Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
#63485 03/05/2005 20:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 380
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 380
A czy przy wypłacie Euro z admiralbet na konto w mbanku (w PLN), płaci się jakąś opłatę prowizję (obojętnie komu) ???

Bonus: Unibet
#63486 04/05/2005 11:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mam pytanie odnosnie wypłaty na konto w moneybookers
#ile mozna minimalnie wypłacic
#ile trzeba czekac
#ile prowizji za opłaty
#i ile bede musiał czekac na dojscie z konta moneybookers do BAW

#63487 04/05/2005 12:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
Ale do rzeczy. Nowy użytkownik za samo zarejestrowanie się dostaje na konto 10euro/10 dolarów/6 funtów. Jeżeli do 15 maja postawi te 10 euro na jakikolwiek zakład to 15 maja (na zakończenie 2005 Ice Hockey World Championships) dostanie kolejne 10 euro. Nie wiem czy rzeczywiście wystarczy postawić jakikolwiek zakład czy wyłącznie zakład dotyczący mistrzostw w hokeju, ale wygląda na to, że wszystko jedno.

Czy moze ktoś to sprecyzować jak jest w końcu bo nie wiem czy mam stawiać na hokej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#63488 04/05/2005 14:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Wydaje się że sort bank code to kod SWIFT, ale ktoś, kto jest bardziej w temacie mógłby to jeszcze potwierdzić...

#63489 04/05/2005 15:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
mam pytanie odnosnie wypłaty na konto w moneybookers
#ile mozna minimalnie wypłacic
#ile trzeba czekac
#ile prowizji za opłaty
#i ile bede musiał czekac na dojscie z konta moneybookers do BAW

poczytałem troche temacik i znalazłem odpowiedzi na me pytamnia ale mam jeszcze jedno doatkowe

# ile biora od wypłaty na konto w PKO ??

#63490 04/05/2005 15:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego jak wejde na LIVE Betting to otwiera sie pusta strona:( Nic nie mozna postawic bo nic nie widac:(
W czym jest problem???

#63491 04/05/2005 15:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
obecnie jest mecz Rosja -Bialorus w hokeja i niestety nie ma nic na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63492 04/05/2005 16:13
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
obecnie jest mecz Rosja -Bialorus w hokeja i niestety nie ma nic na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
zapewne uzywasz opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> spróbuj w IE

#63493 04/05/2005 16:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
jakie sa zasady wyplacania bonusu z Admirala ile razy musze obrocic? ta kase? nic nie wplacalaem dostalem 10 euro gratis

#63494 04/05/2005 17:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
Witam mam pytanie czy moge załozyc 4 konta na inna osobe z mojej rodziny z ich pozwoleniem ale z jednego ip.Czy sprawdzaja ip i mog ami na podstawie tego zablokowac konta.Prosze o odpowiedz.

#63495 04/05/2005 17:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Witam mam pytanie czy moge załozyc 4 konta na inna osobe z mojej rodziny z ich pozwoleniem ale z jednego ip.Czy sprawdzaja ip i mog ami na podstawie tego zablokowac konta.Prosze o odpowiedz.

prosze cie nie pytaj kilkakrotnie o to samo ten temat byl juz tu walkowany, poczytaj dokladnie pare stron wczesniej a nie pytaj o to samo. Trzeba przywrocic tu porzadek

#63496 04/05/2005 18:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
mam pytanie odnosnie wypłaty, co dokładnie trzeba wpisac tam w polu wypłaty mam konto w WBK-u, aha i czy wymagany jest skan DOWODU ???????

Prosze o odpowiedź

#63497 04/05/2005 19:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
czy ktoś może jednoznacznie stwierdzić ile biorą prowizji??

#63498 04/05/2005 19:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
czy ktoś może jednoznacznie stwierdzić ile biorą prowizji??

roznie to bywa juz sam nie wiem od czego to zalezy, pewnie od banku w jakim posuiadasz konto. Jednak z reguly jest to nie wiecej jak 7 euro, czasami jest to sprawa groszowa a czasami wynosik okolo 6-7 euro.

#63499 04/05/2005 20:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
GOLDI wiesz może ???? jak z wypłatą

#63500 04/05/2005 20:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Quote
Ja wiem tyle, ze nie przepadam za takimi promocjami, ale co mi tam, mialem troche wolnego czasu to sie zarejestrowalem tylko konto w funciakach niechcacy zalozylem.
Puscilem moze ze 20 zakladow - z 6 funtow zrobilo sie okragle 6,28. Nie lubie sie bawic, wiec uderzylem awans Liverpoolu i PSV - prawie 100 do wyjecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Za to mozna pograc.

600 zl przeszlo kolo nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#63501 04/05/2005 20:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
Ile czekaliście na wypłate kasy na konto bankowe od momentu zlecenia wypłaty?

#63502 04/05/2005 21:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
wypłacał ktoś na mBank?

#63503 04/05/2005 21:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Ile czekaliście na wypłate kasy na konto bankowe od momentu zlecenia wypłaty?

okolo tygodnia czasu, max 10 dni jeszcze mi sie nie wydarzylo zeby bylo wiecej jak 10 dni

#63504 04/05/2005 21:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja kiedyś czekałem równo 10 dni roboczych!

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1