|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Gruby gracz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Ładne składaki. Zarzuć czasem jakimiś typami na forum. Dziś wrzuciłem dwa główne kupony, jeden wszedł  Jutro może wrzucę więcej, choć wątpię, że to dobrze się skończy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3 |
Weź tego nie wrzucaj nigdy więcej , bo źle mi się robi ... kuźwa ja bym tej gnidzie zapodał kopertę z wąglikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Weź tego nie wrzucaj nigdy więcej , bo źle mi się robi ... kuźwa ja bym tej gnidzie zapodał kopertę z wąglikiem Ciemnogród, kierwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Babcie wyskakują z emerytur.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Weź tego nie wrzucaj nigdy więcej , bo źle mi się robi ... kuźwa ja bym tej gnidzie zapodał kopertę z wąglikiem Ciemnogród, kierwa. Dla mnie to nie jest ciemnogród , ale XIV w. Niby XXI , a ludzie nadal wierzą w te bajki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ładne składaki. Zarzuć czasem jakimiś typami na forum. Dziś wrzuciłem dwa główne kupony, jeden wszedł  Jutro może wrzucę więcej, choć wątpię, że to dobrze się skończy  Tutaj wrzucasz kupony czy w innym dziale ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Tutaj wrzucasz kupony czy w innym dziale ? Tutaj , bez analizy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Kierwa, bilet droższy niż na mecz reprezentacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Sprawni manipulatorzy. Za takie rzeczy to powinni do więzienia wsadzać, bo to ludzie pozbawieni wszelkich zasad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Tutaj wrzucasz kupony czy w innym dziale ? Tutaj , bez analizy Z NBA coś grasz dziś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Właśnie się przymierzam, ale to już napiszę w czacie US Sports zaraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Ksiądz ma potem na niezłą kaskę na grę w pokera z innymi proboszczami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Kierwa, bilet droższy niż na mecz reprezentacji. podobno pierwsza i druga ława na każdej mszy opłacona. To se proboszcz fajną kase trzepie a w głębi duszy na pewno się z tych moherów śmieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Właśnie się przymierzam, ale to już napiszę w czacie US Sports zaraz  Napisz do mnie na priva , bo chciałem się o co coś spytać odnośnie innego forum o tej samej tematyce. Sam nie mogę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,302 Likes: 3 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Ksiądz ma potem na niezłą kaskę na grę w pokera z innymi proboszczami. albo na kur.... kuźwa babka fajna kobitka ale jak zacznie swoje teksty typu "świat dlatego jest taki bo ludzie nie chodzą do Kościoła" to najczęściej wychodzę robić siusiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
babcia mojej żony płaci 300zł miesięcznie proboszczowi żeby mieć swoje miejsce w pierwszej ławce na niedzielnej mszy o 9 rano. Kierwa, bilet droższy niż na mecz reprezentacji. podobno pierwsza i druga ława na każdej mszy opłacona. To se proboszcz fajną kase trzepie a w głębi duszy na pewno się z tych moherów śmieje A na jakiej to zasadzie działa? Jest jakaż "Straż ławkowa"? Są jakieś karnety na te miejscówki? Jakbym przyszedł np do tego kościoła i zajął miejsce w 1 rzędzie to zostałbym wyproszony? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
ekskomunika fech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Jak jeszcze chodziłem do kościoła , a to było ponad 10 lat temu to ksiądz podszedł do mnie i kazał mi usiąść w dalszych rzędach , ponieważ te pierwsze są zajęte już. Nikogo nie było. To już wiem dlaczego były zajęte. Hhhahaahaha Takiego chamstwa to nie widziałem. Chociaż u mnie ksiądz jak po kolędzie chodzi to życzy sobie dwie koperty. Jedna na cele ogólne , a druga na kościół.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|