|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 380
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 380 |
A czy przy wypłacie Euro z admiralbet na konto w mbanku (w PLN), płaci się jakąś opłatę prowizję (obojętnie komu) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mam pytanie odnosnie wypłaty na konto w moneybookers #ile mozna minimalnie wypłacic #ile trzeba czekac #ile prowizji za opłaty #i ile bede musiał czekac na dojscie z konta moneybookers do BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Ale do rzeczy. Nowy użytkownik za samo zarejestrowanie się dostaje na konto 10euro/10 dolarów/6 funtów. Jeżeli do 15 maja postawi te 10 euro na jakikolwiek zakład to 15 maja (na zakończenie 2005 Ice Hockey World Championships) dostanie kolejne 10 euro. Nie wiem czy rzeczywiście wystarczy postawić jakikolwiek zakład czy wyłącznie zakład dotyczący mistrzostw w hokeju, ale wygląda na to, że wszystko jedno. Czy moze ktoś to sprecyzować jak jest w końcu bo nie wiem czy mam stawiać na hokej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40 |
Wydaje się że sort bank code to kod SWIFT, ale ktoś, kto jest bardziej w temacie mógłby to jeszcze potwierdzić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mam pytanie odnosnie wypłaty na konto w moneybookers #ile mozna minimalnie wypłacic #ile trzeba czekac #ile prowizji za opłaty #i ile bede musiał czekac na dojscie z konta moneybookers do BAW poczytałem troche temacik i znalazłem odpowiedzi na me pytamnia ale mam jeszcze jedno doatkowe # ile biora od wypłaty na konto w PKO ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego jak wejde na LIVE Betting to otwiera sie pusta strona:( Nic nie mozna postawic bo nic nie widac:( W czym jest problem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
obecnie jest mecz Rosja -Bialorus w hokeja i niestety nie ma nic na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
obecnie jest mecz Rosja -Bialorus w hokeja i niestety nie ma nic na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zapewne uzywasz opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> spróbuj w IE
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
jakie sa zasady wyplacania bonusu z Admirala ile razy musze obrocic? ta kase? nic nie wplacalaem dostalem 10 euro gratis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
Witam mam pytanie czy moge załozyc 4 konta na inna osobe z mojej rodziny z ich pozwoleniem ale z jednego ip.Czy sprawdzaja ip i mog ami na podstawie tego zablokowac konta.Prosze o odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Witam mam pytanie czy moge załozyc 4 konta na inna osobe z mojej rodziny z ich pozwoleniem ale z jednego ip.Czy sprawdzaja ip i mog ami na podstawie tego zablokowac konta.Prosze o odpowiedz. prosze cie nie pytaj kilkakrotnie o to samo ten temat byl juz tu walkowany, poczytaj dokladnie pare stron wczesniej a nie pytaj o to samo. Trzeba przywrocic tu porzadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
mam pytanie odnosnie wypłaty, co dokładnie trzeba wpisac tam w polu wypłaty mam konto w WBK-u, aha i czy wymagany jest skan DOWODU ???????
Prosze o odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255 |
czy ktoś może jednoznacznie stwierdzić ile biorą prowizji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
czy ktoś może jednoznacznie stwierdzić ile biorą prowizji?? roznie to bywa juz sam nie wiem od czego to zalezy, pewnie od banku w jakim posuiadasz konto. Jednak z reguly jest to nie wiecej jak 7 euro, czasami jest to sprawa groszowa a czasami wynosik okolo 6-7 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
GOLDI wiesz może ???? jak z wypłatą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
Ja wiem tyle, ze nie przepadam za takimi promocjami, ale co mi tam, mialem troche wolnego czasu to sie zarejestrowalem tylko konto w funciakach niechcacy zalozylem. Puscilem moze ze 20 zakladow - z 6 funtow zrobilo sie okragle 6,28. Nie lubie sie bawic, wiec uderzylem awans Liverpoolu i PSV - prawie 100 do wyjecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Za to mozna pograc. 600 zl przeszlo kolo nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
Ile czekaliście na wypłate kasy na konto bankowe od momentu zlecenia wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Ile czekaliście na wypłate kasy na konto bankowe od momentu zlecenia wypłaty? okolo tygodnia czasu, max 10 dni jeszcze mi sie nie wydarzylo zeby bylo wiecej jak 10 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
ja kiedyś czekałem równo 10 dni roboczych!
|
|
|
Link skopiowany do schowka