|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja nie gralem na hokeja a i tak dostalem 10E bo trzeba chyba bylo poprostu zagrac cokolwiek podczas trwania turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> lepiej szybko je przegraj, bo i tak ich nie wypłacisz matole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 109 |
Przykro mi to mówić ale.. Miałem dwa konta: na siebie i na babunię. 2 zupełnie różne nazwiska adresy itd.. Gdy przyszło co do wypłaty to bez żadnego info zostały zablokowane konta. Na kazdym z nich miałem po 50€, zagrałem 3 razy na kazdym koncie za całą sumę czyli stawka za 10€ a potem 2 razy za wygraną na maxa.. Po tym jak napisałem do nich to odpowiedzieli : Przykro nam ale konto zostało zablokowane ponieważ wykryto takie same dane.. Także jak ktoś miał 2 konta nawet z tego samego IP założone to moze mieć kłopoty nie mówiąc już o 2 kontachy na to samo nazwisko jak wyzej:happy:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
ja nie dostalem a gralem az za 0,10 Euro(bylo napisane, ze niewazna stawka) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale gratuluje chlopaki <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
ale ja nie mam stałego IP !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
może trzeba było postawić prawdiłowo na MŚ bo ja postawiłem raz na Kanade w finale a przegrali i jak do tej pory nie dostałem obiecanych 10eurosów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
ale ja nie mam stałego IP !! 17latku, powiedz mi jak wypłacisz pieniądze na SWOJE konto bankowe z imienia i z nazwiska identyczne jak u buka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
bonus jest zawarty na adresie email który podawaliscie przy rejestracji!! głupio sie przyznac ale załozyłem cztery konta <jak wiekszosc chyba:)> ale na kazdym mailu miałem wiadomosc z kodem bonusowym wiec chyba kazdy go dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Żadnego kodu niestety nie dostałe, mimo, że dosyć sporo stawiałem na hokej. Może to wina tego, że mam konto na gazeta.pl ? Aktywację konta też musieli robic manualnie, bo link aktywacyjny nie doszedł. Juz napisałem do nich maila odnośnie tych następnych 10E ale jeszcze żadnej odpowiedzi nie dostałem. Poczekamy, zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
a ja właśnie przed chwilą dostałem kod i już wpisałem więc zaraz powinienem dostać kase. Sprawdzajcie swoją pocztę. Ja np. mam na wp i tam z admiralu przychodzą mejle do katalogu SPAM wiec moze ktoś tam nie sprawdził. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
no ja też dostałem tego bonusa na moje JEDYNE konto w admiralu. niedługo jak będą jakieś promocje "signup" przy rejestracji w wyborze "country" po Pakistanie nie będzie już Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Jupi napisalem do nich maila i tez dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Porzadni ludzie siedza tam w admiralu ( przeciez 0,10 Euro to tez pieniadz nie ?? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Zeby nie bylo ja tez zalozylem tylko jedno konto !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
nie zakładałem konta na siebie tylko na siostre i mame
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
Jednak admiral to porzadna firma ja tez dostałem 10 euro mimo iż nie grałem hokeya i wypłaciłem wczesniej z darmowej kasy ponad 100 euro. Sprawdzajcie swoją poczte na pewno macie voucher.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84 |
elo! trzeba obrocic ta kasa z vouchera? niby jest napisane ze mozna wyplacic cala kwote ale wole sie upewnic pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
witam moze mi ktos wytlumaczyc o co wam chodzi z tym kodem na maila i po co w to mieszac Vouchera????
bo chce wyplacic siano ale jak w zeszlym roku wyplacalem to normalnie zlecielm przelew i tye prosze o szybka odpowiedz dzieki z góry
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Ty chcesz zrobić przelwe a my mamy kase za darmo o to chodzi i dlatego kombinujemy z Voucher
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
przeciez oni nawet nie maja protokolu https:// , myslicie ze az tak sprawdzaja IP?
to nieco fatalnie, bo konta mam w domu dwa - moj ojciec przegral to co mial przegrac, ja jeszcze na swoim koncie sie bawie i mam 3 cyfry w stanie konta...
Damn :/ szkoda by bylo stracic te kase, troche tego jest, nie da sie ukryc ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
no to do nerwowy dupa zbita :\ Kuzwa jak sie rejestrowalem na 2 konta to pisali tutaj ze jedynym kryterium do wyplaty są prawdziwe dane potwierdzone dowodem tożsamości.. teraz się jednak okazuje, że nie.. k*rwa mać!
|
|
|
Link skopiowany do schowka