|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzis w toto over 4,5 zoltej w romia-man c to izzunia  szelki musza  typ wart rozpatrezenia, baaardzo realny  chyba bvb u19 o3,5, ktoś grubiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Basel (0) @ 3.50 Malmoe (0) @ 7.50 Leverkusen -1 @ 3.40  APOEL @ 6.40, remis @ 4.10 BATE @ 11, remis @ 5.60 Sporting @ 6.58, remis @ 3.85 Szachtar @ 4.75, remis @ 3.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzis w toto over 4,5 zoltej w romia-man c to izzunia  szelki musza  typ wart rozpatrezenia, baaardzo realny  chyba bvb u19 o3,5, ktoś grubiej ? eeeeee .... linia 4,50
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Roma-Man City Bayern-CSKA Chelsea-Sporting overy 10.5 rzutów rożnych  adlaczego Bayern - CSKA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
dzis w toto over 4,5 zoltej w romia-man c to izzunia  szelki musza  typ wart rozpatrezenia, baaardzo realny  chyba bvb u19 o3,5, ktoś grubiej ? przeciez bvb o nic juz nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzis w toto over 4,5 zoltej w romia-man c to izzunia  szelki musza  typ wart rozpatrezenia, baaardzo realny  chyba bvb u19 o3,5, ktoś grubiej ? przeciez bvb o nic juz nie gra no właśnie, liczę na radosny futbol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzis w toto over 4,5 zoltej w romia-man c to izzunia  szelki musza  typ wart rozpatrezenia, baaardzo realny  chyba bvb u19 o3,5, ktoś grubiej ? eeeeee .... linia 5,50 w bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w hokej Polska miałem o1,5 1 tercja. po minucie i 2 sekundach 0-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Roma-Man City Bayern-CSKA Chelsea-Sporting overy 10.5 rzutów rożnych  adlaczego Bayern - CSKA ? sugeruje się tym, że Bayern u siebie mocno gniecie przeciwnika, bez względu czy grają o złote kalesony, robią przy tym dużo rzutów rożnych. CSKA będzie gryźć trawe aby wywieźć dobry wynik, walczą o miejsce promujące do LE, ale mają też szanse na wyjście z grupy o ile wygrają, a w meczu Romy-Man City padnie remis. Puki szanse są to się walczy, a pokazali już w tej edycji LM, wydaje mi się, że tutaj będzie zacięte spotkanie jak w pozostałych co zagrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Roma-Man City Bayern-CSKA Chelsea-Sporting overy 10.5 rzutów rożnych  adlaczego Bayern - CSKA ? sugeruje się tym, że Bayern u siebie mocno gniecie przeciwnika, bez względu czy grają o złote kalesony, robią przy tym dużo rzutów rożnych. CSKA będzie gryźć trawe aby wywieźć dobry wynik, walczą o miejsce promujące do LE, ale mają też szanse na wyjście z grupy o ile wygrają, a w meczu Romy-Man City padnie remis. Puki szanse są to się walczy, a pokazali już w tej edycji LM, wydaje mi się, że tutaj będzie zacięte spotkanie jak w pozostałych co zagrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
pobrzybijamy kufle jak wejdzie inaczej wole dmuchać na zimne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
ja widze jakoś dużo brameczek w tym meczu, ale z tym handi Barcy to ciężko powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Anderlecht u19 x2 @2,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
ja widze jakoś dużo brameczek w tym meczu, ale z tym handi Barcy to ciężko powiedzieć 4-1 i handi spokojnie pokryte
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Właściciele Barcy i PSG to naczynia połączone tak jak zechcą szejkowie taki wynik będzie w Barcelonie i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
ja widze jakoś dużo brameczek w tym meczu, ale z tym handi Barcy to ciężko powiedzieć 4-1 i handi spokojnie pokryte jak dla mnie BTS w 1 połowie widze w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Powyżej 9.5 Ajax v Apoel Nikozja (Suma rzutów rożnych (azjany)) 10/12/2014 Brak 1.950 Powyżej 10.0 Roma v Man City (Suma rzutów rożnych (azjany)) 10/12/2014 Brak 1.850 Powyżej 10.0 NK Maribor v Schalke (Suma rzutów rożnych (azjany)) 10/12/2014 Brak 2.050 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|