|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
to mozna z admirala w ogole wyplacac do moneybookers? gdzie jest ta opcja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ludzie ,uczcie się chociaż troche jezyków obcych . Aby dostac bonusa za rejestrację na pocztę e-mail przychodził link aktywacyjny -dopiero po kliknięciu na ten link pojawiało sie 10 euro na koncie . Podobnie z bonusem dla "starych ",którzy zagrali nawet za 0.01 euro w trakcie trwania mistrzostw -jest napisane ,że na pocztę przyjdzie instrukcja jak aktywować bonus. Dlatego wszyscy ciułacze nie zgrywajcie sie w tej firmie do zera .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
kto pomoże wypełnić pola z wypłata do money bokers z admirala?? wie ktos Mozna w ogole wyplacac na MB?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
łeeeeee no to wałek a tak czekałem na te 10euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ludzie ,uczcie się chociaż troche jezyków obcych . Aby dostac bonusa za rejestrację na pocztę e-mail przychodził link aktywacyjny -dopiero po kliknięciu na ten link pojawiało sie 10 euro na koncie . Podobnie z bonusem dla "starych ",którzy zagrali nawet za 0.01 euro w trakcie trwania mistrzostw -jest napisane ,że na pocztę przyjdzie instrukcja jak aktywować bonus. Dlatego wszyscy ciułacze nie zgrywajcie sie w tej firmie do zera . no do kolegi przyszedl link aktywacyjny i ma 0.00 kasy, a rejestrowal sie w niedziele a co do "starszych" czyli mnie, zadnego majla nie dostalem jeszcze:> kiedy to ma przyjsc, jezeli wogole ma przyjsc :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Jest napisane ,że w najbliższych dniach po 15 ,ale nie buduj na tym biznesu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
dla tych znafcóf co z Admirala wypłacili na MoneyBokers wielkie LLLLLLLLLooooooooLLLLLLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
gdzie pisze ze do 15 dni?
Na live tez sie liczy :> ?
Bo ja gralem chyba tylko na live w MS w hoka..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
po 15 to chyba chodzilo o godzine a nie o dni ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
ja dostałem maila po rejestracji i ten bonus 10 euro ale myslalem że dostane coś za to że na tego hokeja postawiłem !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
i jak obiecali dali bonusa :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 322 |
potwierdzam, najpierw dostalem 10 euro za zalozenie konta, przed chwila otrzymalem maila z voucherem na kolejne 10 euro... elegancko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
ja tez lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
no a ja nic no.. tylko ten bonus za rejestracje a za to że postawiłem na hokeja nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 230 |
Ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ciekawi mnie tylko teraz, jak to bedzie wygladalo z wyplata? Czy tymi 10 euro bedzie trzeba rowniez obrocic podobnie jak tymi pierwszymi? Nie wydaje Wam sie to za piekne zeby bylo prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />? 20 euro w prezencie od tak sobie ? hehe. No ladnie. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jak zrealizowaliscie voucher? macie 14 cyfr? bo ja tylko dwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
no właśnie ja tak samo nie co zrobic żeby te 10 euro dostac.. bo maial juz dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
jak zrealizowaliscie voucher? macie 14 cyfr? bo ja tylko dwie napewno masz 14. Zaraz w pierwszym zdaniu a nie na tym żółtym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
laaadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 10 euro + :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 230 |
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No popatrz, jaka szkoda - tylko na 2 kontach masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />?. Ja to jestem cool, bo se zrobilem 11 kont i teraz mam 110 euro za free - fajnie, nie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka