|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Witam ,
Nie przypominam sobie aby taki temat był . Wyszukiwanie również nie przyniosło rezultatów , więc stąd ten temat .
Ja zdecydowałem się na zakup Armani - Acqua Dd Gio jednak odstrasza mnie bardzo wysoka cena , więc będę musiał zrezygnować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A Wy co używacie ? Co polecacie ?
Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Lacoste - Essential
Giorgio Armani - Acqua di gio
polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wczesniej mialem: Dior - Highter Energy, oraz wiele innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
cena wysoka, ale warto, naprawde polecam, zapach orginalnych perfum naprawde dlugo sie utrzymuje, nawet po praniu ladnie rzeczy delikatnie pachna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam ,
Nie przypominam sobie aby taki temat był . Był ,był ,bodajże w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lacoste rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Ja polecam takie zapachy,
Dla niego ( a właściwie dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) : Kenzo L'EAU PAR
I zapach dla kobiet który robi ze mnie niewolnika : Dior J'ADORE
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jak dla mnie kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Hugo Boss, Puma - Jamajca i wszystkie inne zapachy z drzewa cedrowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystkie kobiety lecą na te zapachy - macie moje słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Calvin Klein Condtradiction - tego uzywam, na kobiety dziala jak afrodyzjak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Hugo Boss, Puma - Jamajca i wszystkie inne zapachy z drzewa cedrowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystkie kobiety lecą na te zapachy - macie moje słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jak wszystkie to jest kłopot,bo leca równiez te zezowate ,pryszczate ,bez zębów ,spasione i inne ,o których raczej nie marzymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Od prawie 10 lat Davidoff Cool Water. Nie do zastąpienia.
Honorowe II i III miejsca dla 'Very Valentino' oraz 'Azzaro Chrome'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Nie przypominam sobie aby taki temat był Byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mydło i woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lacosty fajne sa a z tanszych to whisky a temacik byl juz podobny ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
Jak ktos nie ma kasy na taie perfumy to poelcam z avonu black suede touch, bardzo ciekawy zapach, a z tych drozszych tylko DIOR i BOSS jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lacosty fajne sa a z tanszych to whisky a temacik byl juz podobny ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239fajne, o ksztalcie karty Olympusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Moje ulubione to : 1. Mexx Ice touch 2. Davidoff cool water - summer fizz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lacosty fajne sa a z tanszych to whisky a temacik byl juz podobny ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239fajne, o ksztalcie karty Olympusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no qrde teraz zobaczylem ale zawsze mial duzy wybor i tanio. Chcialem dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Dior - Higher, niepowtarzalny zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
CK escape super zapach od ponad roku go uzywam i nadal mi sie nie znudzil, bardzo delikatny. Hugo Boss Boss In Motion dostalem od dziewczyny tez bardzo ladny zapach delikatny, no i ciekawy wyglad opakowania http://www.ceneo.pl/82256s .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Jil Sander ( woda po goleniu ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Klik [ ceneo.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|