Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
Originally Posted by Biczu
Jeszcze dobrze nie otrząsnęliśmy się po feralnym meczu z VfB Stuttgart, a już jutro Bayer rozegra swoje kolejne spotkanie. W ramach trzeciej kolejki tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Aptekarze przybędą do Petersburga, żeby zmierzyć się z miejscowym Zenitem. Priorytetem jednej jak i drugiej drużyny jest awans do następnej rundy rozgrywek, dlatego z całą pewnością ta potyczka wywoła wiele emocji wśród fanów obu ekip.

Sytuacja w grupie C robi się niezwykle ciekawa. Po pierwszych dwóch kolejkach w nieco lepszej sytuacji jest zespół z Petersburga, który do tej pory zapisał na swoim koncie cztery oczka. Po ostatnim zwycięstwie Bayeru nad Benficą w Lidze Mistrzów, Aptekarze wrócili do gry i ze wszystkich sił będą walczyć o wyjście z grupy, a wygrana nad Zenitem może ich znacznie zbliżyć do tego celu.

Drużyna Rogera Schmidta chce podejść do tego pojedynku bardzo poważnie. Kibice Aspiryn mają dość kolejnych rozczarowań i strat punktów. Mimo że od pięciu spotkań na wszystkich frontach, Aptekarze są niepokonani to ostatnie trzy ligowe remisy nikogo w Leverkusen nie zadowalają. Przede wszystkim ostatni podział punktów we wspomnianym wcześniej spotkaniu ze Stuttgartem, kiedy to Bayer prowadził do przerwy 3:0, żeby w kolejnych 45 minutach roztrwonić całą przewagę. Do jutrzejszego pojedynku zarówno trener jak i piłkarze powinni podejść bardzo skoncentrowani. 'Musimy wyciągnąć z meczu ze Stuttgartem właściwe wnioski. Jeśli zagramy jutro tak jak przeciwko Benfice, mamy szansę wygrać' - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej szkoleniowiec Bayeru Roger Schmidt.

Zenit Sankt Petersburg z kolei spisuje się ostatnio fenomenalnie. W obecnym sezonie schodzili z boiska pokonani tylko raz, a miało to miejsce 30 lipca w spotkaniu eliminacyjnym do fazy grupowej Ligi Mistrzów z cypryjskim AEL Limassol. Od tego momentu w kolejnych 13 spotkaniach wygrywali mecz za meczem, do czasu pojedynku ze Spartakiem Moskwa, po którym obie ekipy musiały podzielić się punktami. Zenit remisował także w kolejnych dwóch spotkaniach, m.in. z AS Monaco (0:0) w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obecnie podopieczni Andre Villasa-Boasa od 16 spotkań są niepokonani i w meczu z Bayerem Leverkusen będą chcieli podtrzymać dobrą passe.

Oba zespoły spotykały się ze sobą w 1/16 Pucharu UEFA w sezonie 2007/2008. W tym dwumeczu górą byli rosyjscy piłkarze. W pierwszym spotkaniu na BayArena Zenit okazał się zdecydowanie lepszą drużyną, pewnie wygrywając 4:1. Gola dla Aptekarzy strzelił wtedy piłkarz, na którego będziemy liczyć również jutrzejszego dnia - Stefan Kiessling. W rewanżu zwycięsko wyszedł zespół z Leverkusen, jednak skromna wygrana 1:0 nie wystarczyła do awansu do kolejnej rundy.

Wszystko fajnie tylko, że Leverkusen gra u siebie!

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
racja Tomcio piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Urawa boks
Gruuubo!

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sensei
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga
pewnie Kociana

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
mamy jakis przewidywany sklad Legi ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Kuciak - Lewczuk Rzezniczak Astiz Broz - Vrdoljak Jodlowiec - Kucharczyk Duda Kosecki/Gui - Orlando Sa

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dzieki Pany powinno byc dobrze x2 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Sensei
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga
pewnie Kociana
Podobno Lechia sie na Wdowca czai

Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
Originally Posted by Sensei
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych?

http://jazdazagrosze.pl/

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
blablacar

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658
Likes: 10
dzięki piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829
Likes: 10
Originally Posted by simon
Originally Posted by Sensei
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych?

http://jazdazagrosze.pl/

tutaj tu [blablacar.pl]

Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973
Dobrze myślę, że Expekt wystawił darmowy zakład na 200 złotych że rRonaldo strzeli pierwszą bramkę w meczu LM? Jeśli wybierzemy ubezpieczenie Ronaldo strzeli pierwszy??

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Urawa słabizna ....

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Urawa - Kofu under 0.5 się zanosi

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Bet365 nadal daje zwroty jak się zagrało mecz przed startem i kończy się 0:0 ?

Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1