadze do WBK to prosze podac jakies dane trzeba wpisac aby przelew doszedl bezproblemowo.

Pozdrawiam

#63435 20/11/2004 15:37
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
@ Rzezniczek: Daruj sobie tego buka. Jest kilku innych posiadających konta w Polsce, u których można grac za rodzima walutę. Wszyscy którzy tam mają konta założyli je aby otrzymać bonus rejestracyjny, którego już nie ma. Na tym forum nie znajdziesz chyba żadnej osoby, któraby wpłacała pieniądze na jego austriackie konto.

#63436 20/11/2004 16:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Sorki ale jestem nowy i mam kilka pytań apropos tego Buka,
do tej pory grałem tylko w Expekcie i tak przelewy miałem szybko i bez żadnych pośredników, no i bez prowizji...
W Admiral naczytałem sie o kolosalnych prowizjach ;/
Mam pytanko:
1.czy mając konto studenckie w ING Bank Śląski przelewy będą obciążone jakąś opłatą? bo kilka osób pisało tu że nie pobrali im ani centa.
2.jaki jest link do tego buka bo też nie mogę znaleźć, oraz czy da się tam obstawiać w PLN czy tylko Euro i $ ??

dziękuję z góry za pomoc, i sorki za błędy ale to mój 1 post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1)
1.Wypłacając na konto w ING (Śląskim) nie pobierają dodatkowych opłat
2.www.admiralbet.com, obstawiać nie możesz w PLN

#63437 21/11/2004 15:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Ja wyplacam kase do Inteligo i takze bez zadnych oplat (no moze oprocz tych 11,99 zl za przelew zagraniczny, ale tez nie jestem pewien w 100% czy inteligo mi to pobieralo przy wyplacie z Admiralbet).

#63438 22/11/2004 10:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A zainteresowałem się tym Amiral`em bo widzę że przelewy są bezpośrednio client- buk bez żadnych pośredników typu Moneybookers.
Właśnie tydzień temu wysłałem kase na polskie konto MB i na razie echo niema.
PS.
Chcę grać w Sportingbecie bo jest tam bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63439 01/02/2005 10:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam!

Z pewnoscia malo kto juz pamieta o admiralbecie, ja wlasnie teraz dokonalem pierwszej wyplaty od nich. Pieniadze byly na moim koncie w Banku Handlowym po 4 dniach roboczych w calosci bez najmniejszej prozwizji

Tak wiec polecam tego buka wszystkim, zwracam uwage na bardzo dobre handicapy na pilke reczna.

#63440 01/02/2005 10:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Ja wyplacam kase do Inteligo i takze bez zadnych oplat (no moze oprocz tych 11,99 zl za przelew zagraniczny, ale tez nie jestem pewien w 100% czy inteligo mi to pobieralo przy wyplacie z Admiralbet).


[color:"blue"] Była to prowizja austyjackiego banku pośredniczącego w transakcji. [/color]

#63441 01/03/2005 15:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Witam,

1. Czy mozna dokonac wplaty za pomoca VISY Electron mBanku? Albo eKarta?

2. Czy wciaz pobierana jest prowizja od wyplaty na konto w mBanku?

Dziekuje za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63442 01/05/2005 21:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> czs ruszyć ten zapomniany post bo jest promocja 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , jesli ktos cos wie dokladnie o tej promocji niech da info, myśle ze zasady sa identyczne ale moge sie mylic!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [color:"red"]Promocja trwa do 15 maja [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#63443 01/05/2005 21:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Ja wiem tyle, ze nie przepadam za takimi promocjami, ale co mi tam, mialem troche wolnego czasu to sie zarejestrowalem tylko konto w funciakach niechcacy zalozylem.
Puscilem moze ze 20 zakladow - z 6 funtow zrobilo sie okragle 6,28. Nie lubie sie bawic, wiec uderzylem awans Liverpoolu i PSV - prawie 100 do wyjecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Za to mozna pograc.

#63444 01/05/2005 23:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Z JEDNEGO KOMPUTERA ZAREJESTROWAŁEM 3 OSOBY (SIEBIE, SIOSTRE I DZIEWCZYNE)I KAŻDA Z NICH OTRZYMAŁA STARTOWY BONUS 10 EURO, E-MAIL POTWIERDZAJĄCY PRZYSZEDŁ PO 30 SEKUNDACH. JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SERWISU I CIESZĘ SIĘ, ŻE DOWIEDZIAŁEM SIĘ O PEJ PROMOCJI!!!

#########################################

POZDRAWIAM!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1