Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 36 1 2 22 23 24 25 26 35 36
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by ultra1978
Dziś żaden funkcjonariusz nie jest potrzebny żeby kogokolwiek pacyfikować twoi cię przekopią zanim zdążysz wyrwać pierwsze krzesełko. A potem ino Warta u Łakomskiej i rekonstrukcja żuchwy na NFZ.

Właśnie słyszałem, że na Wisełce w piątek sparowali między sobą w młynie gospodarzy, a potem pod stadionem D

Bonus: Unibet
Conrad #6339886 05/10/2014 13:39
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Quote
Oświadczenie na temat Jagiellonii Białystok.

Podczas trwania meczu gniazdowy jest głosem osób decyzyjnych, reprezentuje ich stanowisko i nie robi nic samowolnie. Wczorajszy dzień pokazał dobitnie, że przebywanie na sektorze C nie czyni każdego automatycznie kumatym, wielu rzeczy być może nie jesteście świadomi, od teraz będziemy starać się wcześniej przedstawiać szczegóły tego typu spraw, budzących emocje.

Nie ma co ukrywać, że z upływem lat nasz stosunek do Jagiellonii się zmienił. Ich dzisiejsza, swoją drogą śmieszna ekipa, nie ma z nami już zupełnie nic wspólnego. Nie łączy nas z nimi nic, nie pamiętają nas, a wszyscy dobrze wiemy do jakich sytuacji dochodziło w ich szeregach, gdy poprzednia rządząca ekipa została wyparta przez obecną, która zawiera układ z jednym z największych pasożytów z naszego punktu widzenia, czyli z Motorem, siejącym nieustannie ferment między nami a Śląskiem. Gdy udaliśmy się do Lublina wspierać Unię, na pytanie zadane jednej z czołowych postaci z Białegostoku co zrobią w przypadku konfrontacji z Wisłą otrzymaliśmy deklarację, że staną do walki w pierwszym szeregu.

Zapewne wiele osób wspomina tę zgodę z sentymentem, ale w naszym kibicowskim świecie zwykle nie ma dla niego za dużo miejsca. Równie dobrze mogliby się znaleźć kibice, pamiętający zgodę z Widzewem czy Legią i alergicznie reagujący na każdy pocisk w ich stronę. Jest to wbrew pozorom dokładnie taka sama sytuacja. Nadszedł czas osób bezkompromisowo i sukcesywnie budujących Wielką Wisłę. Nie ma tutaj miejsca na chwile słabości i sentymenty. Każdy chcący coś od siebie wnieść może mieć pewność, że zostanie wysłuchany, nawet jeśli jego zdanie znacznie różni się od większości. Jedynym warunkiem jest zrobienie tego w normalny sposób, trzymając fason, bo nikt z osób, które poświęcają się Wiśle w 100% nie pozwoli na ubliżanie sobie, ani swoim braciom.

Wisła Sharks, grupy kibicowskie

Chodziło o to, że z gniazda poszły bluzgi na nas, a połowa młyna mocno się sprzeciwiła i kilkunastu starszych zebrało podobno wpierdol od sharksów. Błazenada straszna z tego wyszła, Wisła na siłę szuka wroga. Swoją drogą niezła hipokryzja, ciekawe jak tam się czują w Śląsku? Bo przecież nie zareagują.. Śmieszne oświadczenie ma chyba ratować ich wizerunek, bo zobaczyli, że nie mają posłuchu na swojej trybunie.

Oczywiście jakieś rozmawianie z kimś ważnym na Jadze to farmazon, a czemu padła zgoda to chyba wszyscy pamiętają. Sterydy i maczety ryją banie jak widać.

Tazen #6340788 06/10/2014 16:46
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
,,Przewaga liczebna wroga ich nie obchodziła - Armia Poznań do końca walczyła"
[Linked Image]
,,Wszystkich nas nie zamkniecie"
[Linked Image]
[Linked Image]

Conrad #6341155 07/10/2014 08:49
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?

Sensei #6341162 07/10/2014 09:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,033
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,033
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?

I dalej baletuja i przyjmuja w domach Wisła to nie tylko Sharksi i bez cudow poprosze

pozdro

Sensei #6341220 07/10/2014 11:13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Sensei
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się - zarobiony jestem.

Ale...

To nie ten film - Sensei smile

Sensei #6341277 07/10/2014 13:06
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Sensei
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?
Wymiana pokoleń było minęło,przeciez teraz trzon ekipy Jagielloni to zupełnie inni ludzie.
Najlepiej napisać że frajerskie zachowanie Wisły,a macanie sie z motorem to jak nazwać ? wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
[Linked Image]

Wojewoda Florek szykuję karę za race odpalone podczas meczu z GKS - pewnie zamknie stadion, natomiast na mecz zostali zaproszeni płk Jan Podhorsk i Andrzej Churski ze Związku Żołnierzy NSZ oraz mjr Ludwik Misiek i kpt prof. Kazimierz Grottel ze Światowego Związku Żołnierzy AK. Cytuję wypowiedz płk Jana Podhorskiego:

- Wzruszyłem się. Jestem pełen uznania dla kibiców Lecha za to, że upominają się o nas, o historię. Zawsze będę z nimi.

