|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
się ładnie Ana zesrała 40-0* i w dupe gem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Zeby nie bylo - nie uwazam, ze obie sie dogadaja, dla mnie niecycata Halep powinna ruszyc glowa i sobie to wczesniej przekalkulowac ile musi ugrac zeby wygrac grupe i wyrzucic Serene z turnieju. Nie czarujmy sie - jest ktos, kto wierzy, ze uda sie Simonie ograc drugi raz Serene w przeciagu paru dni?  Jezeli ktos taki sie znajdzie to jest niespelna rozumu. np.ja a czemu by nie , jest w formie? - jest nie ma prawa sie w takim wypadku bac tym bardziej ze juz ja ograla chyba nie za duzo wiesz o obecnym wta one jak widza serene to sraja po gaciach nie od dzis w tym siedzie  jak smakowalo by zwyciestwo w mastersie konczacym sezon pokonujac 2x Serene no no... narazie nie widac zeby sie dogadaly
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
O to właśnie chodzi, żeby nie było widać  (jeśli już doszło do umowy, zresztą i bez tego może paść wynik - promujący obie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
na razie ana sie sama zalatwia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Halep jedzie jak ze szmatą  gdzie ta ustawka Panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Simona pierdoli układy, albo chce dorobić i jak Maszka zaraz przestanie grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Zeby nie bylo - nie uwazam, ze obie sie dogadaja, dla mnie niecycata Halep powinna ruszyc glowa i sobie to wczesniej przekalkulowac ile musi ugrac zeby wygrac grupe i wyrzucic Serene z turnieju. Nie czarujmy sie - jest ktos, kto wierzy, ze uda sie Simonie ograc drugi raz Serene w przeciagu paru dni?  Jezeli ktos taki sie znajdzie to jest niespelna rozumu. np.ja a czemu by nie , jest w formie? - jest nie ma prawa sie w takim wypadku bac tym bardziej ze juz ja ograla Bo uwazam Halep za lepsza zawodniczke od Any i stad nie wierze, ze Ana jest w stanie na luzie pyknac na tyle zeby wygrac grupe. tez uwazam rumunke za lepsza tenisistke i dlaczego niby jej mialo by zalezec na wyrzuceniu Sereny skoro jest w formie i juz ja pokonala tu - "nie ma sie kogo bac" albo inaczej nie taki diabeł straszny jak go maluja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
szybko pokazała Halep gdzie ma kalkulacje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Aga z Halep i Caro z Czarną ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Syrena kolejny masters hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no to teraz Ana po 1go seta? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zeby nie bylo - nie uwazam, ze obie sie dogadaja, dla mnie niecycata Halep powinna ruszyc glowa i sobie to wczesniej przekalkulowac ile musi ugrac zeby wygrac grupe i wyrzucic Serene z turnieju. Nie czarujmy sie - jest ktos, kto wierzy, ze uda sie Simonie ograc drugi raz Serene w przeciagu paru dni?  Jezeli ktos taki sie znajdzie to jest niespelna rozumu. np.ja a czemu by nie , jest w formie? - jest nie ma prawa sie w takim wypadku bac tym bardziej ze juz ja ograla Bo uwazam Halep za lepsza zawodniczke od Any i stad nie wierze, ze Ana jest w stanie na luzie pyknac na tyle zeby wygrac grupe. tez uwazam rumunke za lepsza tenisistke i dlaczego niby jej mialo by zalezec na wyrzuceniu Sereny skoro jest w formie i juz ja pokonala tu - "nie ma sie kogo bac" albo inaczej nie taki diabeł straszny jak go maluja  Jezeli Halep pozwoli awansowac Serenie to powiedz mi cos takiego w niedziele. Zobaczysz, ze ten diabel jednak jest taki straszny jak go maluja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jesli serena wyjdzie to wygra ten turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Ale ta rumunka jest tepa jedyna sansa na wygranie mastersa wpuszcza syrene
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
jesli serena wyjdzie to wygra ten turniej zeby nie zjechala do bazy z Caro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jesli serena wyjdzie to wygra ten turniej zeby nie zjechala do bazy z Caro rly? no kiddin man
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|