Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#637943 30/10/2006 17:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Ktoś napisał,że Fahrenheit Diora to zapach dla Panów po 40. Bzdura kompletna. Największym minusem Fahrenheita jest to,że jest dosyć popularny i oryginalny za bardzo nie będziesz.Zapach jest na rynku od 1988 roku!!! Jest to zapach,nazwałbym, gorący. Świetny na jakieś specjalne wieczory, elegancki. Zapach jest rewelacyjny i trwały,kobietom się podoba. Druga sprawa to acqua di gio. Zapach świetny,świeży,super na lato,również bardzo popularny.Za 100 kilka złotych tylko i wyłącznie podróby. Ja lubię jeszcze jeden "starszy zapach",ale jest to zapach mający tylu samo zwolenników jak przeciwników,jest inny.Chodzi o Kenzo Pour Homme,bardzo trwały. O innych moich perfumkach napiszę osobno,bo teraz mi się coś nie chce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To napisalem ja i fakt - co do tego konkretnego zapachu moglem sie mylic. Nie pamietam go dokladnie. Ale inny fakt jest faktem: marki takie jak Yves Saint Laurent, Dior, czy Gucci sa tworzone z mysla o ludziach bardziej statecznych. Co do Armaniego, to zgadzam sie w zupelnosci - to ciekawe perfumy.

Llama tak jak napisalem - pisz na priva w czwartek, oczywiscie jesli sie zdecydujesz na moja propozycje. Nic za to nie biore, wysle Ci dowod zakupu, rozliczymy sie w zlotowkach po cenie sprzedazy funta, czyli ok 5,7 PLN. Taki Armani Aqua di Gio, Mania, czy Black Code 50 ml, to w UK wydatek ok 23 funtow z tego co pamietam, ale cokolwiek bedziesz chcial postaram sie znalezc taniej, jako ze mam duze zamowienie od matki mojej dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Zobacz np. czy spodoba jej sie jakis zapach Elizabeth Arden (Green Tea, Beauty, Red Door) - to taka sama klasa jak reszta, ale sa w swietnych doslownie cenach.

Co ciekawe tak okazyjnych cen jak w UK na perfumy nie ma podobno w zadnym innym kraju Europy (przynajmniej z tych ktore zna moja dziewczyna, a zna ich troche).

Bonus: Unibet
#637944 30/10/2006 18:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zapach, to kwestia gustu. Ja mam najnowszego YSL i nie uważam żeby był to zapach dla facetów po 40-tce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeżeli chodzi o Fahrenheita, to według mnie za bardzo popularny zapach, szczególnie wśród subkultury dresiarskiej. A ja nie chcę pachnieć jak co drugi koleś jadący obok mnie w autobusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Taki Armani Aqua di Gio, Mania, czy Black Code 50 ml, to w UK wydatek ok 23 funtow z tego co pamietam

Jonathan gdzie masz takie ceny oprócz stref wolnocłowych ? Z tego co pamiętam to np. w Boots czy Debenhams ceny tych perfum wahają się w granicach 30 - 35 funtów. Chyba, że się trafi na promocję.

#637945 30/10/2006 18:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Jonathan,no i tu się raczej zgodzę. To perfumy dla bardziej statecznych.Jest jednak ale. Higher czy higher energy diora to
perfumki też rześkie,świeże i "dynamiczne",dla ludzi młodszych i bardziej szalonych. Tak więc marka nie zawsze jest regułą,bo
klinci są różni. No zapomniałem.Fajny jest też Jil Sander,ten w takim flakoniku jak piłka czy jajko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jeśli chodzi o damskie to super są jadore i coco mademoiselle Chanela.

#637946 30/10/2006 19:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja mam fajne perfumki i bardzo rzadko spotykane chyba w Polsce. Nawet ich na allegro.pl nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kenneth Cole - Black 100ml
Oczywiscie kupilem w USA. Tam jest naprawde tanio. Np. na bezclowej wszystkie markowe perfumy nawet te najdrozsze to wydatek ok. 60$/100ml i taniej. Mozna tez znalezc jeszcze taniej w perfumeriach....tak wiec duza roznica gdy sie porowna z naszymi cenami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#637947 30/10/2006 19:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Ja mam fajne perfumki i bardzo rzadko spotykane chyba w Polsce. Nawet ich na allegro.pl nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kenneth Cole - Black 100ml

O, wlasnie te kupilem mojej dziewczynie. Kosztowały 22 funty za 50ml i do tego eau de perfum, nie zas toilette.

Szewczenko: Debenhams i Boots sa diabelnie drogie.

