Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#637863 16/08/2006 15:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Witam ,

Nie przypominam sobie aby taki temat był . Wyszukiwanie również nie przyniosło rezultatów , więc stąd ten temat .

Ja zdecydowałem się na zakup Armani - Acqua Dd Gio jednak odstrasza mnie bardzo wysoka cena , więc będę musiał zrezygnować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A Wy co używacie ? Co polecacie ?

Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrowienia

Bonus: Unibet
#637864 16/08/2006 15:55
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Lacoste - Essential

Giorgio Armani - Acqua di gio

polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wczesniej mialem: Dior - Highter Energy, oraz wiele innych

#637865 16/08/2006 15:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
cena wysoka, ale warto, naprawde polecam, zapach orginalnych perfum naprawde dlugo sie utrzymuje, nawet po praniu ladnie rzeczy delikatnie pachna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637866 16/08/2006 16:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam ,

Nie przypominam sobie aby taki temat był .

Był ,był ,bodajże w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

lacoste rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637867 16/08/2006 16:07
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja polecam takie zapachy,

Dla niego ( a właściwie dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) : Kenzo L'EAU PAR

I zapach dla kobiet który robi ze mnie niewolnika : Dior J'ADORE

#637868 16/08/2006 16:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Lacoste - Essential

jak dla mnie kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637869 16/08/2006 16:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Hugo Boss, Puma - Jamajca i wszystkie inne zapachy z drzewa cedrowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystkie kobiety lecą na te zapachy - macie moje słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#637870 16/08/2006 16:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Calvin Klein Condtradiction - tego uzywam, na kobiety dziala jak afrodyzjak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#637871 16/08/2006 17:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Hugo Boss, Puma - Jamajca i wszystkie inne zapachy z drzewa cedrowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystkie kobiety lecą na te zapachy - macie moje słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jak wszystkie to jest kłopot,bo leca równiez te zezowate ,pryszczate ,bez zębów ,spasione i inne ,o których raczej nie marzymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#637872 16/08/2006 17:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Od prawie 10 lat Davidoff Cool Water. Nie do zastąpienia.

Honorowe II i III miejsca dla 'Very Valentino' oraz 'Azzaro Chrome'.

#637873 16/08/2006 17:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Nie przypominam sobie aby taki temat był


Byl

#637874 16/08/2006 17:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Mydło i woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637875 16/08/2006 17:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lacosty fajne sa

a z tanszych to whisky

a temacik byl juz podobny

ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239

#637876 16/08/2006 17:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Jak ktos nie ma kasy na taie perfumy to poelcam z avonu black suede touch, bardzo ciekawy zapach, a z tych drozszych tylko DIOR i BOSS jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637877 16/08/2006 18:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lacosty fajne sa

a z tanszych to whisky

a temacik byl juz podobny

ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239

fajne, o ksztalcie karty Olympusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#637878 16/08/2006 18:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Moje ulubione to :
1. Mexx Ice touch
2. Davidoff cool water - summer fizz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637879 16/08/2006 18:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Quote
Quote
Armani - Black Code <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lacosty fajne sa

a z tanszych to whisky

a temacik byl juz podobny

ale jedyna co dodalem do ulubionych to stronke ktora ktos podal w staarym temacie - tansze oryginalne perfumy

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3400239

fajne, o ksztalcie karty Olympusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
no qrde teraz zobaczylem ale zawsze mial duzy wybor i tanio. Chcialem dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#637880 16/08/2006 20:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Dior - Higher, niepowtarzalny zapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#637881 16/08/2006 21:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
CK escape super zapach od ponad roku go uzywam i nadal mi sie nie znudzil, bardzo delikatny.
Hugo Boss Boss In Motion dostalem od dziewczyny tez bardzo ladny zapach delikatny, no i ciekawy wyglad opakowania http://www.ceneo.pl/82256s .

#637882 16/08/2006 22:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Jil Sander ( woda po goleniu ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Klik [ceneo.pl]

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1