|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
sam ma gola galaty  https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDU1MDA0NDEzMjIwMDrxrCED%2FXuH%2F2RXo6c%3D&preview=hide_code&live=0 ale i tak ten kałpon juz chyba do śmiecia ja mam bts i ten red 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Może dzisiaj będzie pogrom faworytów w PD... Baskowie z San Sebastian DNB @8,16 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
cos mi sie czuje ze rosa dzis moze miec ciezki mecz a na 2 jest 4,2 kurs  a +10,5 to promo dla mnie  w kosza to co z tym koszem ?? bo tez bilas maja korzystny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czesiek michniewicz ładnie przymasował w nowy rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Może dzisiaj będzie pogrom faworytów w PD... Baskowie z San Sebastian DNB @8,16  Myślę że Barca jednak wygra, poczekam na lepszy kurs na live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
cos mi sie czuje ze rosa dzis moze miec ciezki mecz a na 2 jest 4,2 kurs  a +10,5 to promo dla mnie  w kosza to co z tym koszem ?? bo tez bilas maja korzystny jakos tak mi sie wydaje wiesz mam 10 metrow na mecz  wiec szkoda nie dac po takim kursie na 2.. ostatni mecz z stelmetem to kompromitacja rosy mogli przegrac z 30 gdyby stelmet byl skuteczny 1/19 za 3 same straty bledy nie lubia grac chyba jak mecze w tv puszczaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Może dzisiaj będzie pogrom faworytów w PD... Baskowie z San Sebastian DNB @8,16  Myślę że Barca jednak wygra, poczekam na lepszy kurs na live. Szkoda, że gospodarze trochę osłabieni, ale kursik wart strzału. Zwłaszcza, że to jest jeden z trudniejszych stadionów dla Barcy do zdobycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Może dzisiaj będzie pogrom faworytów w PD... Baskowie z San Sebastian DNB @8,16  Myślę że Barca jednak wygra, poczekam na lepszy kurs na live. Szkoda, że gospodarze trochę osłabieni, ale kursik wart strzału. Zwłaszcza, że to jest jeden z trudniejszych stadionów dla Barcy do zdobycia. za niską stawkę można spróbować, natomiast 1.3 na Barcę to żart...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
[ Linked Image] lewa czy prawa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Włączyłem mecz Arsenalu i zastanawia mnie czemu oddali totalnie inicjatywę Hull i nawet nie próbują skontrować albo zaatakować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Może dzisiaj będzie pogrom faworytów w PD... Baskowie z San Sebastian DNB @8,16  Myślę że Barca jednak wygra, poczekam na lepszy kurs na live. Szkoda, że gospodarze trochę osłabieni, ale kursik wart strzału. Zwłaszcza, że to jest jeden z trudniejszych stadionów dla Barcy do zdobycia. za niską stawkę można spróbować, natomiast 1.3 na Barcę to żart... Ci co umoczyli na Realu będą chcieli się odkuć... Ciekawe jakie spotkanie wybiorą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Ci co umoczyli na Realu będą chcieli się odkuć... Ciekawe jakie spotkanie wybiorą  Benfa za 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ci co umoczyli na Realu będą chcieli się odkuć... Ciekawe jakie spotkanie wybiorą  Benfa za 1000 W dublu z Barcą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ci co umoczyli na Realu będą chcieli się odkuć... Ciekawe jakie spotkanie wybiorą  Benfa za 1000 W Penafiel na szpicy, bliżej znany kibicom Piasta -Rabiola, zastanowiłbym się dwa razy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
nie zawierzyłem statom 0-1 ... czerwo tu by nic nie zmieniło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Walcott sam na sam i 5 metrów obok bramki
ale bym chciał, żeby to Hull wyrównało, bo pajacyków Wengera dziś nie idzie oglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
nie zawierzyłem statom 0-1 ... czerwo tu by nic nie zmieniło Galata 22222222222 jest over 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|