smirk


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Sensei
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?
Wymiana pokoleń było minęło,przeciez teraz trzon ekipy Jagielloni to zupełnie inni ludzie.
Najlepiej napisać że frajerskie zachowanie Wisły,a macanie sie z motorem to jak nazwać ? wink
tak jak w przypadku Slaska ? wink

craax #6341412 07/10/2014 15:59
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by craax
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Sensei
Zachowanie Wisły to frajerstwo w największym wymiarze. Jeszcze kiedyś na forum Jagielloni można było spotkać relacje ze wspólnych wyjazdów albo turniejów kibicowskich gdzie wiślacy zawsze wspominają o baletach z jagielończykami. Ludzie z Białego przyjmowali ich do domu zresztą tak samo było w drugą stronę. Wisła quo vadis?
Wymiana pokoleń było minęło,przeciez teraz trzon ekipy Jagielloni to zupełnie inni ludzie.
Najlepiej napisać że frajerskie zachowanie Wisły,a macanie sie z motorem to jak nazwać ? wink
tak jak w przypadku Slaska ? wink
Śląsk to inna bajka,tam od zawsze byli podzieleni na pro Wisła albo Motor wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Decyzyjni na Wiśle dostali klapsa w pysk i próbują ratować wizerunek, chuj z tym, że już po raz kolejny biją swoich. Ich trybuny, ich zasady. U nas nikt nie będzie bawił się w sztuczne pompowanie kosy, bo kto ma kontakty z Wiślakami ten będzie miał, a reszta ich oleje.

A na Śląsku niech dalej tłumaczą, że to nie Motor tylko kibice Śląska z Lublina czy coś tam.

Bullet #6346994 16/10/2014 00:37
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by ultra1978
Dziś żaden funkcjonariusz nie jest potrzebny żeby kogokolwiek pacyfikować twoi cię przekopią zanim zdążysz wyrwać pierwsze krzesełko. A potem ino Warta u Łakomskiej i rekonstrukcja żuchwy na NFZ.

Właśnie słyszałem, że na Wisełce w piątek sparowali między sobą w młynie gospodarzy, a potem pod stadionem D
A ja kawał słyszałem w sobotę fajny "Dlaczego nikt Szkotów i Niemców nie leje jak łażą sobie po mieście - Bo pracodawców się nie bije"

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by ultra1978
Dziś żaden funkcjonariusz nie jest potrzebny żeby kogokolwiek pacyfikować twoi cię przekopią zanim zdążysz wyrwać pierwsze krzesełko. A potem ino Warta u Łakomskiej i rekonstrukcja żuchwy na NFZ.

Właśnie słyszałem, że na Wisełce w piątek sparowali między sobą w młynie gospodarzy, a potem pod stadionem D
A ja kawał słyszałem w sobotę fajny "Dlaczego nikt Szkotów i Niemców nie leje jak łażą sobie po mieście - Bo pracodawców się nie bije"

nie wszyscy łażą, podobno jakiś szkot siedział na dupie w pubie bo miał zlamaną nogę i Targówek zapierdolił mu flagę a później w necie pompowali się z wielkiej zdobyczy laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
eeee, jak ktoś z targówka, to słoiki jakieś z poznańskiego najpewniej

radeke #6347027 16/10/2014 11:53
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by radeke
eeee, jak ktoś z targówka, to słoiki jakieś z poznańskiego najpewniej

chciałbys piwo

Conrad #6347030 16/10/2014 11:56
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
odezwal sie debil co mysli ze "Armią Poznań" dowodził litar laugh

11kera11 #6347036 16/10/2014 12:14
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by 11kera11
odezwal sie debil co mysli ze "Armią Poznań" dowodził litar laugh

Nie wiem jak to się stało, ale Twój dowód wędruje w sieci, na drugi raz uważaj bo jeszcze ktoś weźmie na Ciebie kredyt, może Staruch na oprawę laugh

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by ultra1978
Dziś żaden funkcjonariusz nie jest potrzebny żeby kogokolwiek pacyfikować twoi cię przekopią zanim zdążysz wyrwać pierwsze krzesełko. A potem ino Warta u Łakomskiej i rekonstrukcja żuchwy na NFZ.

Właśnie słyszałem, że na Wisełce w piątek sparowali między sobą w młynie gospodarzy, a potem pod stadionem D
A ja kawał słyszałem w sobotę fajny "Dlaczego nikt Szkotów i Niemców nie leje jak łażą sobie po mieście - Bo pracodawców się nie bije"

nie wszyscy łażą, podobno jakiś szkot siedział na dupie w pubie bo miał zlamaną nogę i Targówek zapierdolił mu flagę a później w necie pompowali się z wielkiej zdobyczy laugh
Sam sobie jest winny chłop do obcego kraju przyjeżdża a nie wie że w Polsce się kradnie. Drugi Hindus co przypiął na klatce w bloku rower z narzędziami, kluczami i częściami a potem wielkie zdziwko że ukradli jak z klatek kradną nawet metalowe części wind czy skrzynek rozdzielczych o żarówkach nie wspominając a kiedyś to nawet słoiki i ziemniaki z piwnic kradli. Ten flagę przypiął przed barem a potem zdziwienie mógł jeszcze między drzewami na sznurku wyprany kilt suszyć też by mu zajebali.

Conrad #6347140 16/10/2014 17:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by simons1986
[quote=11kera11]odezwal sie debil co mysli ze "Armią Poznań" dowodził litar laugh

Nie wiem jak to się stało, ale Twój dowód wędruje w sieci, na drugi raz uważaj bo jeszcze ktoś weźmie na Ciebie kredyt, może Staruch na oprawę laugh


nie znam gościa ale trafnie siebie okresliles laugh

Strona 24 z 36 1 2 22 23 24 25 26 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1