Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21
#63645 16/05/2005 07:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
czesc sl;uchajcie ja na jednym IP mialem na 3 osoby 3 konta i czy chociazby z 1 moge pobrac,z gory thx za odpowiedz,pytanie 2 jesli wujek w innym miescie mnie zaressjstrowal ,a loguje sie u siebie i mam tu rejsstracje to czy to nie problem i jescze 1 o co chodzi z tym bonusem,trzeba bedzie ponownie tym obrocic,z gory THX i POZDRO,tak od siebie WIELKA RADOSC U MNIE JEST ZE BARCA WROCILA NA TRON:-),i żal ,że SZWEDZI odpadli z CZechami;/

Bonus: Unibet
#63646 16/05/2005 07:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
JAk ktos cos bedzie wiedzial o tym bonusie hokejowym to niech napisze

#63647 16/05/2005 08:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
Quote
JAk ktos cos bedzie wiedzial o tym bonusie hokejowym to niech napisze


ja mysle ze admiral i tak odwalil kawal dobrej roboty dajac nam 10 euro na wejscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
i sam tez tak zrozumialem ze po zakonczeniu mistrzostw jesli sie conajmniej raz postawilo na hokeja to bedzie jeszcze jeden bonus po zakonczeniu. sprawdzalem przed chwila, po 10 rano i na razie bonusu nie ma no ale poczekajmy:)

nie moge sie pogodzic za bardzo z wszystkim bo mialem 230 funtow i barca wtopila mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wiec teraz czekam na bonusowe 6 GBP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63648 16/05/2005 10:42
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
dalej nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a na sam hokej to ja te 10 euro zainwestowalem pewnie, wiec milo by bylo jakby mi oddali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63649 16/05/2005 12:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
nie wiem czy beda jeszcze te dodatkowe 10 euro, niby bylo napisane ze beda, ale nie wiem jakie warunki trzeba bylo spelnic. Ja na hokeju zagralem naprawde wiele razy i to naprawde za srednio 7 euro, kilka razy za 10 euro wiec chyba spelnilem warunki, ale narazie na moim koncie jest bez dodatkowych 10 euro

#63650 16/05/2005 12:40
Dołączył: May 2005
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 7
Mi się wydaje że te dodatkowe 10&#8364; to jest dla graczy którzy już przed Mistrzostwami w Hokeju byli zarejestrowani i podczas mistrzostw zagrali przynajmniej raz.

#63651 16/05/2005 13:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
A ile razy trzeba obrócić te 10 euro na dobry początek?!

#63652 16/05/2005 15:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke.
ciekawe jak z wyplatą bedzie oby nie bylo problemów.
moze ktos ma juz jakies doswiadczenie z tym bukiem ..prosze o info .z tego co widzialem to trzeba scan dokumentu wyslac.a ile bonusem obrócic i ile najmniej mozna wyplacic,jakąs prowizje pobieraja przy tym?
pozdrawiam

#63653 16/05/2005 15:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Quote
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke.
ciekawe jak z wyplatą bedzie oby nie bylo problemów.
moze ktos ma juz jakies doswiadczenie z tym bukiem ..prosze o info .z tego co widzialem to trzeba scan dokumentu wyslac.a ile bonusem obrócic i ile najmniej mozna wyplacic,jakąs prowizje pobieraja przy tym?
pozdrawiam

Radzi ci poczytac caly ten temat, bo nikt po 10 razy tego samego nie bedzie ci mowil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#63654 16/05/2005 15:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć.

#63655 16/05/2005 15:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć.

codzi mi o najmniejszą wypłatę m.in

#63656 16/05/2005 15:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Quote
nom to podaj nr strony bo jakos nie moge znależć.

codzi mi o najmniejszą wypłatę m.in

juz nie aktualne wiem co chcialem wiedziec choć nie do konca.pozdrawiam

#63657 16/05/2005 16:34
Dołączył: May 2005
Posty: 8
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Jak ktos cos wie na temat bonusu za hokej to niech pisze!!

#63658 16/05/2005 17:01
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
ja zarejestrowalem sie wczoraj i dzisiaj wchodze i 10euro jest a wczesniej nie gralem tam wcale ani na hokej czy tez pilke.

kolega sie wczoraj zarejestrowal i ma 0.00 euro, wysylales jakiegos majla do nich albo cos ?

#63659 16/05/2005 18:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
ja podobnie, dopiero wczoraj się zarejestrowałem i żadnego bonusu nie dostałem. Wysłałem już im maila, ale jakoś mało komunikatywni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63660 16/05/2005 18:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
A ja myslez e tam poprostu chodziło o to ze Ci co sie zarejstruja od 30 kwietnia do 15 maja czyli PODCZAS trwania MŚ w Hokeju dostaja bonus 10 euro na start a nie po mistrzostwach:) Ale pewny nie jestem:)

#63661 16/05/2005 18:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
JA wyczytalem na zagranicznym forum, ze trzeba bylo zagrac za WLASNE pieniadze, czyli najpierw trzeba bylo wplacic swoja kase a pozniej cos obstawic w hokeju - szkoda, ze nie pisali o tym w regulaminie !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale nie ma co narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie mozna byc za lapczywym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63662 16/05/2005 18:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63663 16/05/2005 20:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
kto pomoże wypełnić pola z wypłata do money bokers z admirala?? wie ktos

#63664 16/05/2005 20:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
ja sie zarejestrowałem wczoraj o 23:55 i mam 10 euro na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1