bo tylko z tylu gralem na hokeja bo tylko z tylu gralem na hokeja
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21
#63685 17/05/2005 14:17
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ja nie gralem na hokeja a i tak dostalem 10E bo trzeba chyba bylo poprostu zagrac cokolwiek podczas trwania turnieju.

Bonus: Unibet
#63686 17/05/2005 14:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
juz mam !! na 2 kontach mam po 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo tylko z tylu gralem na hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> lepiej szybko je przegraj, bo i tak ich nie wypłacisz matole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#63687 17/05/2005 14:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 109
N
member
member
N Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 109
Przykro mi to mówić ale..
Miałem dwa konta: na siebie i na babunię. 2 zupełnie różne nazwiska adresy itd..
Gdy przyszło co do wypłaty to bez żadnego info zostały zablokowane konta. Na kazdym z nich miałem po 50&#8364;, zagrałem 3 razy na kazdym koncie za całą sumę czyli stawka za 10&#8364; a potem 2 razy za wygraną na maxa..
Po tym jak napisałem do nich to odpowiedzieli :
Przykro nam ale konto zostało zablokowane ponieważ wykryto takie same dane..
Także jak ktoś miał 2 konta nawet z tego samego IP założone to moze mieć kłopoty nie mówiąc już o 2 kontachy na to samo nazwisko jak wyzej:happy:

#63688 17/05/2005 14:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
ja nie dostalem a gralem az za 0,10 Euro(bylo napisane, ze niewazna stawka) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale gratuluje chlopaki <piwo>

#63689 17/05/2005 14:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
ale ja nie mam stałego IP !!

#63690 17/05/2005 14:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
może trzeba było postawić prawdiłowo na MŚ bo ja postawiłem raz na Kanade w finale a przegrali i jak do tej pory nie dostałem obiecanych 10eurosów

#63691 17/05/2005 14:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
ale ja nie mam stałego IP !!
17latku, powiedz mi jak wypłacisz pieniądze na SWOJE konto bankowe z imienia i z nazwiska identyczne jak u buka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#63692 17/05/2005 14:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
bonus jest zawarty na adresie email który podawaliscie przy rejestracji!! głupio sie przyznac ale załozyłem cztery konta <jak wiekszosc chyba:)> ale na kazdym mailu miałem wiadomosc z kodem bonusowym wiec chyba kazdy go dostanie

#63693 17/05/2005 15:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Żadnego kodu niestety nie dostałe, mimo, że dosyć sporo stawiałem na hokej. Może to wina tego, że mam konto na gazeta.pl ? Aktywację konta też musieli robic manualnie, bo link aktywacyjny nie doszedł. Juz napisałem do nich maila odnośnie tych następnych 10E ale jeszcze żadnej odpowiedzi nie dostałem. Poczekamy, zobaczymy.

#63694 17/05/2005 15:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
a ja właśnie przed chwilą dostałem kod i już wpisałem więc zaraz powinienem dostać kase. Sprawdzajcie swoją pocztę. Ja np. mam na wp i tam z admiralu przychodzą mejle do katalogu SPAM wiec moze ktoś tam nie sprawdził. Pozdrawiam

#63695 17/05/2005 15:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
no ja też dostałem tego bonusa na moje JEDYNE konto w admiralu. niedługo jak będą jakieś promocje "signup" przy rejestracji w wyborze "country" po Pakistanie nie będzie już Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63696 17/05/2005 15:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Jupi napisalem do nich maila i tez dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Porzadni ludzie siedza tam w admiralu ( przeciez 0,10 Euro to tez pieniadz nie ?? )

#63697 17/05/2005 15:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Zeby nie bylo ja tez zalozylem tylko jedno konto !!

#63698 17/05/2005 16:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
nie zakładałem konta na siebie tylko na siostre i mame

#63699 17/05/2005 16:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
Jednak admiral to porzadna firma ja tez dostałem 10 euro mimo iż nie grałem hokeya i wypłaciłem wczesniej z darmowej kasy ponad 100 euro. Sprawdzajcie swoją poczte na pewno macie voucher.

#63700 17/05/2005 16:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
elo! trzeba obrocic ta kasa z vouchera? niby jest napisane ze mozna wyplacic cala kwote ale wole sie upewnic
pozdro

#63701 17/05/2005 16:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
witam moze mi ktos wytlumaczyc o co wam chodzi z tym kodem na maila i po co w to mieszac Vouchera????

bo chce wyplacic siano ale jak w zeszlym roku wyplacalem to normalnie zlecielm przelew i tye
prosze o szybka odpowiedz dzieki z góry

#63702 17/05/2005 17:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Ty chcesz zrobić przelwe a my mamy kase za darmo o to chodzi i dlatego kombinujemy z Voucher

#63703 17/05/2005 17:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
przeciez oni nawet nie maja protokolu https:// , myslicie ze az tak sprawdzaja IP?

to nieco fatalnie, bo konta mam w domu dwa - moj ojciec przegral to co mial przegrac, ja jeszcze na swoim koncie sie bawie i mam 3 cyfry w stanie konta...

Damn :/ szkoda by bylo stracic te kase, troche tego jest, nie da sie ukryc ...

#63704 17/05/2005 17:18
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
no to do nerwowy dupa zbita :\ Kuzwa jak sie rejestrowalem na 2 konta to pisali tutaj ze jedynym kryterium do wyplaty są prawdziwe dane potwierdzone dowodem tożsamości.. teraz się jednak okazuje, że nie.. k*rwa mać!

Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, burbon, Sensei, forty, rafal08, betowiec), 582 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,571
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1