|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
CSKA 0-1 aaaale chujnia to juz klasyka normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Pieknie kurwa pieknie, pomyślał Leśniodorski drapiąc sie po czuprynie  życzę Legii choćby finału ale części kibiców należałoby "serdecznie" podziekować  dzień dobry ale przecież w tej Belgii nic się nie stało, nawet chyba żadne światełko na murawę nie poleciało, wysokość kary to kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Rosja to nie kraj, to stan umysłu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Arsenal Tula @2,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Pieknie kurwa pieknie, pomyślał Leśniodorski drapiąc sie po czuprynie  życzę Legii choćby finału ale części kibiców należałoby "serdecznie" podziekować  dzień dobry ale przecież w tej Belgii nic się nie stało, nawet chyba żadne światełko na murawę nie poleciało, wysokość kary to kpina rasistowskie okrzyki wobec bramkarza Lokeren, ale też za rozróby z policją i race Cały tekst: http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,142382,17055047,Co_grozi_Legii___Gdy_uslyszalem__co_sie_stalo_w_Lokeren_.html#ixzz3Kl4tX52O
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jakie to są rasistowskie okrzyki? Jeżeli byłyby wobec białego obrońcy Lokeren to nie byłoby problemu? buczenie mogło mieć na celu deprymowanie bramkarza, u nas na Jadze buczeliśmy na Arbolede kilka lat temu, jakoś nikt nie doszukiwał się rasizmu
może dlatego, że wtedy jeszcze lobby lewicowe nie było tak silne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
'Do tego jest organizacja FARE, której przedstawiciele przyglądają się spotkaniom i wysyłają raporty do UEFA.' No, to już wszystko jasne kto interpretuje. Jebać te śmieszne rozgrywki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
najśmieszniejsze jest to, że w Legi też grają czarni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
CSKA robi 2 do przerwy/1 na koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowna polemikę, chodzi mi jedynie o to, że jak Legii idzie dobrze to i tak kibolstwo spierdoli, i to jest fakt bo praktycznie za każdym razem coś się musi wydarzyć. Nie dyskutuję o tym co się wydarzyło, nawet nie znam szczegółów po za tymi stąd, tylko o tym że jednak coś się wydarzyło i dziać się będzie bo ktos prowadzi krucjatę przeciwko chuj wiadomo czemu i tyle. jebac rozgrywki, jebać wszystkich i wszystko, fajnie, tylko gdzie tu jakakolwiek logika? według mnie brak, a kibolstwo działa na szkode klubu i jedyną wymierną korzyścią jest skok notowań wśród innych kiboli. i to jest żałosne. nie obraź się, ale macie mentalnośc czarnuchów, jak wam lub o was źle to jest tragedia, a jak wy źle to o co kurwa chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
ahoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
najśmieszniejsze jest to, że w Legi też grają czarni  najdziwniejsze jest to, że czarny ma w sobie coś...prowokującego, no zawsze... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca widzisz jaka pilka jest piekna i nieprzewidywalna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
janek gol wejdzie i 0-2 bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca widzisz jaka pilka jest piekna i nieprzewidywalna  poziom gry w Europie znacznie się wyrównał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
widze że absowent kosmetologii w formie  kur... ten to ma jazdę, że tacy się rodzą  nic to, niech mu ziemia lekką będzie, gdzie dziś bedzie strzelanina? ja kieruję swoje zainteresowanie w stronę WBA - WHU bo mi się akronimy podobają  Biszop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
tylko to nie jest europa, ruski to azjaci tak samo zydzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowna polemikę, chodzi mi jedynie o to, że jak Legii idzie dobrze to i tak kibolstwo spierdoli, i to jest fakt bo praktycznie za każdym razem coś się musi wydarzyć. Nie dyskutuję o tym co się wydarzyło, nawet nie znam szczegółów po za tymi stąd, tylko o tym że jednak coś się wydarzyło i dziać się będzie bo ktos prowadzi krucjatę przeciwko chuj wiadomo czemu i tyle. jebac rozgrywki, jebać wszystkich i wszystko, fajnie, tylko gdzie tu jakakolwiek logika? według mnie brak, a kibolstwo działa na szkode klubu i jedyną wymierną korzyścią jest skok notowań wśród innych kiboli. i to jest żałosne. nie obraź się, ale macie mentalnośc czarnuchów, jak wam lub o was źle to jest tragedia, a jak wy źle to o co kurwa chodzi? Tu jest raczej zgrzyt na linii zarząd-kibice, bo gdyby to od nas zależało to zapewne uczestnictwo w tych wszystkich rozgrywkach byłoby bardzo wątpliwe. Krucjatę przeciwko 'czemuś' trzeba prowadzić, bo to już KURWA PARANOJA. To idzie zbyt daleko, bo kary za race można jeszcze zrozumieć, ale powoli nadchodzi nakaz siedzenia, kary za wlepki, okrzyki, buczenie, dym poza stadionem. Są już też problemy za okrzyki 'pozdrowienia do więzienia' czy flagi. A nam źle? Nam źle od wielu lat, tysiące zakazów, setki ludzi za byle gówno z wyrokami. Wszyscy już przestali płakać z tych powodów. Płacze pojawiają się gdy łamane są podstawowe prawa człowieka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|