Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ominąłeś serdecznie prowizje, które oni muszą za Ciebie zapłacić. Dlatego masz rzekomy problem.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Przecież jeżeli nie chcą mi wypłacić w inny spośób tzn w tym przypadku na Skrilla, powinni to zrobić zgodnie ze SWOIM regulaminem na konto z którego przyszedł depozyt, ja tam nie widzę w ich regulaminie punktu który mówił by o tym że mogą wedle swojego uznania wypłacić metodą jaką zechcą( większośc buków ma taki zapis ale w bah tego nie mogę znaleźć, może się myle?) i tylko i wyłącznie o to chodzi że nie stosują się nawet do własnego regulaminu który pownien obowiązywać również ich ? a nie tylko gracza, i nie powinni sami wymyślać sobie nowych punktów laugh


Ja nie używając do transkacji u nich konta bankowego mogę sobie nie życzyć wypłaty w ten sposób i każdy w miare rozgarnięty powninen to zrozumieć, dlatego sprawa z dokładnym opisem poszła do LGA.


Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
4. Gracze nie powinni traktować Bet-at-home jako instytucji finansowej ani oczekiwać oprocentowania swoich środków."


Ty ich tak spróbowałeś wykoszystać. Nie wiem co tu jest takiego trudnego do zrozumienia. Gdybyś wpłacił, pograł, przegrał, wygrał, przegrał, wygrał, nie byłoby problemu, ale wymyśliłeś sobie że ich wykorzystasz jako pośrednika płatności. To jest zabronione w myśl ich regulaminu, który jest przecież dostępny po polsku...

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
myślę że jeśli użyłem depozytu do gry to nie złamałem tego regulaminu, równie dobrze mogłem przegrać nawet po tym kursie 1.01, co innego gdybym wypłacał bez obrotu, po za tym, to że ktoś próbował tak zrobić to powód żeby zajebać/zamrozić kase z konta ?

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
zamrozić depozyt dokładnie, bo jak wiadomo nic tam nie wygrałem, oni mi w bezczelny sposób zamrozili moje wpłacone pieniądze, niby jakim prawem to dla mnie zagadka.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Problem polega na tym, że nie użyłeś depozytu do gry. Wpłaciłeś, żeby wypłacić.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
jeśli kasa poszła na zakład to jak nie została użyta do gry ? nie wydaje Ci się że jednak została użyta ? postawiłem całość 1x, więc użyłem wpłaconego depozytu do gry że po kursie 1.01 to już inna sprawa, ale zaprzeczyć że zostały użyte nie można.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Postawiłeś po kursie 1,01 żeby ściemnić. Nie oszukujmy się. I teraz masz pretensje do "downów" (jak mówisz o nich) z "bet-at-home", że nie chcą Ci wypłacić kasy. Napisałem już dlaczego tak robią. Nie wiem kto jest "downem" w tym momencie.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
no mam pretnesje że nie chcą mi wypłacić moich pieniędzy, co z tego zę chciałem ,,ściemnić,, ? oni i tak nie mają żadnego prawa w tym wypadku nie wypłacić pieniędzy i dobrze o tym wiedzą, tylko nie podoba mi się sposób wypłaty ( i tu chodzi mi o brak odpowieniego zapisu w regulaminie) może powinni sobie poprawić ten regulamin skoro potrafią sobie nowe punkty wymyślać których tam nie ma.

A ty ich tak zabawny człowieku nie broń bo śmiać mi się już z Ciebie chce, poczytaj sobie ich regulamin jak już się tak bardzo chcesz kłócić i odpowiedz sobie czy postępują zgodnie ze swoim regulaminem, ja bym nie miał pretensje gdyby mieli odpowiednie zapisy w regulaminie i grzecznie bym wypłacił tak jak chcą, a w tym wypadku czekam na odpowiedź z MGA i tyle w temacie, nie ma nad czym dyskutować, Ty będziesz i tak w kółko tego śmiesznego pseudo buka bronił, a wiadomo zę jest to tylko średniej klasy buk ze słabymi rankingami.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
[quote=deltaforce co z tego zę chciałem ,,ściemnić,, ? oni i tak nie mają żadnego prawa w tym wypadku nie wypłacić pieniędzy [/quote]

Jakiś regulamin jednak mają:
4. Gracze nie powinni traktować Bet-at-home jako instytucji finansowej ani oczekiwać oprocentowania swoich środków.


