|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Podbiję Hamou po 6.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
zenek a odróżniasz stwierdzenie bilans gemów od procent wygranych gemów ?  oczywiscie jestem z wykształcenia matematykiem, nie ma możliwości by Kvitova majac 18-17(przy radwanska 34-38)przegrywajac 4 gemami miała gorszy % wygranych gemów od Radwańskiej Jakieś ma skoro tabelka na stronie WTA twierdzi że przy kazdej wygranej woźnackiej awansuje randwańska  zatem najwyraźniej Sharapova nie załapuje się do dodatkowej tabelki, gdyż w przeciwnym wypadku nie można założyć że każda wygrana Wozniacki daje awans Radwańskiej no wyszło na moje, nie żebym się sprzeczał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kvitova wygrywajac do za 6 przegrywajac do 4 do 4 ma 32 wygrane gemy przy 34 radwańskiej przecież liczy się procent wygranych gemów, a nie liczba wygranych gemów, odróżniasz te pojęcia  ?? Napewno lepiej od ciebie skoro twierdzisz, że kvitova przegrywajac 2:1 ma jeszcze szanse wyjscia z grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kazde zwyciestwo woźnej daje awans pisi? jest ktos kumaty co zna regulaminy czy musi 2-0 wygrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
green napisz żeby w końcu wszystko rozwiać, jak ma być bo mnie nie wierzą a Ty to BOSS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Wygrywa Kvitova - Iśka odpada Wygrywa Woźniacka - Iśka przechodzi dalej po co te dywagacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Stamatova @ 2.75  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Wygrywa Kvitova - Iśka odpada Wygrywa Woźniacka - Iśka przechodzi dalej po co te dywagacje a bo zenek zaczął mieszać  nie obraź się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
mój bład w liczeniu bo Isia ma 34-37 a Kvitova 17-17 wieć Kvitova może 2 gemami tylko przegrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wygrywa Kvitova - Iśka odpada Wygrywa Woźniacka - Iśka przechodzi dalej po co te dywagacje Bo znalazł sie szalony matematyk który twierdzi, ze kvitova ma szansę na awans przegrywając 2:1 wbrew wszystkim zapewnieniem ze strony forumowiczów i oraganizatorów WTA championships 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
zenek zrozum tu nie gemy będa liczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
po tym artykule jestem jednego pewien że halep moze kombinowac z kim chce zagrac dalej w półfinałach, ale moje ivanovic -1,5 coraz bardziej wyglada na pewne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
nie ma zadnych kalkulacji, Wozniacka jest w dobej formie I jedzie z cyklopem jak ze szmata, oby do konca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Podbiję Hamou po 6.5  będzie powtórka z Coppejansa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Kvitova wygrywajac do za 6 przegrywajac do 4 do 4 ma 32 wygrane gemy przy 34 radwańskiej przecież liczy się procent wygranych gemów, a nie liczba wygranych gemów, odróżniasz te pojęcia  ?? Napewno lepiej od ciebie skoro twierdzisz, że kvitova przegrywajac 2:1 ma jeszcze szanse wyjscia z grupy  Bo niejasny jest opis co się dzieje w przypadku gdy 3 zawodniczki maja po jednej wygranej, nie spotkałem się jeszcze z takim opisem, który stwierdzałby, że decydują najpierw sety, a gdy dwie zawodniczki mają taki sam(bo Sharapova ma 3-5) to liczy się bezpośredni pojedynek między dwoma zawodniczkami. Raczej przy wyniku 6-2 dla Wozniacki w 1 secie wszystkie dywagacje idą w piach, bo i tak się nie przekonamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
co ciekawe Wozniacki wygrywając ryzykuje Serenę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
nie ma zadnych kalkulacji, Wozniacka jest w dobej formie I jedzie z cyklopem jak ze szmata, oby do konca  to chodzi jak sie zachowa halep jak bedzie chciała wpakowac woźniackiej serene to sobie seta ugra a jak chce zagrac z pusia i serene nie miec w finale to sobie 5 gemów ugra z ivanovic i po sprawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
A po co ma kalkulowac jest 8 w rankingu, za zwyciestwo dostaje dodatkowe punkty i kilkaset tysięcy dolarów. a jak jeszcze halep z anka sie ułozą to dla niej lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
nie ma zadnych kalkulacji, Wozniacka jest w dobej formie I jedzie z cyklopem jak ze szmata, oby do konca  to chodzi jak sie zachowa halep jak bedzie chciała wpakowac woźniackiej serene to sobie seta ugra a jak chce zagrac z pusia i serene nie miec w finale to sobie 5 gemów ugra z ivanovic i po sprawie  No dokładnie, bardzo mnie ciekawi ten mecz, narazie mam 2-0, ale jesli przegra 1 seta Helep 6-2 lub 6-3, to drugie można sobie rozpisać na Ivanovic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|