#637948 30/10/2006 19:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jonathan: napisz gdzie w UK można znaleźć tańsze perfumy ? Sprawa jest taka, że tam gdzie byłem w tym roku w pracy to trudno było o większą miejscowość niż 30 tyś ludzi i inny sklep z perfumami niż Boots. Byłem też parę dni w Londynie i miałem do wyboru dwie wymienione wyżej i znane mi perfumerie albo sklepy w dzielnicach "arabskich" gdzie perfumki były oczywiście tańsze ale nie byłem przekonany do ich oryginalności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#637949 30/10/2006 20:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Jak dla kobiety to tylko dwa polecam :
Jill Sander - Pure Zone
Narciso Rodriguez - For Her

#637950 30/10/2006 22:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Jonathan: napisz gdzie w UK można znaleźć tańsze perfumy ? Sprawa jest taka, że tam gdzie byłem w tym roku w pracy to trudno było o większą miejscowość niż 30 tyś ludzi i inny sklep z perfumami niż Boots. Byłem też parę dni w Londynie i miałem do wyboru dwie wymienione wyżej i znane mi perfumerie albo sklepy w dzielnicach "arabskich" gdzie perfumki były oczywiście tańsze ale nie byłem przekonany do ich oryginalności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Boots, a tym szczegolnie Debenhams maja jedna zalete: duzy wybor.

Gdzie kupic perfumy ? Przede wszystkim w:

1. The Perfume Shop
2. The Fragrance Shop

Wybor i owszem mniejszy, niz ten w Debenhams, czy Harvey Nicholls, ale podobny do Bootsowskiego, natomiast ceny znacznie nizsze niz we wszystkich trzech. Kiedy pisze, ze wybor jest mniejszy nie znaczy to, ze jest maly - wrecz przeciwnie. Owszem, nie dostanie sie tam np. Aqua di Parma, Ermenegildo Zegna, czy Stelli McCartney, ale kto oprocz nalogowych konsumentow perfum slyszal o takich markach ? Zwykly "zjadacz chleba", do ktorej to kategorii sie w tej materii zaliczam i tak dostanie oczoplasu, bo sa tam Dior, YSL, Issey Miyake, Donna Karan, Davidoff, Cerruti, Klein, Lacoste, Boss, Dolce&Gabbana, Chanel, Kenzo, Gucci, Givenchy, Moschino, Cacharel, Joop, Versace, Paco Rabanne, Burberry Ralph Lauren i dziesiatki innych.

3. Semi Chem

bardzo fajny sklep, w zeszlym roku pracowaly tam dwie moje znajome, ale jest chyba tylko w Szkocji. Mniejszy wybor, le ceny baaardzo ok.

4. Bodycare
5. Savers
6. Home Bargains

nawet niekiedy całkiem dobre ceny na perfumy maja Wilkinsons lub ASDA

#637951 07/12/2006 22:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Witam mam nadzieje ze ktos poleci mi konkretna aukcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
chce kupic KENZO POUR HOMME, lacoste essential lub gucci ale nie jestem zbytnio obcykany moze ktos juz kupowal bo na allegro jest tego od groma na to forum o perfumach tez patrzylem ale im dluzej czytalem tym bardziej bylem niezdecydowany, napewno ktos juz kupowal i moze mi polecic danego sprzedawce lub perfum z allegro bo juz chyba z 2h obczajam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a kazdemu sie trafi negatyw jedni cos chwala drudzy niee i badz madry z gory dzieki nie wiem czemu ale nikt nie kupuje kenzo i nie wiem ktore warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak to bym sie pokierowal iloscia sprzedanych pozdrawiam

#637952 07/12/2006 23:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560

#637953 07/12/2006 23:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Dlaczego k***a przenosi na wikipedie ?

Musze wkleic w oryginale:

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15707

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15707

#637954 07/12/2006 23:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A ja polecam klasykę: Davidoff Cool Water. Wersja 125ml i spokój na długi czas...

Conrad #1065023 21/03/2007 16:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
smile

lupus #1069421 23/03/2007 04:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Davidoff cool water-spoko zapach,ostatnio załatwiłem sobie 75ml,za 8$(oczywiscie orginalne),z zapachów meskich polecam;
Mont Blanc-Starwalker
Gucci-Rush,Envy
Polo sport R.L.

zmudaRTS #1070238 23/03/2007 06:26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
zmudaRTS zalatw i mi za taka cene ;]

ja sie zastanawiam nad Davidoffem Echo, co myslicie o tym ?

zmudaRTS #1070327 23/03/2007 06:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by zmudaRTS
Davidoff cool water-spoko zapach,ostatnio załatwiłem sobie 75ml,za 8$(oczywiscie orginalne),z zapachów meskich polecam;
Mont Blanc-Starwalker
Gucci-Rush,Envy
Polo sport R.L.

taa mont blanc starwwalker:D:D

ale polecam tez armani black code.. no i oczywiscie hugo boss szary

zmudaRTS #1070817 23/03/2007 10:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by zmudaRTS
ostatnio załatwiłem sobie 75ml,za 8$(oczywiscie orginalne)


Oj cos podejtrzane smile


rivex #1070842 23/03/2007 11:36
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
e tam nie znacie się, nie ma to jak Wars pianka do golenia za 8 zeta i woda Brutal za 6 zeta,pieczenie na podgardlu,bezcenne... smile

boca juniors #1071953 23/03/2007 23:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Jezeli chodzi o taka obledna cene 8$ za 0,75ml Davidoffa,to taka promocja była w hurtowni w NJorku,nieraz mozna trafic na super promocje,z tego co wiem teraz cena tych perfum to 16$.
Jeszcze jeden zajefajny zapach mi sie przypomiał meski-Cacharel,stary zapach.

zmudaRTS #1072069 23/03/2007 23:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Jill Sander i Lacoste


Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1