|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
czesc sl;uchajcie ja na jednym IP mialem na 3 osoby 3 konta i czy chociazby z 1 moge pobrac,z gory thx za odpowiedz,pytanie 2 jesli wujek w innym miescie mnie zaressjstrowal ,a loguje sie u siebie i mam tu rejsstracje to czy to nie problem i jescze 1 o co chodzi z tym bonusem,trzeba bedzie ponownie tym obrocic,z gory THX i POZDRO,tak od siebie WIELKA RADOSC U MNIE JEST ZE BARCA WROCILA NA TRON:-),i żal ,że SZWEDZI odpadli z CZechami;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
JAk ktos cos bedzie wiedzial o tym bonusie hokejowym to niech napisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274 |
JAk ktos cos bedzie wiedzial o tym bonusie hokejowym to niech napisze ja mysle ze admiral i tak odwalil kawal dobrej roboty dajac nam 10 euro na wejscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> i sam tez tak zrozumialem ze po zakonczeniu mistrzostw jesli sie conajmniej raz postawilo na hokeja to bedzie jeszcze jeden bonus po zakonczeniu. sprawdzalem przed chwila, po 10 rano i na razie bonusu nie ma no ale poczekajmy:) nie moge sie pogodzic za bardzo z wszystkim bo mialem 230 funtow i barca wtopila mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wiec teraz czekam na bonusowe 6 GBP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
dalej nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a na sam hokej to ja te 10 euro zainwestowalem pewnie, wiec milo by bylo jakby mi oddali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
nie wiem czy beda jeszcze te dodatkowe 10 euro, niby bylo napisane ze beda, ale nie wiem jakie warunki trzeba bylo spelnic. Ja na hokeju zagralem naprawde wiele razy i to naprawde za srednio 7 euro, kilka razy za 10 euro wiec chyba spelnilem warunki, ale narazie na moim koncie jest bez dodatkowych 10 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 7 |
Mi się wydaje że te dodatkowe 10€ to jest dla graczy którzy już przed Mistrzostwami w Hokeju byli zarejestrowani i podczas mistrzostw zagrali przynajmniej raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
A ile razy trzeba obrócić te 10 euro na dobry początek?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke. ciekawe jak z wyplatą bedzie oby nie bylo problemów. moze ktos ma juz jakies doswiadczenie z tym bukiem ..prosze o info .z tego co widzialem to trzeba scan dokumentu wyslac.a ile bonusem obrócic i ile najmniej mozna wyplacic,jakąs prowizje pobieraja przy tym? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke. ciekawe jak z wyplatą bedzie oby nie bylo problemów. moze ktos ma juz jakies doswiadczenie z tym bukiem ..prosze o info .z tego co widzialem to trzeba scan dokumentu wyslac.a ile bonusem obrócic i ile najmniej mozna wyplacic,jakąs prowizje pobieraja przy tym? pozdrawiam Radzi ci poczytac caly ten temat, bo nikt po 10 razy tego samego nie bedzie ci mowil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć. codzi mi o najmniejszą wypłatę m.in
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć. codzi mi o najmniejszą wypłatę m.in juz nie aktualne wiem co chcialem wiedziec choć nie do konca.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Jak ktos cos wie na temat bonusu za hokej to niech pisze!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke. kolega sie wczoraj zarejestrowal i ma 0.00 euro, wysylales jakiegos majla do nich albo cos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
ja podobnie, dopiero wczoraj się zarejestrowałem i żadnego bonusu nie dostałem. Wysłałem już im maila, ale jakoś mało komunikatywni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
A ja myslez e tam poprostu chodziło o to ze Ci co sie zarejstruja od 30 kwietnia do 15 maja czyli PODCZAS trwania MŚ w Hokeju dostaja bonus 10 euro na start a nie po mistrzostwach:) Ale pewny nie jestem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
JA wyczytalem na zagranicznym forum, ze trzeba bylo zagrac za WLASNE pieniadze, czyli najpierw trzeba bylo wplacic swoja kase a pozniej cos obstawic w hokeju - szkoda, ze nie pisali o tym w regulaminie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale nie ma co narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie mozna byc za lapczywym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26 |
kto pomoże wypełnić pola z wypłata do money bokers z admirala?? wie ktos
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85 |
ja sie zarejestrowałem wczoraj o 23:55 i mam 10 euro na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka