|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 539 |
Jeszcze dobrze nie otrząsnęliśmy się po feralnym meczu z VfB Stuttgart, a już jutro Bayer rozegra swoje kolejne spotkanie. W ramach trzeciej kolejki tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Aptekarze przybędą do Petersburga, żeby zmierzyć się z miejscowym Zenitem. Priorytetem jednej jak i drugiej drużyny jest awans do następnej rundy rozgrywek, dlatego z całą pewnością ta potyczka wywoła wiele emocji wśród fanów obu ekip.
Sytuacja w grupie C robi się niezwykle ciekawa. Po pierwszych dwóch kolejkach w nieco lepszej sytuacji jest zespół z Petersburga, który do tej pory zapisał na swoim koncie cztery oczka. Po ostatnim zwycięstwie Bayeru nad Benficą w Lidze Mistrzów, Aptekarze wrócili do gry i ze wszystkich sił będą walczyć o wyjście z grupy, a wygrana nad Zenitem może ich znacznie zbliżyć do tego celu.
Drużyna Rogera Schmidta chce podejść do tego pojedynku bardzo poważnie. Kibice Aspiryn mają dość kolejnych rozczarowań i strat punktów. Mimo że od pięciu spotkań na wszystkich frontach, Aptekarze są niepokonani to ostatnie trzy ligowe remisy nikogo w Leverkusen nie zadowalają. Przede wszystkim ostatni podział punktów we wspomnianym wcześniej spotkaniu ze Stuttgartem, kiedy to Bayer prowadził do przerwy 3:0, żeby w kolejnych 45 minutach roztrwonić całą przewagę. Do jutrzejszego pojedynku zarówno trener jak i piłkarze powinni podejść bardzo skoncentrowani. 'Musimy wyciągnąć z meczu ze Stuttgartem właściwe wnioski. Jeśli zagramy jutro tak jak przeciwko Benfice, mamy szansę wygrać' - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej szkoleniowiec Bayeru Roger Schmidt.
Zenit Sankt Petersburg z kolei spisuje się ostatnio fenomenalnie. W obecnym sezonie schodzili z boiska pokonani tylko raz, a miało to miejsce 30 lipca w spotkaniu eliminacyjnym do fazy grupowej Ligi Mistrzów z cypryjskim AEL Limassol. Od tego momentu w kolejnych 13 spotkaniach wygrywali mecz za meczem, do czasu pojedynku ze Spartakiem Moskwa, po którym obie ekipy musiały podzielić się punktami. Zenit remisował także w kolejnych dwóch spotkaniach, m.in. z AS Monaco (0:0) w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obecnie podopieczni Andre Villasa-Boasa od 16 spotkań są niepokonani i w meczu z Bayerem Leverkusen będą chcieli podtrzymać dobrą passe.
Oba zespoły spotykały się ze sobą w 1/16 Pucharu UEFA w sezonie 2007/2008. W tym dwumeczu górą byli rosyjscy piłkarze. W pierwszym spotkaniu na BayArena Zenit okazał się zdecydowanie lepszą drużyną, pewnie wygrywając 4:1. Gola dla Aptekarzy strzelił wtedy piłkarz, na którego będziemy liczyć również jutrzejszego dnia - Stefan Kiessling. W rewanżu zwycięsko wyszedł zespół z Leverkusen, jednak skromna wygrana 1:0 nie wystarczyła do awansu do kolejnej rundy. Wszystko fajnie tylko, że Leverkusen gra u siebie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
racja Tomcio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Urawa  Gruuubo!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga pewnie Kociana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mamy jakis przewidywany sklad Legi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kuciak - Lewczuk Rzezniczak Astiz Broz - Vrdoljak Jodlowiec - Kucharczyk Duda Kosecki/Gui - Orlando Sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzieki Pany powinno byc dobrze x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Wdowczyka wyrzucili, ciekawe gdzie go teraz przyjmą. Co za pojebana liga pewnie Kociana Podobno Lechia sie na Wdowca czai
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 308 |
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych? http://jazdazagrosze.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
Wiecie jak nazywa się strona na której ludzie ogłaszają się jadący gdzieś w trase którzy oferują miejsce dla innych? http://jazdazagrosze.pl/tutaj tu [ blablacar.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
Dobrze myślę, że Expekt wystawił darmowy zakład na 200 złotych że rRonaldo strzeli pierwszą bramkę w meczu LM? Jeśli wybierzemy ubezpieczenie Ronaldo strzeli pierwszy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Urawa - Kofu under 0.5 się zanosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Bet365 nadal daje zwroty jak się zagrało mecz przed startem i kończy się 0:0 ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|