|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
to dlaczego mowia w tv czy pisza w gazecie ze byl legendarny kur.. legendarny to jest adamek bo byl mistrzem w 2 kategoriach wagowych tak samo jak michalczewski chociaz za nim nie przepadam bo walczyl pod helmutowska flaga ale kilkadziesiat razy obronil pasa w polciezkiej a ten manekin reklamowal tylko podeszwy do butow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
@fechu jesteś 30 na pucharze?  Niestety raczej nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
@fechu jesteś 30 na pucharze?  Niestety raczej nie  myślałem że będziesz z biczykiem byśmy Ciebie ugościli dobrze może pacyfek by sie zjawił w końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
craax, kto wie, może się jeszcze doczekamy czasów ze 3/4 Polski będzie nocami slęczeć przed tv ;-)
--- jaga, błagam Cię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@fechu jesteś 30 na pucharze?  Niestety raczej nie  myślałem że będziesz z biczykiem byśmy Ciebie ugościli dobrze może pacyfek by sie zjawił w końcu  my przyjedziemy na final 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
to dlaczego mowia w tv czy pisza w gazecie ze byl legendarny kur.. legendarny to jest adamek bo byl mistrzem w 2 kategoriach wagowych tak samo jak michalczewski chociaz za nim nie przepadam bo walczyl pod helmutowska flaga ale kilkadziesiat razy obronil pasa w polciezkiej a ten manekin reklamowal tylko podeszwy do butow Widzę, że nie zrozumiesz o co chodzi. Adamek i Michalczewski moze byli mistrzami, ale to Andrzej miał "to coś" co sprawiało, że ludzie czekali na jego walki i zarywali noce. I choć nigdy niczego nie wygrał to sentyment większy jest do niego niz do Adamka czy Michalczewskiego. Tyle w temacie i prawie każdy rację mi przyzna pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,745 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,745 Likes: 10 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax, kto wie, może się jeszcze doczekamy czasów ze 3/4 Polski będzie nocami slęczeć przed tv ;-)
--- jaga, błagam Cię... za naszego zycia na pewno nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
bo on walczyl w ameryce , a tam inny czas jest i musialem wstac rano zeby to zobaczyc nie pij już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem czego się spodziewałeś że krew się poleje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem A Podbeskidzie-Widzew w zeszłym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem czego się spodziewałeś że krew się poleje  nie, że będzie go naparzał po torbie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
bo on walczyl w ameryce , a tam inny czas jest i musialem wstac rano zeby to zobaczyc nie pij już  sobota jest bawimy sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jeszcze zanim końca dobiegła czwarta ostatnia runda, publiczność wstała miejsc i oklaskami pożegnała Gołotę, skandując: Dziękujemy! Dziękujemy! za nieprzespane noce i wszyskie wpierdole w najwazniejszych walkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,745 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,745 Likes: 10 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem tak. Komentatorów zacytowalem.. Heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Walka szybka, ale pełna emocji,choć nie punktowana.. Kurwa mac...no muszę się napić..dobry wieczór i zdrówko jak żyję większej chujni nie widziałem czego się spodziewałeś że krew się poleje  nie, że będzie go naparzał po torbie dobre powiem szczerze, że jakby odjebali taki numer to byłoby coś jakby zrobili taką akcje dla jajec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
8 listopada dopiero będą emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a wiecie kto byl organizatorem pozegnania legendarnego Endrju ? Marcin Najman ksywa El Testosteron taki sam wojownik tylko ze w KSW 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|