|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Każde miasto ma swoje lepsze i gorsze dzielnice - aker. Ten stereotyp " złej " Pragi jest już ugruntowany w świadomości ludzi, ale to głównie wśród słoików.  dokładnie to już nie te czasy kiedy dorwali cię w bramie to wracałeś w samych gaciach do domu  A słoik jak przyjeżdza to szuka mieszkania wszędzie tylko aby nie na pradze  Fakt wychowałem się na bródnie ale kamienice stare na pradze nie są mi obce hehe Jeszcze jakbyś wymienił ulicę np. Grochowska albo Ząbkowska to można byłoby się ustosunkować do tego co piszesz. Kolega chyba studenciak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
to osoby z poza wawy mieszkajace w niej ktora przywozi z domow sloiki z jedzeniem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
CO jak co ale słoiki z ogórkami kiszonymi z "pola " " Podkarpacia " smakują dobrze na dworze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Każde miasto ma swoje lepsze i gorsze dzielnice - aker. Ten stereotyp " złej " Pragi jest już ugruntowany w świadomości ludzi, ale to głównie wśród słoików.  dokładnie to już nie te czasy kiedy dorwali cię w bramie to wracałeś w samych gaciach do domu  A słoik jak przyjeżdza to szuka mieszkania wszędzie tylko aby nie na pradze  Fakt wychowałem się na bródnie ale kamienice stare na pradze nie są mi obce hehe rozumiem że jakbym tam zabłądził i zapytał się kogoś po śląsku "kaj mom sam iść" to dostaję w czapę i wracam goły do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. to nie zaczynaj lepiej..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Każde miasto ma swoje lepsze i gorsze dzielnice - aker. Ten stereotyp " złej " Pragi jest już ugruntowany w świadomości ludzi, ale to głównie wśród słoików.  dokładnie to już nie te czasy kiedy dorwali cię w bramie to wracałeś w samych gaciach do domu  A słoik jak przyjeżdza to szuka mieszkania wszędzie tylko aby nie na pradze  Fakt wychowałem się na bródnie ale kamienice stare na pradze nie są mi obce hehe rozumiem że jakbym tam zabłądził i zapytał się kogoś po śląsku "kaj mom sam iść" to dostaję w czapę i wracam goły do domu  To już tylko ubarwione historyjki. Na Pradze już nie jest tak strasznie jak kiedyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. widzę że kolega cały czas utrzymuję formę. ciekawe czy Twoja żona robi Ci podobne boki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. to nie zaczynaj lepiej.. calyczas mnie prowokuje mam rzucic studia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. to nie zaczynaj lepiej.. Ma rację. Odpuść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Blacku guma to podstawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
Każde miasto ma swoje lepsze i gorsze dzielnice - aker. Ten stereotyp " złej " Pragi jest już ugruntowany w świadomości ludzi, ale to głównie wśród słoików.  dokładnie to już nie te czasy kiedy dorwali cię w bramie to wracałeś w samych gaciach do domu  A słoik jak przyjeżdza to szuka mieszkania wszędzie tylko aby nie na pradze  Fakt wychowałem się na bródnie ale kamienice stare na pradze nie są mi obce hehe rozumiem że jakbym tam zabłądził i zapytał się kogoś po śląsku "kaj mom sam iść" to dostaję w czapę i wracam goły do domu  wtedy zostalaby tylko po Tobie "abszicfajer"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
to co mam zroic udawac ze jej nie widze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. to nie zaczynaj lepiej.. zaczonć to łatwo, puźniej tylko skończyć cienżko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Blacku guma to podstawa  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
zaczolem nowe studia 2 zjazd i wyladaowalem z panna na ostatnim pietrze uniwerku:)tylko kurde tez mezatka.. to nie zaczynaj lepiej.. zaczonć to łatwo, puźniej tylko skończyć cienżko. czepiasz sie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
czy borusia jest tak słaba ?? ze nie potrafią meczu wygrać ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
nie wiem ja naprawde nie jestem jakims lovelasem a gdzie nie pojde to pozniej jest w cos wjebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Blacku guma to podstawa   Blacku wiem , że porządny z Ciebie forumowicz , ale jest różnicy pomiędzy zaczołem ,a poprawną wersją tego czasownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
piszczek out ramos in ofens
|
|
|
Link skopiowany do schowka