a jak, a jak , a jak.... A jak Ty kiedykolwiek nie obronisz LEGII w jakimkolwiek temacie to będzie cud ! Czasem Panie @akagi warto sciągnąć te dwie ``eLki`` z siatkówki oka i popatrzeć obiektywnie.
" Od kołyski aż po grób, jedno miasto jeden klub "
Legia Warszawa
Staram się staram - Panie Tom - być obiektywny.
Inna sprawa, że nie zawsze mi się to udaje, co przyznaje.
a jak, a jak , a jak.... A jak Ty kiedykolwiek nie obronisz LEGII w jakimkolwiek temacie to będzie cud ! Czasem Panie @akagi warto sciągnąć te dwie ``eLki`` z siatkówki oka i popatrzeć obiektywnie.
" Od kołyski aż po grób, jedno miasto jeden klub "
Legia Warszawa
Staram się staram - Panie Tom - być obiektywny.
Inna sprawa, że nie zawsze mi się to udaje, co przyznaje.
,,Do nienawiści do tej drużyny tak wychowano wychowano nas i bez powodu i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat: A legia kurwa, legia legia kurwa, legia warszawa starą kurwa jest!
Ale śmichy chichy przecież Milik był oficjalnie w pracy u mnie kierownik czyt. debil wyzywa co drugi dzień ludzi, rodaków niezależnie od płci i wieku od ch...w i nierobów i nikt nie robi z tego wielkiego halo. A tu paru wypitych zjechało gościa i tragedia narodowa. Piłkarz od dziecka już musi się przyzwyczajać że go wyzywają i lżą na każdym kroku bo to wpisane jest w jego zawód, jeden mój znajomy z boiska nawet się cieszył że go tylko wyzywają a nie biją i samochodu nie podpalą albo do lasu nie wywiezą. Jak ktoś sobie płacze że Polacy wyzywają Polaka to niech przypomni sobie ile razy wyzwał Polaka albo został wyzwany przez Polaka w życiu. Przecież 90 % sporów i kłótni w Polsce zostaje rozpoczętych od wzajemnego wyzywania i ubliżania wyzywają się ludzie na ulicy, w komunikacji miejskiej, na drodze, w szkole, w pracy, na marszu niepodległości na każdym kroku. A tutaj gościa na stadionie zwyzywali i jaka hańba narodowa. Nie wiem czy wy z domu ludzie nie wychodzicie i nie słyszycie tego że was tak oburza co jakiś dziennikarz skrobnął.
Na wszystko znajdziesz wytłumaczenie, jednak jak kasa zacznie się nie zgadzać preziowi Legii to skończy się ten cyrkowy balet z bandą idiotów. Doping to jedno ale odpierdalanie maniany to drugie... ostatnio to drugie wychodzi na pierwszy plan.
Na pierwszy plan wychodzi to, co dla nas samych jest na pierwszym planie.
To tylko kwestia spojrzenia i... miejsca siedzenia.
akagi wiesz moze ile baniek legia straciła przez zachowanie swoich fanów w ciagu ostatniego roku? Prezes nazywa was ,,bandą idiotów" beda jakies zmiany?
Nienawiść nienawiścią, ale po chuj cieszyć się, że jakaś ekipa z Polski dostaje zakaz domowy/wyjazdowy? I to w europejskich pucharach? Kara to już w ogóle kpina, bo oprócz rac i jakiejś spiny z policją NIC ZŁEGO nie zrobili. Niech awansują do 1/8 i wykręcą coś, czego nawet regulamin uefy nie przewiduje.
A co do Milika to już w ogóle nie kumam tej debaty. Chłop ze Śląska, to został przez Warszawiaków pojechany, co w tym dziwnego? Dajcie mecz reprezentacji w Białymstoku, to kosecka czy jakiś korzym będą zbierali więcej kurew niż przeciwnik.
Bilety 3 razy za drogie, koszulki droższe niż na Chelsea więc na kary powinno starczyć. Ciekawi mnie tylko jedno jak Uefa wywaliła nas z LM to niewielu mówiło, że nasza głupota tylko zła Uefa, jak teraz pogwizdali na Murzyna to już tak jedyni winni to chłopacy, a ,uefa nie miała wyboru, wszystkich tak kara"
Bilety 3 razy za drogie, koszulki droższe niż na Chelsea więc na kary powinno starczyć. Ciekawi mnie tylko jedno jak Uefa wywaliła nas z LM to niewielu mówiło, że nasza głupota tylko zła Uefa, jak teraz pogwizdali na Murzyna to już tak jedyni winni to chłopacy, a ,uefa nie miała wyboru, wszystkich tak kara"
No ja mówiłem, że wasza głupota z tym Celticem, a teraz bronię kibiców
Szkoda, że kurwa nikt nie ukarał brudnej Sevilli za śpiewanie do Śląska 'Welcome to Katyń'.