Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 51 1 2 6 7 8 9 10 50 51
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
CSKA 0-1

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
CSKA 0-1 aaaale chujnia to juz klasyka normalnie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Biszop
Pieknie kurwa pieknie, pomyślał Leśniodorski drapiąc sie po czuprynie grin
życzę Legii choćby finału ale części kibiców należałoby "serdecznie" podziekować smile

dzień dobry
ale przecież w tej Belgii nic się nie stało, nawet chyba żadne światełko na murawę nie poleciało, wysokość kary to kpina

Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
Rosja to nie kraj, to stan umysłu smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Arsenal Tula @2,25 boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Biszop
Pieknie kurwa pieknie, pomyślał Leśniodorski drapiąc sie po czuprynie grin
życzę Legii choćby finału ale części kibiców należałoby "serdecznie" podziekować smile

dzień dobry
ale przecież w tej Belgii nic się nie stało, nawet chyba żadne światełko na murawę nie poleciało, wysokość kary to kpina
rasistowskie okrzyki wobec bramkarza Lokeren, ale też za rozróby z policją i race

Cały tekst: http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,142382,17055047,Co_grozi_Legii___Gdy_uslyszalem__co_sie_stalo_w_Lokeren_.html#ixzz3Kl4tX52O

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
jakie to są rasistowskie okrzyki? Jeżeli byłyby wobec białego obrońcy Lokeren to nie byłoby problemu? buczenie mogło mieć na celu deprymowanie bramkarza, u nas na Jadze buczeliśmy na Arbolede kilka lat temu, jakoś nikt nie doszukiwał się rasizmu

może dlatego, że wtedy jeszcze lobby lewicowe nie było tak silne?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
'Do tego jest organizacja FARE, której przedstawiciele przyglądają się spotkaniom i wysyłają raporty do UEFA.'
No, to już wszystko jasne kto interpretuje. Jebać te śmieszne rozgrywki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
najśmieszniejsze jest to, że w Legi też grają czarni laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
CSKA robi 2 do przerwy/1 na koniec smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowna polemikę, chodzi mi jedynie o to, że jak Legii idzie dobrze to i tak kibolstwo spierdoli, i to jest fakt bo praktycznie za każdym razem coś się musi wydarzyć.
Nie dyskutuję o tym co się wydarzyło, nawet nie znam szczegółów po za tymi stąd, tylko o tym że jednak coś się wydarzyło i dziać się będzie bo ktos prowadzi krucjatę przeciwko chuj wiadomo czemu i tyle.
jebac rozgrywki, jebać wszystkich i wszystko, fajnie, tylko gdzie tu jakakolwiek logika?
według mnie brak, a kibolstwo działa na szkode klubu i jedyną wymierną korzyścią jest skok notowań wśród innych kiboli. i to jest żałosne.
nie obraź się, ale macie mentalnośc czarnuchów, jak wam lub o was źle to jest tragedia, a jak wy źle to o co kurwa chodzi?


Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
ahoj smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by kubi20
najśmieszniejsze jest to, że w Legi też grają czarni laugh

najdziwniejsze jest to, że czarny ma w sobie coś...prowokującego, no zawsze... cool

[Linked Image]

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Originally Posted by koleszka
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca
widzisz jaka pilka jest piekna i nieprzewidywalna laugh

Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
janek gol wejdzie i 0-2 bedzie smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by Linc1910
Originally Posted by koleszka
drużyna z Permu ze składem o wartości 15 mln euro przybyła 1,166 kilometrów do stolicy, czyli Moskwy, aby dokopać drużynie ze składem o wartości 173 mln euro walczącej o mistrza kraju i grającej w Lidze Mistrzów ... to jakies kurwa jajca
widzisz jaka pilka jest piekna i nieprzewidywalna laugh

poziom gry w Europie znacznie się wyrównał laugh

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by Biszop
widze że absowent kosmetologii w formie laugh
kur... ten to ma jazdę, że tacy się rodzą smirk

nic to, niech mu ziemia lekką będzie,
gdzie dziś bedzie strzelanina? ja kieruję swoje zainteresowanie w stronę WBA - WHU bo mi się akronimy podobają laugh
Biszop laugh grin laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
tylko to nie jest europa, ruski to azjaci tak samo zydzi

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Biszop
Nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowna polemikę, chodzi mi jedynie o to, że jak Legii idzie dobrze to i tak kibolstwo spierdoli, i to jest fakt bo praktycznie za każdym razem coś się musi wydarzyć.
Nie dyskutuję o tym co się wydarzyło, nawet nie znam szczegółów po za tymi stąd, tylko o tym że jednak coś się wydarzyło i dziać się będzie bo ktos prowadzi krucjatę przeciwko chuj wiadomo czemu i tyle.
jebac rozgrywki, jebać wszystkich i wszystko, fajnie, tylko gdzie tu jakakolwiek logika?
według mnie brak, a kibolstwo działa na szkode klubu i jedyną wymierną korzyścią jest skok notowań wśród innych kiboli. i to jest żałosne.
nie obraź się, ale macie mentalnośc czarnuchów, jak wam lub o was źle to jest tragedia, a jak wy źle to o co kurwa chodzi?
Tu jest raczej zgrzyt na linii zarząd-kibice, bo gdyby to od nas zależało to zapewne uczestnictwo w tych wszystkich rozgrywkach byłoby bardzo wątpliwe.

Krucjatę przeciwko 'czemuś' trzeba prowadzić, bo to już KURWA PARANOJA. To idzie zbyt daleko, bo kary za race można jeszcze zrozumieć, ale powoli nadchodzi nakaz siedzenia, kary za wlepki, okrzyki, buczenie, dym poza stadionem. Są już też problemy za okrzyki 'pozdrowienia do więzienia' czy flagi.

A nam źle? Nam źle od wielu lat, tysiące zakazów, setki ludzi za byle gówno z wyrokami. Wszyscy już przestali płakać z tych powodów. Płacze pojawiają się gdy łamane są podstawowe prawa człowieka.

Strona 8 z 51 1 2 6 7 8 9 10 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1