Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 59 z 67 1 2 57 58 59 60 61 66 67
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by aker
dobra czas otworzyć czeskie piwko bo tylko takie pije

Nie gadaj ?
[Linked Image]

Biczu prawie trafiłeś.
Pije właśnie ten Kozel z czołówki wink
Dwa tygodnie temu przywiezione 70 browków z czeskiego Cieszyna

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by kubi20
koziołek dobrze

piwo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712


mooru nie lam sie posluchaj se nuty i walnij browarka juz niedlugo nadejdzie wiatr co rozgoni czarne chmury

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

masz racje jest robione na odpierdol sa dodawane sztuczne enzymy co przyspiesza proces fermentacji do tygodnia normalnie piwo powinno 2 miesiace szczochy niezle sie porobily konkurencja i hipermarkety zabily zloty trunek w polsce

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

ja kupuję w zupełnie innej butelce i to jest chyba taki tylko na export i mi smakuje.
Jest na pewno lepszy niz większość polskich szczoszków nie zawierających nawet chmielu tylko słów jęczmienny

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by chudy
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

ja kupuję w zupełnie innej butelce i to jest chyba taki tylko na export i mi smakuje.
Jest na pewno lepszy niz większość polskich szczoszków nie zawierających nawet chmielu tylko słów jęczmienny

ostatnio pokłóciłem się z teściem który robił z 12 lat temu w Tyskim Browarze na temat jakości polskich masowych piw.
stwierdził ze w polskich piwach nie ma żadnej chemii oraz sztucznych dodatków i nie mam jego uczyć bo on się przecież na tym zna.
Doszło do małej sprzeczki i impreza szybko się skończyła wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
a co w benfice mecz przerwany ??

Dołączył: Jan 2010
Posty: 319
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 319
kibice benfici lali sie z sobą potem z policja...

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

masz racje jest robione na odpierdol sa dodawane sztuczne enzymy co przyspiesza proces fermentacji do tygodnia normalnie piwo powinno 2 miesiace szczochy niezle sie porobily konkurencja i hipermarkety zabily zloty trunek w polsce

Zależy gdzie się pije. Zupełnie inny smak ma to samo czeskie piwo w Polsce , a inne można kupić w Czechach. Znaczna różnica.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Biszop przegapi jeden z dwóch najważniejszych neczów w sezonie?! blush

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
ostatnio pokłóciłem się z teściem który robił z 12 lat temu w Tyskim Browarze na temat jakości polskich masowych piw.
stwierdził ze w polskich piwach nie ma żadnej chemii oraz sztucznych dodatków i nie mam jego uczyć bo on się przecież na tym zna.
Doszło do małej sprzeczki i impreza szybko się skończyła wink
Do małej?

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
Originally Posted by chudy
Staropramen dobre piwko,
też czasami je pije w moim ulubionym pubie
i to z butelki! wink

szczerze to od 1-2 lat piwko się pogorszyło.
nie wiem czy przypadkiem nie przejął ich jakiś zachodni koncern i zaczął robić masową sieczkę

masz racje jest robione na odpierdol sa dodawane sztuczne enzymy co przyspiesza proces fermentacji do tygodnia normalnie piwo powinno 2 miesiace szczochy niezle sie porobily konkurencja i hipermarkety zabily zloty trunek w polsce

Zależy gdzie się pije. Zupełnie inny smak ma to samo czeskie piwo w Polsce , a inne można kupić w Czechach. Znaczna różnica.

kup heinekena w polsce a pojedz do holandii i sobie wypij 2 inne piwa dla mnie heniek z holandii to najlepsze piwo na swiecie bez dwoch zdan

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Tigerrr
Zależy gdzie się pije. Zupełnie inny smak ma to samo czeskie piwo w Polsce , a inne można kupić w Czechach. Znaczna różnica.

masz 100% racji, tak samo lane piwo w Czechach jest Boskie.
tam kufel piwa ma sztywną pianę, jak wsadzisz w nią zapałkę to bedzie stać w pionie ale to wszystko sprawa kultury lania piwo.
W Czechach piwo czapują czyli leją z góry do kufla (nie po sciankach jak w Polsce) później odstawiają aż piana opadnie i tak ponawiają nalewanie piwa pare razy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
U.San Martin - San Simon w Peru

Kurs na 2 kosmos(między @13,00 a @16,00), a gra przedostatnia z ostatnią. wink

Mecz na neutralnym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
- Jaki chcesz prezent od Mikołaja?
- Chcę smoka.
- Daj spokój, może coś bardziej realnego.
- Chciałbym żeby Widzew został Mistrzem Polski.
- Jakiego koloru ma być ten smok?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Widzę dzisiaj w trudnych sprawach: piwo

Akurat miałem przyjemność napić się świeżego Heinekena w muzeum browaru w Amsterdamie i to co jest w butelkach a to piwko, które piłem to przepaść.

Ja już praktycznie przestałem pić Żubry, Tyskie i inne badziewia. wybieram piwka typu Bojan, Johannes, etc. Wolę zapłacić 4 pln za butelkę i czuć w nim drożdże i chmiel.

Strona 59 z 67 1 2 57 58 59 60 61 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1