Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 21 1 2 17 18 19 20 21
#63665 16/05/2005 20:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
to mozna z admirala w ogole wyplacac do moneybookers? gdzie jest ta opcja ?

Bonus: Unibet
#63666 16/05/2005 21:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ludzie ,uczcie się chociaż troche jezyków obcych .
Aby dostac bonusa za rejestrację na pocztę e-mail przychodził link aktywacyjny -dopiero po kliknięciu na ten link pojawiało sie 10 euro na koncie .

Podobnie z bonusem dla "starych ",którzy zagrali nawet za 0.01 euro w trakcie trwania mistrzostw -jest napisane ,że na pocztę przyjdzie instrukcja jak aktywować bonus.

Dlatego wszyscy ciułacze nie zgrywajcie sie w tej firmie do zera .

#63667 16/05/2005 21:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
kto pomoże wypełnić pola z wypłata do money bokers z admirala?? wie ktos

Mozna w ogole wyplacac na MB?!

#63668 17/05/2005 05:22
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
Quote
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ludzie ,uczcie się chociaż troche jezyków obcych .
Aby dostac bonusa za rejestrację na pocztę e-mail przychodził link aktywacyjny -dopiero po kliknięciu na ten link pojawiało sie 10 euro na koncie .

Podobnie z bonusem dla "starych ",którzy zagrali nawet za 0.01 euro w trakcie trwania mistrzostw -jest napisane ,że na pocztę przyjdzie instrukcja jak aktywować bonus.

Dlatego wszyscy ciułacze nie zgrywajcie sie w tej firmie do zera .


no do kolegi przyszedl link aktywacyjny i ma 0.00 kasy, a rejestrowal sie w niedziele


a co do "starszych" czyli mnie, zadnego majla nie dostalem jeszcze:> kiedy to ma przyjsc, jezeli wogole ma przyjsc :>

#63669 17/05/2005 05:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Jest napisane ,że w najbliższych dniach po 15 ,ale nie buduj na tym biznesu .

#63670 17/05/2005 06:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
dla tych znafcóf co z Admirala wypłacili na MoneyBokers
wielkie LLLLLLLLLooooooooLLLLLLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63671 17/05/2005 11:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
gdzie pisze ze do 15 dni?

Na live tez sie liczy :> ?

Bo ja gralem chyba tylko na live w MS w hoka..

#63672 17/05/2005 12:11
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
po 15 to chyba chodzilo o godzine a nie o dni ;]

#63673 17/05/2005 12:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
ja dostałem maila po rejestracji i ten bonus 10 euro ale myslalem że dostane coś za to że na tego hokeja postawiłem !

#63674 17/05/2005 13:39
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
i jak obiecali dali bonusa :]

#63675 17/05/2005 13:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
potwierdzam, najpierw dostalem 10 euro za zalozenie konta, przed chwila otrzymalem maila z voucherem na kolejne 10 euro... elegancko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#63676 17/05/2005 13:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
ja tez lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63677 17/05/2005 13:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
no a ja nic no.. tylko ten bonus za rejestracje a za to że postawiłem na hokeja nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63678 17/05/2005 13:51
Dołączył: May 2005
Posty: 230
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 230
Ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Ciekawi mnie tylko teraz, jak to bedzie wygladalo z wyplata? Czy tymi 10 euro bedzie trzeba rowniez obrocic podobnie jak tymi pierwszymi? Nie wydaje Wam sie to za piekne zeby bylo prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />? 20 euro w prezencie od tak sobie ? hehe. No ladnie.
Pozdro

#63679 17/05/2005 13:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jak zrealizowaliscie voucher? macie 14 cyfr? bo ja tylko dwie

#63680 17/05/2005 13:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
no właśnie ja tak samo nie co zrobic żeby te 10 euro dostac.. bo maial juz dostalem

#63681 17/05/2005 14:03
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
jak zrealizowaliscie voucher? macie 14 cyfr? bo ja tylko dwie

napewno masz 14. Zaraz w pierwszym zdaniu a nie na tym żółtym.

#63682 17/05/2005 14:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63683 17/05/2005 14:15
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
laaadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 10 euro + :]

#63684 17/05/2005 14:16
Dołączył: May 2005
Posty: 230
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 230
Quote
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No popatrz, jaka szkoda - tylko na 2 kontach masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />?.
Ja to jestem cool, bo se zrobilem 11 kont i teraz mam 110 euro za free - fajnie, nie?

Strona 19 z 21 1 2 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa), 1,157 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1