Nie lubię się powtarzać, ale niestety zmuszasz mnie do tego. Gdybym był właścielem bet-at-home.com miałbym pretensje do Ciebie, że próbujesz mnie wykorzystać/oszukać. Zrobiłbym wszystko, żeby Ci tej kasy nie wypłacić bez straty dla Ciebie. Tak żebyś się nauczył, że nie ma nic za darmo.

Oni zrobią tak samo.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
polaczkowe cwaniactwo ot co ...a teraz mnie zlapali i placz ... ciesz sie ze chca wogole zaplacic, mogliby skonfiskowac za pranie pieniedzy

i co wtedy zrobilibys? napisal do polskiego sadu czy od razu do Kapicy?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wypłacą, tylko nie w takiej formie, jaką widzi sobie deltaforsiak. Wypłacą mu po kilku bataliach. Będzie musiał się namęczyć, ale sam sobie na to zasłużył.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by kazow
polaczkowe cwaniactwo ot co ...a teraz mnie zlapali i placz ... ciesz sie ze chca wogole zaplacic, mogliby skonfiskowac za pranie pieniedzy

i co wtedy zrobilibys? napisal do polskiego sadu czy od razu do Kapicy?

jak masz pisać takie głupoty to najpierw sobie poczytaj definicje słów których używasz, jeśli to co ja zrobiłem miało coś wspólnego z praniem pieniędzy to bez urazy ale chyba udajesz głupszego niż jesteś.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pranie_pieni%C4%99dzy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
proponuje poskarzyc sie na mnie do LGA

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wpłacając z jednego portfela po to by wypłacić na inny podobny to sygnał że coś nie gra z tą twoją metodą depozytową, więc nie chcą ci tam cofnąć kasy.
zazwyczaj to się chyba wypłaca na odrębne metody np Bank>Skrill,

Dołączył: May 2015
Posty: 81
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2015
Posty: 81
Ale czy oni nie rozumieja ze wyplata na konto bankowe naraza wlasciciela tego konta na represje i nieprzyjemnosci? Nie da sie im wytlumaczyc?

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by shymek1986
Ale czy oni nie rozumieja ze wyplata na konto bankowe naraza wlasciciela tego konta na represje i nieprzyjemnosci? Nie da sie im wytlumaczyc?

logiczne że robią to celowo żeby utrudnić, ewentualnie przytulić pare tysiączków, pomnóż to przez ileś tam osób i interes się kręci.

kazow czy ja ich w jakiś sposób oszukałem ? przyciąłem na kasie, nadużyłem jakiegoś bonusa etc, dużo przez to stracili ? wiem już w jakich innych bukach można w ten sposób działać bez żadnych konsekwencji, jakbym wiedział wcześniej że BAH działa w taki sposób nic takiego bym nie robił.

Jedno jest pewne ja ich w żaden sposób nie oszukałem, tyle w temacie.

Dołączył: May 2015
Posty: 81
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2015
Posty: 81
I co zrobisz dalej?

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
nic, co tutaj można zrobić, mogę co najwyżej napisać do MGA co już zrobiłem, ale mało prawdopodobne że to coś da, i do SBR, i tak mają już tragiczny ranking C-, będzie więcej skarg to jeszcze polecą i tyle co mogę im zrobić.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@deltaforce ...czy oszukales to raczej nie, zadnej kasy nie chcesz wyludzic, ale z drugiej strony wplacales z czystym zamiarem wyplaty inna forma, a nie grania

a kurs 1.01 no to daj spokoj, badzmy powazni

nie probujemy tutaj wybielac buka i osobiscie sie zgadzam, ze nie powinno byc ograniczen co do form wplat/wyplat, po prostu tlumaczymy Ci ze z pesrpektywy buka to jest odbierane jako cwaniactwo i potencjalny fraud

oni ponosza koszty wplat i do tego musza sie tlumaczyc przed organem nadzorujacym dlaczego dopuszczaja do takich akcji, wiec dlaczego maja isc Ci na reke i naraz sie na klopoty z licencja?

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1