Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#636770 17/08/2006 09:39
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
jedno pytanko mam. chce wyplacic sianko co mam wpisac w rubryce recipient's name?? prosze o szybka odpowiedz
Imie i nawzwisko

Bonus: Unibet
#636771 19/08/2006 08:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
Chce wyplacic pieniadze od nich i pisze mi takie cos. Moze ktos to przetlumaczyc bo z angielskim u mnie krucho.

Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.
Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account:

#636772 19/08/2006 08:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
Żadanie wypłaty zostało przez nas przyjęte. Zajmiemy się nią wkrótce.
Żądana suma zostanie wysłana po zweryfikowaniu Twoich operacji na następującym koncie:

+- właśnie cos takiego. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#636773 19/08/2006 09:08
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Czy mogę wypłacić od nich kase na konto dziewczyny?

#636774 19/08/2006 09:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
kr2ysio czyli wszystko w porzadku powinni wyplacic??

#636775 19/08/2006 10:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
osobiście nie podejmowałem środków od tego buka ale wydaje mi się że jest to jedynie rutynowe działanie mające na celu sprawdzenie Towjej rzeteloności i kasa już niedługo zagości na Towim koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

#636776 19/08/2006 16:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
A po jakim czasie zdjeli wam kase z konta jak ktos wyplacal?? nie chcieli zadnego skanu dowodu??

#636777 21/08/2006 13:37
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
HEJ!

Nie wiecie do jakich banków w polsce można od nich wypłacić kase?

Wypłacał już ktoś kase? Ja mam 110 ojro, i pasowałoby już wypłacić tongue

#636778 21/08/2006 15:41
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Zna ktoś niemiecki bo ja jestem zielony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ihre Zahlung ist auf Ihrem Wettkonto abgebucht worden.

Viel Spaß und Glück beim Wetten.

Ihr germanbet.com Support-Team

Z góry thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#636779 21/08/2006 16:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
"wpłata zostala zaksiegowana na koncie

zyczymy duzo radosci i szczescia w typowaniu

twoj support germanbet.com"

#636780 23/08/2006 13:48
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Wypłącał ktoś pieniądze od nich???????

#636781 24/08/2006 23:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
po jakim czasie tzn jaki obrot trzeba zrobic by moc kase wyplacic i jakie sa sposoby?

#636782 25/08/2006 08:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
ja wyplacalem. zagralem raz za 5 potam za 7 potem za 11 i wypalcilem 21 euro cos takiego jak sie nie myle. kasa po 8 dniach byl ana mbanku. Nawet nei spodziewalem sie jej, zadnych skanow ani przyspieszania wyplaty poprostu kaska byla i juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> heheh

#636783 30/08/2006 18:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Pieniadze po trzech dniach na koncie w mbanku, buk jak najbardziej wypłacalny.

#636784 04/09/2006 14:50
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
zleciłem wypłate kasy, ale po naciśnięciu przycisku ``outpayments``żaden komunikat się nie pojawił!! Kiedy wam się pojawiał komunikat? Mieliście podobny problem. Kasa nadal nie jest odjeta, i nie wiem czy oni przyjęli w ogóle zlecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#636785 04/09/2006 20:48
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
The first payment per month as well as all payment more than 1,000 EUR are free.


CO TO ZNACZY?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,777 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1